bugün

entry'ler (8203)

yazarların iftar yemekleri

Pilav, Kürt usulü türlü, havuc tarator, turşu. kola. Ne bulduysak koyduk masaya.Öğrenci evi deil. Bekar evi mlsf.

sigara içmeyen kişinin evinde sigara içmek

Ben ictiriyorum ya. Gittiklerinde iki havalandiririz çıkar kokusu. Bazı şeyleri çok buyutmemek gerek.

bir kadın neden evlenir

hata niyetine yapılır, 35inden sonra akıllanır.

oruç tutan eşcinsel

ay bu ben ve sevgilim. ikimizde tutuyoruz. ben allaha inanıyorum hissel olarak o da eğlencesine eşlik etmek için tutuyor. allahı seviyorum. cinsel ve dinsel yönelimler akışkandır.

bir erkek neden evlenir

başkalarının hayatını mahvetmeyi düstur edindiklerinden.

en çok söylediğiniz yalanlar

sanırım evlenmek istemiyorum yalanı, evlenmek istiyorum çünkü. ama bir erkekle değil.

onu sevmeyi askıya alıp bir de ona öyle bakmak

sevgiyi ne kadar hak ettiğini görmektir. şüphesiz askıya alınmış bir sevgiyle bakarken bile çok güzel. tam bana göre dizayn edilmiş. her şeyiyle. tamamen objektif bakıyorum.

çiçek almak

bana alınmasını çok sevmem, başkasına almayı da çok sevmem kafam tamamen pragmatist çalıştığı için o paraya yarım kilo et alınır diye düşünmekten çiçğe odaklanamıyorum. ama ara sıra özel günlerde alınabilir. adettendir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

uzun zamandan sonra sözlüğe girip bir şeyler yazmak heyecanlandırdı beni. eski dostlar eski yazılar, eski duygular her şey yerli yerinde, ne zaman gidip dönsem de hep olduğu gibi buluyorum burayı. çoook şey oluyor hayatta. çoook şey değişti değişiyor. burası hep aynı. ne yalan söyleyeyim aile evine benziyor bir hafta sonra nefret edeceğimi bile bile sevgiyle dönüyorum buraya hep.

joseph shomolo kuschca

Hep yeniden doğuyor. Bu yıl 9 dakika gecikmeli kutladım.ama olsun. Doğum günün kutlu olsun

bir erkeği yola getirmek

Gereksizdir. Kimse kimsenin psikologu değil, ayrıca kimse de yola gelmez, yola gelmiş gibi yapar. Fırsatını bulunca da yoldan çıkar.

kış

Gelse de evde oturup kitap okuyan asosyal biri olmamızı bir sebebe bağlasak dediğim mevsim. Hava çk soğuk ya çıkmayalm dışarı deriz.

aşk nedir

Meraktır. Sürekli merak etmektir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bugün çok istediğim bir şey için ilk adımı attım bakalım işler istediğim gibi mi ilerleyecek.

ilk çağlarda yaşasaydın ne olurdun

Sürekli dağ bayır gezerdim kesin. Şu dağın ardında ne var diye diye o dağ senin bu dere benim yürürdüm

telefona cevap vermeyen insan

Yeterince motivasyonu yoktur, bazen o kadar zor geliyor ki birileri ile muhatap olmak.

sonradan eşcinsel olmak

Yönelimler akışkandır insan tabi ki sonradan farklı bir yanını keşfedebilir. Korkudan ya da baskıdan dolayı fark edememiş olabilir. Ama kendi şahsi düşüncem 22sinden sonra insanın değişmeyeceği yönünde. 22 23 yaşından sonra ben biseksüel oldum ben bilmem nr oldum diyen insanı dürüst bulmuyorum. Bunca yıl hiç mi fark etmedin. Bi de kendimden biliyorum insan bir farklılık olduğunu çok küçük yaşta anlıyor. Ergenlikle birlikte anlamlandırmaya başlıyorsun sonrası gelişiyor. Doğuştan böyleyim ben muhtemelen ama bunu fark etmek ortaokul 8 oldu.

suriyelilerin sınırda üremesi engellenmeli

Ne talep ettiğinizin farkında değilsiniz bence ya da gerçekten bu kadar kötüsünüz. Muhtemelen ikincisi.

ses sistemiyle son ses müzik dinlemek

Dunyanin en keko ama en guzel eylemi. Arabada,evde ve herhangi bir yerde yuksek sesle muzik dinlemek..

hemşireden hoşlanmak

Maalesef surekli karsilastigim durum. Gelen gecen asik oluyor.