bugün

dik ve tişörtten belli olanları güzeldir.
Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.
toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

@49 allah cezanı versin.
Ne diyorduk biz?
(bkz: zemin şekil algısı)
görsel
pötürcüklerinde kaybolayım.
zaten, şeyide şey yapan şeyin kafasıdır.

kalbiniz ne kadar fesat. buradaki " şey " başlığı açan yazardır.

o kadar yani.
pardon ama meme olmasa ucu da olmazdı diyerek çürüttüğüm gerçektir.
Aslında haksız sayılmaz, baksanıza inna her türlü dekolteyi veriyor, aşağıdan verdi, yukarıdan verdi, yandan verdi meme dekoltesinde bütün imkanlarını kullandı ama bir banlanmış videosu var mı?

demek ki neymiş p>=1 ise önerme doğruymuş.
Bak bu doğru. Bravo kardeşim.
(bkz: yok daha memeler)

biri yazacaktı.
Ucunu görmediğimiz memeyi hiç görmemişiz gibi saydığımız göz önüne alınırsa doğruluğu su götürmez gerçektir.
(bkz: Öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
evrenin sırrı burada.
(bkz: Ben memeye meme demem meme bnim olmayınca)

Büyüklük takıntısından sonra ucu, ucunun rengi şekli de denmeye başlayıp insanları iyice komplekse sokmaya çalışan trollerin yeni furyası.
Diren meme. Ne incelendin be.
Tabi yoksa süt gelmez.

Saf mode off.
Ama en estetik olması gereken yeri de aslında meme ucudur. Areolası takriben bir Türk Lirası çapında ve tercihen pembe, ucu da fındığı geçmeyen büyüklükte olursa. Sanırım boşaldım.
Çünkü meme bebeklerimize besin üretmek için tasarlanmıştır.

Meme cinsel obje değil süt güğümüdür.

Yani bir bebek için memeyi meme yapan sütün ağzına aktığı meme ucudur işte büyüse de bu içgüdüsel algı değişmez.
kabariyor ise dogru bir onermedir.
Sansürleme yönteminden anlaşılan kısımdır. insanı da sanırım gôzleri belli ediyor
Bi taraftan doğru öteki taraftan yanlış. Doğru çünkü bikini sütyen vs memeleri örtmüyor uçları kapatıyor. Oyyş... neyse yanlış çünkü erkekte de var ve istediğin gibi açabilirsin. Vay be bilgi içerikli entry girdim.
(bkz: götü göt yapan göt deliğidir)
--spoiler--
yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde memelerin vardı
uçları yok muydu neydi?
sonra? sonrası am göt meme..
--spoiler--
demek ondan ucuna x şeklinde bant falan yapıştırıyorlar. vay mk bende öyle görünce hiç etkilenmiyordum demek bundanmış. *
Memelerin büyüklüğü ne sertlik büyüklüğü, ne nipple büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar