bugün

entry'ler (1466)

33 bin entry girmek

hadi işsizliği hayatsızlığı geçtim hiç sıkılmadın da mı lan.

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Selamün aleyküm arkadaşlar 87 yaşındayım sinek burcuyum taliplerimi bekliyorum
görsel

cinselliğe doymuş yazarlar

Adamın nicki cumshot on the face lan o nasıl cinselliğe doymak hahahhaha.

Ulan eskiden şu başlığın bir ağırlığı vardı, ya trollenirdi ya da harbiden eli yüzü düzgün olanlar fotoğraf atıyordu şimdi ikisi de yok. Tü amınıza koyim beyler.

86 yaşındayım, maymun burcuyum taliplerimi bekliyorum. Evet.
görsel

clara fernandez

Lan bir tek ben biliyorum sanıyordum nerden buldunuz aq.

sözlük erkeklerinin gözleri

görsel
Kısıktır. Evet.

üstteki yazarın profil fotoğrafını değerlendirme

Merhaba yogi kardeş sultanahmet'e mi yolculuk.

sözlüğe fotoğraf atmak

Lan zaten topu topu 100 200 kişi online oluyor neyi dert ediyorsunuz. Alın bir tane de ben atiyim birazdan. Evet.

üniversiteye giriş sınavının kaldırılması

Siktir edin zaten ilk 20 30 bine giren herifin bile geçim kaygısı var. tümden amına koysunlar da rahatlayalım.

sözlüğün en güzel kızı

Zalldır. Evet.

göğüs terini satan kadın

Adam araya kaynayıp seks hikayesi anlatmış amına koyim hahahahha.

mesafeler aşka engel midir

Parasızlık ilişkiyi öldürür. Karşı tarafa para yedirme anlamında demiyorum. Kendin için bile harcayabileceğin paran yoksa ne ilişkisi amına koyim. Evet.

şaka maka hayatın anlamı ne sorunsalı

Şaka maka hayatın anlamını sen uyduruyorsun tıpkı diğer birçok olguyu uydurup ona inandığımız gibi. Ha amacı soracak olursan ona bilimsel olarak cevap var tabii ki; üremek. Evet.

erkan baş

Metin feyzioğlu, doğu perinçek solcu ? Hahahasiktir herifler nerdeyse siyasal islama götünü verecek lan. Hdp'nin de amına koyim chp'nin de akp'nin de. Olay parti olayı ideoloji olayı değil, olay ortada olan bariz gerçekleri yok saymak, mesela açlığı mesela işsizliği mesela yolsuzluğu sayın amına koyduğum. Evet.

muhalefetin bir anda sedat pekerci olması

Ulan saçmalıklara bak. Şu olayları anca 3. Dünya ülkelerinde görebilirsiniz şaka gibi amına koyim. Ne ara bu kadar sikik bir ülke oldu lan burası.

üstün bir yaratıcının varlığı yönünde deliller

Dünyanın en alakasız örneklendirmelerini delil saymazsak bir tane bile yoktur. Kelamcılık yaparak bir boku kanıtlayamazsınız. Evet.

kitap alıntıları

Gerçeğin üzerimizde yarattığı etki, her zaman dinleyerek öğrendiklerimizden daha sert oluyordu.

Ölüler evinden anılar - dostoyevski

sözlük yazarlarının montları

Mont işte amına koyim bu arada iyi forumlar. Evet.

Yoo amına koyim zaten çoğunu siliyorum. artı oyun önde olduklarını da aynı şekilde siliyorum. Evet.