bugün

kızların erkeklere facebook, msn ya da dışarıda herhangi bir yerde yavşaması olayıdır. bir örneğini şu facebook konuşmasında görebiliriz :

http://i48.tinypic.com/2ewipi0.jpg
türkiyede kızların erkeğe ihtiyacı olmadığı için binde bir olan durumdur.
hobi olarak yavşamayı seçen kızdır. iticidir.
(bkz: taş yerinde ağırdır)
asosyal erkek rüyasıdır.
pek çok örneklerine rastalanabilecek, artık sıradanlaşmaya başlayan olay. böyle birkaç insan biliyorum. ne tür olduklarına karar veremedim, düşünmeyi bıraktım.
bunlar (bkz: numune) olmaktan çıkmaktadır. türemektedirler hızla efenim...
alışagelmiş bir manzara olmadığından, kızın defolu olduğu düşüncesine kapılır çoğu zaman.
erkeğin yakın arkadaşlarına dert olur.
hoş olmayan durumdur. erkeği kızdan soğutabilir ki gerçekten fazlasıyla soğutur.
göt kaldırır.*
günümüzde erkeğin kıza yavşamasından daha sık görülen bir durumdur.
(bkz: yazık günah)
erkeğin kıza yavşaması kadar normal bir durumdur.
çok klasik bir hikayenin başlangıcıdır. kız erkeğe yavşar, erkek kaçar, sonra görüşmezler, kız hırsından güzelleşir, bu sürede durumu soran kız arkadaşlarına "geri dönerse asla çıkmam" der, karşılaşırlar, çocuk kıza yavşar, kız dayanamaz. SON
erkeğin duygularını tatmin etse de o kızı basitleştirir. (bkz: kezban) (bkz: rahat bırak çocuğu)
kozasından çıkmaya çalışan tırtıla yardım etmek gibidir. iyi gibi görünür ama kelebeğin ömrü saniyelerle sınırlı olur.
(bkz: kezban ruhlu)
erkeği mutlu eder, erkek olduğunu hissettirir.
(bkz: yazarlarin hergun basina gelen olaylar)
üniversitelerin itiraf sayfalarından dolaylı olarak -şu saatte şu otobüsteki en önde oturan çocuk küpeni yerim- sık sık görülen iticilik.
En nefret ettigim kiz tipidir. Bazilari sevgilisi oldugunu bile bile yavsarlar. Evli olupta halen ondan hoslanan erkeklere yavsayanlar var. erkeklere yavsadiginiz surece hicbir degeriniz olmayacaktir.
zamanında hoşlandığım ve bana yüz vermeyen kızın da yaptığı eylem. bi de bana gıcıklığına yapıyordu, hala da yapıyor; sınıftaki her erkeğin her dediğine gülüyor, durup dururken erkeklere sarılıyor, her sarıldığında da bana pis pis bakıyor.
her zaman başıma gelen olay bunun sebebi zenginliğim veya tipim değil popülerliğimdir.
son günlerde olmaya başlayan dershanedeki kızla olan olay. naber diye mesaj atmayan kızımız y noldu da bi anda sürekli aramalar yapmaya başladı. hayatımlı bebeğimli yavrumlu konuşmaya başladı. işin iyi yanı kızın olağanüstü güzel olması.
Son zamanlarda başıma gellendir. Gayet sıradan bir arkadaşlığımız varken birden aşkımlı bebeğimli konuşmaya başladı. Bende karşılık veriyomuyum tabiki de evet. Bu arada istemizce bir göt kalkması oldu.