bugün

Sittirir gider o anayasayı değiştirir veya o anayasaya karşı suç işlersin.

Ya da yazdığın kıça bile çalınmaz!
Yoo artsın hatta. Daha çok giyilsin. Bir erkek olarak beğeniyorum.
Muhtemel yobaz önerisi. Yallah arabistan’a !
gelecek neswillerin daha ahlaklı yetişmesi
açısından yeni yasayla
yürülüğe girmesi gereken mevzudur. evet..
mini etek ve dekolte yasaklansın ama lütfen şeyhim tarafından badelenmek, kuran kurslarında erkek çocuklara tecavüz falan yasaklanmasın.
Hayrola Humeyni nin torunu mu geldi.
kesinlikle yasaklanmalıdır. hiç giyilmeden çıkılmalıdır çünkü.
Bence en saçma fikir bu çünkü herkes istediğini giyebilir.
gereksiz bir istek. bırakın 18 yaş ve üzerinde oldukça herkes istediğini giysin. size ne ki ?
yahu şu sözlükte ger gün bi başlığa hayretler içinde bakıyorum böyle bi şey mümkün olabilir mi ya?
günümüz dünyasında bu tarz şeyleri yasaklamanın imkansız olduğu kanaatindeyim ,lakin kılık kıyafete belirli sınırlamalar getirip, resmi kurumlar ya da iş yerlerinde bu tarz şeylerin sınırlandırılmasını gerektiğini düşünüyorum. plajdaki birisine bikini giyme diyemezsin kafede ki bir kıza mini etek giyme diyemezsin ama üniversitede de club a gider gibi giyinmezsin. kimse kimsenin kıyafetine karışamaz gibi düşüncelere sahip olanlara da fazlasıyla karşıyım. o halde erkeklerde boxer ile gezsin hatta üstüne tişört giysin altı çıplak gezsin sonuçta karışmaya veya bakmaya da hakkın yok ve yahut erkekler veya kadınlar üreme organlarına dekolte yapsınlar sonuçta özgürlük bu ya, karışamazsınız. ne yazık ki kanunlar bu tarz şeylere tam bir sınırlama getirmiyorlar. malumunuz devlet büyüklerinin halkımızdan daha önemli meseleleri var!
Badeci Tarikatları, cemaatleri ve bilimum Yobaz örgütlenmeleri ortadan kaldırsak ahlaki çöküntüyü tamamen önlemiş oluruz.
Giymeleri en çokta senin işine gelir.
Sen giyme o zaman. Şeyhininde şevhetini azdırmamış olursun.
Mini etek giymemden rahatsız olanlar bakmayabilirler.
Ben entry altına bu konu hakkında o kadar çok sey yazarım ki neyse diyip geçiyorum.
Beyni bacak arasında olup, bir takım uzvuna laf geciremeyen, şuurunu kaybeden honki ponkiler yasaklanmalıdır .

Yasaklanma derken, mesela bu şuursuz güruh, bir çuvala doldurulup uzay boşluğuna bırakılabilir, eşek adasında toplu halde yaşanmaları planlanabilir, efenime söylimmm sabun yapılabilir.
Bir öneri!
Bence o gençlere annesi babası düzgün eğitim verse sen ve senin gibi çiğ düşüncelilerden kurtulurduk.
ülkemizin ahlaki çöküntüye uğramaması için herkesin adım atması gereken durumdur. götü başı açık kızları görüp gençlerimiz pert olmasın. gerçekten çok yazık..
Kimse kimsenin seçimlerini yargilayamaz. Nedir şeriatla mı yönetiliyoruz. Bir erkek olarak söylüyorum, bırakın artık kadınlarla uğraşmayı. Bırakın ne isterlerse giyinsinler. Sen adam olda bakmayıver. Günah filan muhabbetinide geç, madem o kadar inanclisin kendi işine bak elalemden sana ne..
bir de kapalı giyinmelerini kimilerinin iyi ki yasaklamışız da denilebilir.
yanında embesillerin de tasmasız sokağa çıkmamaları da bir yasaya bağlanacaksa itiraz etmeyeceğim öneri..
Ishal ağızlı beyin yoksunu varlık beyanı.

O halde kapalı giyinmek de yasaklansın. Karışmayın lan insanlara.
Boyle birseyi soylemek ozgurluge vurulmus yumrugu bastirmak demektir.
seriat ilan edildi de haberimiz mi olmadi dedirtir.
ilk önce mini etek yasaklanmalı diyeni yasaklayacaksın sonra yasaklayacaksın diyemez....