bugün

hobi olarak yavşamayı seçen kızdır. iticidir.
günümüzde erkeğin kıza yavşamasından daha sık görülen bir durumdur.
(bkz: yazık günah)
asosyal erkek rüyasıdır.
kozasından çıkmaya çalışan tırtıla yardım etmek gibidir. iyi gibi görünür ama kelebeğin ömrü saniyelerle sınırlı olur.
erkeğin duygularını tatmin etse de o kızı basitleştirir. (bkz: kezban) (bkz: rahat bırak çocuğu)
En nefret ettigim kiz tipidir. Bazilari sevgilisi oldugunu bile bile yavsarlar. Evli olupta halen ondan hoslanan erkeklere yavsayanlar var. erkeklere yavsadiginiz surece hicbir degeriniz olmayacaktir.
erkeğin yakın arkadaşlarına dert olur.
alışagelmiş bir manzara olmadığından, kızın defolu olduğu düşüncesine kapılır çoğu zaman.
pek çok örneklerine rastalanabilecek, artık sıradanlaşmaya başlayan olay. böyle birkaç insan biliyorum. ne tür olduklarına karar veremedim, düşünmeyi bıraktım.
türkiyede kızların erkeğe ihtiyacı olmadığı için binde bir olan durumdur.
son günlerde olmaya başlayan dershanedeki kızla olan olay. naber diye mesaj atmayan kızımız y noldu da bi anda sürekli aramalar yapmaya başladı. hayatımlı bebeğimli yavrumlu konuşmaya başladı. işin iyi yanı kızın olağanüstü güzel olması.
üniversitelerin itiraf sayfalarından dolaylı olarak -şu saatte şu otobüsteki en önde oturan çocuk küpeni yerim- sık sık görülen iticilik.
Yeter artıkın...
(bkz: yazarlarin hergun basina gelen olaylar)
erkeği mutlu eder, erkek olduğunu hissettirir.