bugün

alpay erdem tarafindan hazirlanan,ismi kamil olan kisilere buyuk sevgi duyan karikatur kahramani.
ayrıca en önemli özelliği herzaman arkası dönüktür.bu nedenle gizemli bi hava verir.
son olarak başını 180 derece çevirebildiği görülmüştür.
geçtiğimiz aylarda yüzünüde gösteren kemik karakteri.. yakışıklıymış namussuz..
bir bölümünde cep telefonundan bluetooth ile kamil arayan karakter... ayrıca papağanıma koyduğum isimden dolayı* arkadaşlarımın bir dönem taktığı lakap.
kam-mili laf espirisiyle yarıl yarıl yarılmamızı sağlayan karikatür karakter.

-arabada en çok hangi parçayı severim bilirmisin kamilim?
+bilmiyorum abi nedir?
-aa bana abi deme. kam milini severim en çok

şeklinde
(bkz: kamil sevici)
ali ekber çiçek, rahmetli. müzisyenliğinin yanısıra (bkz: cahile uzak kamile yakın) felsefesinin kurucusudur da.
ne zaman çaylaklıktan kurtulacağını merak eden yazar.
(bkz: a bu benim lan)
PARDESÜLÜ ADAM. YÜZÜNÜ GÖSTERMEZ KAMiL KOÇ'LA SEYAHAT EDER VE CAMEL iÇER..
(bkz: kamil öldü yaşasın mahmut)
ölümcül küfürler edebilen süper karakter.
alpay erdem'in: "benim için yeri çok ayrıdır..." dediği karakteri.
üstü pardesü, altı pijamalı karikatür kahramanıdır.
alpay erdem'in o dönem bursa'ya gelip gittiğini de hesaba katarak ilgimi çekmiş karakterdir. zira çarşamba'da "kazım seven apartmanı" mevcut. * * *
1)kamil aranacak
2)kamil bulunacak
3)öpüp koklanarak bağra basılacak

şeklinde günlük program yapan manyakçıl birey.
kemik dergisinde yayınlanan kemik okuma sebeplerinden biri.
vesikalık fotoğrafını bile arkadan çektiren insan.nickimin isim babası
"nuriii!... ah nuri'm benim!.. inan olsun senden aldığım $u tadı kamil'den alamadım!.. $u an var yaa 50 tane kamil gelse bi' tane nuri etmez benim gözümde!.. ver bi' yanak bakiyiim!.. gözlük de $ahaneymi$ haa!.. kaça aldın ?!.. hediye etsene abine!... nuriiiii!..

kenaan!.. yakı$ıklılığından belli zaten senin kenan olduğun!.. $u gözlere bak çipil çipil!.. hey yavrum benim!.. çok ceviz kırıyorsundur haa sen!.. 10 milyonun var mı kenan ?!.. yok deme üzerim seni!.. çok üzerim kenaaan!..

mutluuuu!.. böyle iddialı isimleri sevmem mutluuu!.. sopa atarım sana mutluuu!.. cep telefonundan 25 kontür yollasana bana mutluuuu!..

memooo!.. $ekil yapmı$sın kendine memooo!.. aklını alırım senin memooo!.. börek alsana bana memooooo!.. hamurabi'den memoooooo!..

hepinizin!.. ama hepinizin!.. .mına koyayım! sülalesini skeyim!.."

büyüktün be 'kamil seven adam'! * *
çağrıma kulak verip * * sağolsun uykusuz'daki kö$esine küçük bir kare ili$tirivermi$ sevgili alpay erdem. tesadüfse de benim için güzel oldu, eline sağlık.

ps: görü$elim. vannaytsıtend'liğine kamil olabilirim. haha.
hiç bu kadar gülmemiştim...

-pıst birader sen kamil misin?

+zannedersem sizin bir tek eksiğiniz y.rak kalmış...

-ananı şahin k. lan bu?!

+denizin buz gibi sularından çıktım da geldim...

-abi büyüksün... bi imzalı fotoğrafını alabilir miyim?
"milka milka milka milka milka milkamil kamil kamil kamil kamil" dedigi karikaturde gulmekten oldurmemis, surundurmus kahraman.**

edit: buyrun linki (img:#43682)
Son gelişmelerle ortadan kaybolmuştur.Şahin K gelmiştir artık.O da kamil seven adam'ı aramaktadır.işin kısası olay karmaşaya dönmüştür.Kamil seven adam kamil'i aramaktadır,şahin k ise kamil seven adam'ı aramaktadır.
hain planlara kurban edilecek olan adamdır.

- "kamil seven adam bulunacak. tek eksiği tam edilecek"...
Son dönemde şahin k dan kaçmayı hayat felsefesi edinmiş. yanılıp yamulmuyosamda yakalanmış kahraman sevgi insanı