bugün

acınılacak durumda olan internettir. çoğu kişinin bu internet yüzünden bilgisayar kırdığı görülmüştür. kısaca lanet olsun !
yavaştır.
afyonkarahisar kyk 2.blok erkek yurdunda olmayan ve öğrencilerin etraftaki yurtlardan kaçak internete girmesine neden olan internettir.
internet cafesinin işletmecisi download manyağı bir film arşivcisiyse yazık o kullanıcılara.
gün içinde yavaş, gece 1-2'den sonra uçuran internet, indir indirebildiğin kadar. ucuzdur bir de, bizim zamanımızda 12 saati 2 lira falandı. bunun dışında, neredeyse tüm baba siteler yasak olup, girmenin yolu da neredeyse yoktur.
karaköy orospusu gibidir giren çıkan belli değildir.
kyk da internet mi?
(bkz: internet ne arar la kyk da)
bizim zamanımızda o ihtiyaç kyk ların karşısındaki özel yurtlardan kaçak olarak karşılanıyordu.
özellikle kyk başvuru ve sonuç açıklanma dönemlerinde, bizi bizden alıp bitiren internet sitesidir.
sanırım sorunlarından yakınılacak son şeydir.
hele aösden hiç bahsetmiyorum. insan internete girebildiğine şükretmeli bence devlet yurtlarında.
insanın çığırından çıkaran internettir. özelllikle torrent download ve upload yapıp puan kazanmaca yapan boş yaşayan amipler mutlaka olur.
yurtta otururken canınız sıkılmasın biraz kafayı yiyin, yüz sefer deneyipte bağlanamayınca kendinizi bir yerlerden atın diye sağlanan bir kyk hizmeti pardon işkencesi. Bilgisayardan giriş yaptığınızda sürekli sınırlı uyarısı aldığınız ayrıca ikinci bir cihazdan aynı anda giriş yapamadığınız boktan internet. Ayrıca odada belli noktalarda daha iyi çekmesine de anlam veremiyoruz bu yüzden arkadaşlarımızla yer yer tartışmalar da yaşıyoruz. senin yatağında niye çekiyor , bir tek ben dizi izlerken net gider zaten, çalışma masamın üzerine mi çıksam acaba gibi gibi.
benim bildiğim kyk'larda internet artık ücretsiz. kişiye özel şifre veriyorlar kimlik numarası ile birlikte giriliyor. tabi bütün illerde bu uygulamaya geçildi mi bilmem. ücretliyken de girmek imkansızdı ücretsizken iyice imkansızlaştı. ama gece bir saatten sonra ve de sabah saatlerinde saniyede 7-8 mb hızla film indirilebiliyordu. şimdi durum ne bilmem.
edit: üniversitedeki ilk senemde sıcak su belli günler belli saatler arasındaydı ne interneti. duş yapabilmek için karşı yurda gidiyorduk. ülkücülerin adam dövmek için duş kabinlerini seçip kapıyı kilitlemeri de tabi bir etkendi. neyse ki daha sonra su geldi ülkücüler gitti, herkes rahata erdi.
2007 yılında olmayandı. artık var ve beğenilmiyor öyle mi? vay arkadaş ya.
(bkz: fakirliğin anlaşıldığı anlar)
sadece tek bi yerden giriş yapılan internet. eğer lap topunuz ve telefonunuz varsa birinden girmek zorunda kalırsınız. rezilliktir, vasatlıktır, ancak 5. dünya ülkelerine yakışan durumdur.
Çoğu Özel yurtta da sadece bi cihazdan baglanilabildigini bilmeyenler tarafindan elestirilendir, herkes 3-5 cihazdan girsin de gor internetin hizini.
Edit:hic kykda kalmadim ama begenen var begenmeyen var internetini
Devlet hazinesi gibi saklanandır.
Sene 2007de olmayan internetti. Polis evinden kullanırdık ki o da çalışma odasından çekerdi. Çok zor şartlarda okuduk biz. Ey gidi.
Gayet iyi olan internettir. arada yavaşlıyor tabii boru degil 2500 kişi giriyor. az elinizdeki imkanları beğenin yarak kürek gibi herşeyi eleştirmeyin.
Valla geçen bir arkadaşın kaldığı yurtta kaldım biraz.
Abdi ipekçi yurdunda bilen vardır.
Ver dedim şifreni bir gireyim.

Çok hızlı melet çok hızlı.

işte neden yavaş oluyor bazen biliyor musun?
iki üç orospu çocuğu film indiriyor oyun indiriyor.
Torrent çalışmıyor sanırım ama o orospu çocukları bir yolunu bulur.

Yani internet yavaş değil yavaşlatanlar var.
ortalama bi hızdadır hiç yoktan iyidir.
Geceleri donmadan oyun oynatir. Film izletir.
yurtlardaki kız ve erkek öğrenciler ayrılmasına rağmen yavaş olan internettir. insana demek ki suçlusu sadece erkekler değilmiş diye düşündürür. Torrent açılmaz,steam açılmaz,dota ve lol oynanmaz. Ama bu bacılar bir yolunu bulup interneti yavaşlatır. Mübarekler bari arşiv yapın da bizi mağdur etmeyin.
(bkz: denedim oluyo)
kızların lol, steam ve torrent bilmediğini sanan kişilerin hakkında yanlış fikir sahibi olduğunu düşündüğüm yurtlardır.

dota bilmiyorum ama o ayrı. gerçi yurtları da bilmiyorum.
Ben aslında yoğum diyen internettir.