bugün

yeni kuracağım dernek. sistem şu şekilde işleyecek.

biz de yalan dolan yok. bize paraları vereceksiniz, biz de bu paraları afiyetle yiyeceğiz.
para yerine başka bir şey gönderebileceğim dernektir. * *

edit: deniz feneri derneği milletin parasını yemiş olabilir, yolsuzluk yapmış olabilir fakat o derneğe iyi niyetle parasını verenler keriz değil, en asil duyguların insanlarıdırlar. ameller niyete göredir. allah o hayırsever kullarının niyetlerini bilmektedir ve onların hayır için bağışladığı ama hayır olmadığı paralarınada, hayır sevabını verecektir. asıl keriz, hayır kavramını anlayamayan insandır.
her türlü yardıma açık dernek. biz o yardımları bir şekilde değerlendiririz. her kör alıcının bir kör satıcısı olur.
(bkz: deniz feneri derneği)
niyeti yardım etmek olan insanlarla dalga geçmektir. deniz feneri derneği olayında yapılan şerefsizlikler kandırılan insanların suçuymuş gibi gösterilmemelidir.
biraz da bana pardon derneğimize yardım edin ne olur zihniyeti ile kurulacak dernektir.
şairin dediği gibi kabahatın çoğu senin canım kardeşim düşüncesinde olanların derneğidir. feyz aldığı kaynaklar arasında saadet zinciri bulunur. din iman gibi dolandırıcı için ayrıntı olan konularla uğraşmaz, direkt sögüşleme safhasına geçer.
deniz fenerine yardım eden insanlar mükemmeldir sadece yanlış derneğe para yatırmışlardır.ama artık keriz feneri derneği var her türlü yardım kabul edilir.para toplamak için boynu bükük acıklı konuşan uğur arslandan 5000 tane kopyalayıp yurdun dört bi tarafına yollanacaktır.
trablusa not:bu fikirden sonra benide hissedar yapar artık.kuryelikte yaparım itinayla maksat hayır olsun.
niyeti yardım etmek olan insanlarla dalga gecmesi dogaldır. aynı kerizler zamanında yimpasa paralarini kaptırmıslardı *.. yani bunlar ders almazlar. bıyık bırakıp benimde katılacagım kampanya beni de ltfn ceo nuz yapın.*
akp'ye oy veren yüzde 47'lik seçmene güvenilerek kurulacak dernek. derneğin genel başkanı izin verirse ben de biraz yemek ah pardon..! yardım etmek istiyorum müsadenizle.

(bkz: memleketin malı deniz yemeyen keriz)
kapımızın sadece yetim hakkı yemeye razı olanlara açık olduğu dernek.
(bkz: gelin canlar dernek kuralım)
(bkz: bir olup sözlüğün ebesine atlayalım)
bu memleketin bu gidişle kerizi bitmeyeceğinden eğer bu ismiyle açılırsa bile iş yapabilecek potansiyelde bir dernektir.
tüm vatandaşları iyice kucaklayabilmek için imamın yanı sıra papaz ve haham da istihdam etmesi gereken dernek.
tüyü bitmemiş yetimin hakkı afiyetle yenecektir.
destekliyoruz.
keriz Feneri e.V. isimli kuruluşla hiçbir ilgisi yoktur. yersen.
beklenen başarı için yönetim kuruluna bir kaç üst düzey akplinin alınmasının şart olduğu dernek. her işi ehlinden öğrenmek en iyisidir.
gelen olumlu tepkilere bakılarak kurulması an meselesi olan dernek. yakında üyelik şartları açıklanacaktır.
aydın dogan ın kuracagı dernek olsa gerektir. gecen yıl haberturk, genelkurmay başkanının katılımı ile milli takım ın katılımı ile mehmetcik için para topladı, o paralar işçi partisi hesabından çıkmadı mı?
başkanının mutlaka badem bıyık bırakması gereken dernektir. ne de olsa adettendir.
reklam sloganını şimdiden bulduğum dernektir.

(bkz: din iman tayyip erdogan yeter biraz da biz yiyelim ulan)
vatandaşın malı derya deniz, yemeyen keriz düsturundan hareket etmektedir.
sadece bu sözlükte bile bir yığın para toplayacağı adam bulacak baksana.

ulan ne yardım sever insanlara keriz demesi falan. olm bu dernek direk kurulurken insanları düdükleme amaçlı kuruluyor. diğer derneklerle herhangi bir bağlantısı yoktur. yardım dernekleri diğerleri. bizim kuracağımız dernek insanları kerizleme amaçlı kurulmaktadır.

illa derneğimize bok atacaksanız, tıklayın deniz feneri derneği başlığını onlara saydırın. yine tekrarlıyorum ilk entryde de yazdım biz insanları bafilemek için kuruluyoruz.
kerizleri aydınlatma derneği. nasıl aydınlatacakları malum.
buram buram ekşi sözlük kokan dernek. ekşi de haftanın en beğenilenlerde var bu başlık.

daha yaratıcı olmak dileği ile!

saygılar..

sir isaac