bugün

şuan bağlandığım internet dizileri 240p izliyorum ama yokluk görmüß biri olarak bu duruma alışığım.
Aynı anda yüz kişinin tek bir porta yüklendiği internettir. Dikkat patlayabilir levhası konulmalıdır.

Edit:kim resetledi lan gene bunu...
sözlüğe girmemi sağlayan internettir.
3 yıllık yurt hayatım boyunca zaman zaman güzel zaman zaman saç baş yolduran internettir.
sabah 5 ve 7 arasında çok iyi çekmektedir.

bunu da seni severken öğrendim.*
Kota sistemi getirilen internet. amk pezevenkleri aylık 25 gb kota getirmişler. Sonrası ise şaka gibi hız 256k ya düşüyor. Ulan bari bilgi verseydinizde ayın 10 nunda bitirmeseydim kotayı. Mal mal google'la birbirbirimize bakıyoruz artık. Sabah 3 gb lık indirme başlattım idm ile 751 saat verdi. Bir de böyle bir şeyin olmadığını söyleyip gizliyorlar milletten. Onlar da farkında aq, dağın başına kızlara minimum 20 km ötede yurt yapıp, içine 1000 erkek koyup, üstüne de tek zaman geçirme unsuru internetlerini ellerinden alırsanız; ya birbirlerini sikerler, ya dönüp o yöneticileri sikerler.
Geceleri ve sabahlari erken saatlerde gayet verimli çalışıyor ne merakliyiz gommeye. Ogrenci evlerindeki internetten cok da farki yok ayni anda yuklenince yavasliyor dogal olarak.
Günün belli saatlerinde hızlı olan özellikle gece saatlerine doğru aşırı derecede yavaşlama yapan internettir.
Bağlanmak daha kısmet olmadı.
abartılacak derecede yavaş değildir, bazı saatler çok yavaş tabii ama bu gün boyu süren bir durum değildir.
yüzlerce kişi var ve bir çoğu torrent, film oyun vb. indiriyor gayet normal bence yavaş olması
Sinif arkadasimin dedigine gore gece yazdigin şey sabah gidiyormuş.

Yavas olan nettir.
anksiyete krizlerine sokar, telefon bilgisayar kırdırır.
sadece büt zamanları kalitesini göstermektedir, tabi onunkide sistem 1500 kişilik yurt ne fiber dayanır ne bişey.
kendini ikinci öğretimlere adamış internettir.
Afedersiniz yarrak gibi internet. Amk 144p de bile video izlenmiyor. Ama sabah kalkınca çok hızlı oluyor da kullanamıyoruz.
Gece 3 den önce bulaşılmayacak internet.
Ben aslında yoğum diyen internettir.
kızların lol, steam ve torrent bilmediğini sanan kişilerin hakkında yanlış fikir sahibi olduğunu düşündüğüm yurtlardır.

dota bilmiyorum ama o ayrı. gerçi yurtları da bilmiyorum.
yurtlardaki kız ve erkek öğrenciler ayrılmasına rağmen yavaş olan internettir. insana demek ki suçlusu sadece erkekler değilmiş diye düşündürür. Torrent açılmaz,steam açılmaz,dota ve lol oynanmaz. Ama bu bacılar bir yolunu bulup interneti yavaşlatır. Mübarekler bari arşiv yapın da bizi mağdur etmeyin.
(bkz: denedim oluyo)
Geceleri donmadan oyun oynatir. Film izletir.
ortalama bi hızdadır hiç yoktan iyidir.
Valla geçen bir arkadaşın kaldığı yurtta kaldım biraz.
Abdi ipekçi yurdunda bilen vardır.
Ver dedim şifreni bir gireyim.

Çok hızlı melet çok hızlı.

işte neden yavaş oluyor bazen biliyor musun?
iki üç orospu çocuğu film indiriyor oyun indiriyor.
Torrent çalışmıyor sanırım ama o orospu çocukları bir yolunu bulur.

Yani internet yavaş değil yavaşlatanlar var.
Gayet iyi olan internettir. arada yavaşlıyor tabii boru degil 2500 kişi giriyor. az elinizdeki imkanları beğenin yarak kürek gibi herşeyi eleştirmeyin.
Sene 2007de olmayan internetti. Polis evinden kullanırdık ki o da çalışma odasından çekerdi. Çok zor şartlarda okuduk biz. Ey gidi.
Devlet hazinesi gibi saklanandır.