bugün

görsel

ampül logolu parti tarafından yargının elinden kurtarılan dernektir. yoksa anasını sikeceğlerdi de akp müsade etmedi.
(bkz: çalıyor ama namaz kılıyor)
bir kaç kur'an ayeti ile süslendiği takdirde orjinali kadar para toplamaya müsait olası dernek..
kalkışılacak her hayırlı hareketi, kerizlik olduğu üzere ele almakla yapılacak hata örneği tamlama.

ne inançları üzerine ya da içinden öyle geldiği için bir ademoğlunun, müşkül vaziyettekine destek çıkabilme adına harekete kalkışmasının adı kerizlik olabilir, ne de bu iyi niyeti art niyetle kullanmış kişinin yaptığı iş kurnazlık olabilir; yapılan kurnazlık falan değil, şerefsizliktir.

hep gördüğümüz şeylerdi üçkağıtlar, dolandırıcılıklar, hortumlamalar vs; yalnız işbu dolapların, insanoğlunun en kutsal değerleri üzerinden yapılan işler olması daha da mide bulandırıcı gelmekte. bu, bi hırsızın yaşlı dul bi kadının evine girip hem tecavüz etmesi hem de evini soyması gibi gelir bana. lan hadi evine girdin kadının, çaldın çırptın nesi varsa, e tecavüz etmek nedir bi ayağı çukurda zavallı bi ihtiyara. tamam veriyim paramı diyim, gözümü para bürüdü deli gibi faiz götürmek istiyorum deyip yatıriim paramı bankaya da gel iç et eyvallah; kur bi saadet zinciri geliyim veriyim eline paramı at cukkaya ona da eyvallah, da arkadaş bi de kutsal olanı alet etmek niye; çalıcaksan, arak yapıcaksan parayı çal anladık da, elleşme fakir fukaranın garip gurebanınkine, bu kadar da midesiz olma.

kutsal bellemişim ben bunu, iman etmişim buna, en bi vecd ile yapıyorum yaptığımı; paylaşmak istiyorum elimdekini, çünkü zaten bana ait olmadığını bilmişim ben onun; gözümün önünde açlıktan kıvranmakta benim kardeşim, öyle olmasın istiyorum, o da en az benim kadar tok olsun istiyorum; tir tir titriyo el kadar yavru, titremesin diyorum o da en azından benim gibi sıcak yatağında uyusun diyorum, bi evi olsun diyorum başını sokacak; yeni yeni ciciler giysin istiyorum bayramda seyranda, benim de anca bayram da seyranda giyebildiğim gibi en az; ben biliyorum çukulatanın tadının nası olduğunu bilememenin; o yavrucak bilsin istiyorum, en az benim kadar bunu merak etmiyo olmuş olsun diye; bi televizyonu olsun istiyorum, en az benim yapabildğim kadar vaktini geçirsin istiyorum televizyonun başında, izlesin istiyorum o da çizgi filmler, gülsün kendi kendine, en az benim gülmüş olduğum kadar onun da hakkı var gülmeye diyorum... sonra aklınca kurnaz bi insanoğlu -insanlığı da muğlak bu vaziyette- bu biçarenin elindekini (çünkü o biçareye bırakmışım ben elimdekini, onundur artık diyorum bu) resmen gasp etmeye kalkışıyo; ağzının kenarından akan salyalarla yavaş yavaş benim kutsalıma tecavüze etmeye hazırlanıyo; gözü dönmüş. ben hazırlıksızım, hiç karşılık veremiyorum buna, batırıyo herif benim en kutsal saydıklarımı, her tarafına bulaştırıyo içindekini, alemdeki bütün kutsallara yetecek kadar pislik varmış gibi geliyo herifin içinde. işini görüyo herif, dönüp arkasına pis pis sırıtıyo darma dağınık vaziyetteki kutsalıma, ne kadar param varsa alıp sıvışıyo olay yerinden.

bundan sonra ben, avuçlarımın arasında kutsal saydığım, bi yeşilçam filminin en dramatik sahnesini canlandırıyorum; avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum, bağıra çağıra bişeylere ant içmek istiyorum; ama neye ant içmeliyim, kimden intikam almalıyım? görüyorum ki intikam da alacak kimse yok ortada, bununla daha da yıkılıyorum olduğum yere; rolümü başarıyla yerine getiremiyorum. düşünebiliyorum sadece; artık itimat edebilir miyim gerçekten hayır hasenat üzere hareket edene; bundan sonra her hayır işi içün hep aklımın bi köşesinden en ufak da olsa bi şüphe geçmez mi; bunda bi hayır kalır mı artık diyorum... nihayetinde sadece gurebanın elindekini iç etmeyip benim de tüm inandıklarımın içine etmeyi başarabilmiştir artık, yalnızca ellerine sağlık dileyebiliyorum!
http://www.itusozluk.com/goster.php/keriz+feneri

(bkz: torrent technology)

ek: tarihe ve saate dikkat. en eskisi bu. yok ben daha eskisini gördüm diyorsanız getirin sizinkini de görelim. muhahaha
(bkz: hakiki keriz feneri derneği) (bkz: durmak yok söğüşe devam)
henüz kurulmamış olan dernek. önce kim kurarsa onundur. malum patent hakkı var.
malum partinin gençlik kollarında aldığım takiye eğitimi, badem bıyığım ve bıçkın delikanlı karizmamla "yürütme" kuruluna dahil olmak istediğim dernek.
milli görüş gömleğim de var sandıkta, istediğim zaman çıkarıp ütüler giyerim...
buram buram ekşi sözlük kokan dernek. ekşi de haftanın en beğenilenlerde var bu başlık.

daha yaratıcı olmak dileği ile!

saygılar..

sir isaac
kerizleri aydınlatma derneği. nasıl aydınlatacakları malum.
sadece bu sözlükte bile bir yığın para toplayacağı adam bulacak baksana.

ulan ne yardım sever insanlara keriz demesi falan. olm bu dernek direk kurulurken insanları düdükleme amaçlı kuruluyor. diğer derneklerle herhangi bir bağlantısı yoktur. yardım dernekleri diğerleri. bizim kuracağımız dernek insanları kerizleme amaçlı kurulmaktadır.

illa derneğimize bok atacaksanız, tıklayın deniz feneri derneği başlığını onlara saydırın. yine tekrarlıyorum ilk entryde de yazdım biz insanları bafilemek için kuruluyoruz.
vatandaşın malı derya deniz, yemeyen keriz düsturundan hareket etmektedir.
reklam sloganını şimdiden bulduğum dernektir.

(bkz: din iman tayyip erdogan yeter biraz da biz yiyelim ulan)
başkanının mutlaka badem bıyık bırakması gereken dernektir. ne de olsa adettendir.
aydın dogan ın kuracagı dernek olsa gerektir. gecen yıl haberturk, genelkurmay başkanının katılımı ile milli takım ın katılımı ile mehmetcik için para topladı, o paralar işçi partisi hesabından çıkmadı mı?
gelen olumlu tepkilere bakılarak kurulması an meselesi olan dernek. yakında üyelik şartları açıklanacaktır.
beklenen başarı için yönetim kuruluna bir kaç üst düzey akplinin alınmasının şart olduğu dernek. her işi ehlinden öğrenmek en iyisidir.
keriz Feneri e.V. isimli kuruluşla hiçbir ilgisi yoktur. yersen.
tüyü bitmemiş yetimin hakkı afiyetle yenecektir.
destekliyoruz.
tüm vatandaşları iyice kucaklayabilmek için imamın yanı sıra papaz ve haham da istihdam etmesi gereken dernek.
bu memleketin bu gidişle kerizi bitmeyeceğinden eğer bu ismiyle açılırsa bile iş yapabilecek potansiyelde bir dernektir.
(bkz: gelin canlar dernek kuralım)
(bkz: bir olup sözlüğün ebesine atlayalım)
kapımızın sadece yetim hakkı yemeye razı olanlara açık olduğu dernek.
akp'ye oy veren yüzde 47'lik seçmene güvenilerek kurulacak dernek. derneğin genel başkanı izin verirse ben de biraz yemek ah pardon..! yardım etmek istiyorum müsadenizle.

(bkz: memleketin malı deniz yemeyen keriz)
niyeti yardım etmek olan insanlarla dalga gecmesi dogaldır. aynı kerizler zamanında yimpasa paralarini kaptırmıslardı *.. yani bunlar ders almazlar. bıyık bırakıp benimde katılacagım kampanya beni de ltfn ceo nuz yapın.*