bugün

olacak iş değil.
insanın hem sinirini bozan hem parasını yiyen durum.
Kulağın bozulmasından iyidir.
Yenisi alınır.
dışarıda müzik dinlemeyi seven biri için önemli bir sorundur.
çok müzik dinleyen biri için önemli durumdur.
eskisini atmayı gerektirir.
yenisini almayı gerektirir.
Bluetooth kulaklık alınmaz...

Kablolu kulak üstü her zaman daha iyi ve daha uzun ömürlü.
planlı eskitmeye yenik düşenlerin dramı.

kaliteli ve orjinal bir kulaklık tercih edilmesi durumunda dahi er ya da geç bu gerçekle karşı karşıya kalınır.

dandik yan sanayi ve çakma ürünlerde bu gerçeğe dank etmek daha erkene çeker süreci.

en temizi protest bir duruş sergileyip kulaklığa hayır demektir.
uzun bir yolculuga cikiyorsaniz,sinir bozucudur.

Yenisini aldıktan sonra 10 15'e bölerim.
Bu yeni nesil kulaklıklar çabuk bozuluyor. Satın alıyorsun, max süresi 2 ay. Bu sonuncusu biraz kaliteliye denk geldi de bozulmadı. Fiyatı da 2019 yılında 5 veya 10 TL idi. Şimdi 20 TL den aşağı bulamıyorum.
sıkıntı veren bir durum.
Öyle hissediyorum ki sanki son bir kaç gündür 5 duyu organımdan birini kaybettim.

Markete bile müzik dinleyerek giden ben uzunca yolları müziksiz ve bomboş bir şekilde yürüyorum.

E tabii buna parasızlıkta eklenince ortaya vahim bir tablo çıkıyor.
kulağın bozulmasından iyidir. Kulaklığın bozulduğunda yeni kulaklık alıp yoluna devam edebiliyorsun. Kulağın bozulduğunda yaradan göstermesin!
ikisi birlikte bozulsa sorun yok ama bi tarafı bozulsa diğeri çalışsa atsan atılmaz satsan satılmaz durumu oluyor o kötü işte.
olamaaaağğzz olamaaağğzzz olaaamaağğğzzz!!!
-kenan komutan
Garantisi bittikten 1 hafta sonra bozulur namıssız.
O anki hissedilen üzüntü, kelimelere sığmaz, resmen dram. Tam telefona takmışsın, açmışsın en sevdiğin şarkıyı, bir bakıyorsun ses seda yok. Ortam sesi sonuna dek açık. Işte o an hayata küsesin geliyor. Çöpe atarkenki isyanla karışık üzüntüden sonra eline geçen ilk parayla gidilir kulaklık alınır. Bozulmasın diye özenle kullanılır.
Kulağın bozulmasından iyidir.

Yüksek sesle kulaklıkta müzik dinlemeyiniz.
Kulakliga yeni baslayacaklar arkadaslara duyurulur: kulaklik bozulur arkadaslar.

Sacin uc gun sonunda yaglanip beni yika diye isyan etmesi gibi, benzinin kullandikca bitmesi gibi, internet paketinin dibini gormeniz gibi kulaklik da duzenli olarak biter ve yenisini alirsiniz.
(#36422423)

yarmıştır.
Kaybolmasından iyidir .
30 dk önce başıma gelendir bende ta avradını böyle kulaklığın. Evet.
kulaklığın silikonun çıkmasından daha beter olmayan durumdur. kulağımın içince o silikonların kaldığını bilirim. :(
Kulağın bozulması diye okudum. Gözün bozulması deniyor da kulağın bozulması saçma geldi diyecektim.

Tamam sakinim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar