bugün

son derece doğru bir önermedir. zira meme uçlarının açık renk ve şekilli olması bir memeyi 3-4 tık yukarı atar.
ucu olmayan kalemin yazmaması gibi benzer örnekleri olan gerçek.
ayrı bir seksilik katıyor memeye memeucu.
--spoiler--
memeleri meme yapan ucundaki mordur
sütyen, üç çengelli kopçası varsa zordur...
--spoiler--
memeyi meme yapan dikliğidir.
memecilerin başlık+her entry'den sonra banyoya gitmesine neden olacak başlık.
(bkz: her yer meme olmuş yine)
Yani ucu olmasaydı göt de meme olurdu. Ne yalan mı.
memeyi meme yapan uzunluğu ve her batımda verdiği süt miktarıdır. ( tarım ve hayvancılık bakanlığı)
uçsuz memeye meme demem ben memeyi meme yapan memenin ucudur , tabi dik ve memenin meme olabilmesi için dolgun ele avuca gelir olması da şarttır .
bir orduyu ordu yapan başındaki komutan olduğu gibi bir memeyi de meme yapan başı yani ucudur diye açıklanabilecek durumdur. bundan mütevellittir ki magazin sayfalarında dekoltenin dibine vurmuş hatun kişinin meme ucu görünmediği sürece frikik vermiş sayılmamaktadır.
--spoiler--
ne memeler elledim önünde ucu yok
ne uçlar emdim, ardında meme yok..
--spoiler--
hadi oradan, meme bir bütündür, kendi içinde kategorize edilmesi düşünülemez, kategorize edilmesi teklif dahi edilemez.
meme ucu bir bütünün parçasıdır sadece.*
meme ucu erkekte de olduğuna göre yanlış beyan.
doğru önermedir. yoksa neden barbie bebeğe meme ucu koymasınlar, her ayrıntıyı yapan adam bunu neden yapmasın yani? yapın lan şu meme ucunu!!
kalemi kalem yapanın kalem ucu olduğu gerçeği ile aynı gerçektir.
Memelerin büyüklüğü ne sertlik büyüklüğü, ne nipple büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.
demek ondan ucuna x şeklinde bant falan yapıştırıyorlar. vay mk bende öyle görünce hiç etkilenmiyordum demek bundanmış. *
--spoiler--
yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde memelerin vardı
uçları yok muydu neydi?
sonra? sonrası am göt meme..
--spoiler--
(bkz: götü göt yapan göt deliğidir)
Bi taraftan doğru öteki taraftan yanlış. Doğru çünkü bikini sütyen vs memeleri örtmüyor uçları kapatıyor. Oyyş... neyse yanlış çünkü erkekte de var ve istediğin gibi açabilirsin. Vay be bilgi içerikli entry girdim.
Sansürleme yönteminden anlaşılan kısımdır. insanı da sanırım gôzleri belli ediyor
kabariyor ise dogru bir onermedir.
Çünkü meme bebeklerimize besin üretmek için tasarlanmıştır.

Meme cinsel obje değil süt güğümüdür.

Yani bir bebek için memeyi meme yapan sütün ağzına aktığı meme ucudur işte büyüse de bu içgüdüsel algı değişmez.
Ama en estetik olması gereken yeri de aslında meme ucudur. Areolası takriben bir Türk Lirası çapında ve tercihen pembe, ucu da fındığı geçmeyen büyüklükte olursa. Sanırım boşaldım.
Tabi yoksa süt gelmez.

Saf mode off.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar