bugün

kadınlar arası aktarılan bilgiler sınıfına girer.
iğrenç yerlerdir. Erkekler tuvaleti 1000 kat daha temizdir.
bir araştırmaya göre; kadınlar tuvalette tuvalet ihtiyacından daha çok farklı ihtiyaçlarını giderir. makyaj, üst baş düzeltme, telefonla konuşma, külotlu çorabını düzeltme, ped değiştirme vb.

not : araştırma filan yok ben böyle tahmin ediyorum.
Gözümde lise ve ilkokuldaki öğretmen tuvaletleri ile aynı kategoriye giriyor, Ulaşılamaz ve hijyenik.

Edit : bu cinste de tavana sıçanlar vardır belki bilemiyorum.
kadınları çok temiz, çok cici bilen erkeklerin gerçek hayatla tanıştığı yerdir. *
Geçenlerde şöyle bi anım oldu. Tıklatıyoruz kapıyı içerden ses gelmiyor ama kapı kitli yani. Bu süreç böyle bi 15 dk falan uzadı derken arkada indirim kuyruğu gibi tuvalet kuyruğu oluştu. En son şey dedim acaba içeride fenalaşmış falan olabilir mi hani sonuçta kan şekeri var tansiyon var derkeeeen kapı içeriden açıldı kadın çıktı kesici ve yargılayıcı bakışlarıyla dedi ki ne var dedim merak ettik düşündük yani insan olarak. Saçını savurup iyi o zaman düşünmeye devam edin dedi ve kapıyı çarptı gitti. Hiç tanımadığım muhtemelen yüzünü bi daha görmeyeceğim insandan trip yedim. Hem de kadınlar tuvaletinde.
Pisuvar bulunmaz.
sadece bir tuvalet değildir. dedikodunun kralı tuvalette döner. eller yıkanıp, surata çekidüzen verildikten sonra "erkekler ölsn, bunların hepsi aynı" temalı muhabbete geçilir ki tadı başkadır.

ayrıca pistir. pedler vs..
sıçılır hem de işenir.
Kadınlar değil de, Küçükken kızlar tuvaletine itelemişlerdi, herhalde şimdi ondan bu hallerdeyim...
Girmekten çok korktuğum yerdir, Allah korusun yanlışlıkla bir girsem çok kızarım kendime.
yanlış yerde olduğumu olmayan pisuvarlardan anladığım mekan.
Kadınlar çiçektir önermesinin tamamen asılsız olduğunun vücut bulmuş halidir kadınlar tuvaleti.
erkeklerle tokalaşmaya bile yüksünen, şekillerinden şüküllerinden geçilmeyen, kendini wictoria's secret mankeni sanan kadınların pislik üzerine bilinen bütün sınırları aşan tuvaletidir.
Makyaj ve dedikodu yeri olarak anılsa da aslında dünyanın en pis yerlerinden biri. Mübalağa gibi gözükse de, kıyaslama yapılacak olursa erkekler tuvaleti, kadınlar tuvaletine göre anne rahmi kalır nazarımda. Sokaklarda fashion weekte gibi yürürken kimi zaman aklımızı başımızdan alan naif hanım kızlarımız nasıl bir anda bücür bi' sıçana dönüşüyor tuvaletlerde? Hem de graffiti yapmaya kalkışıp, ayrıldığı manitosuna ukteler döşemekten tutun da telefon numarasını duvarlara yazmalara varana kadar farklı konseptlerle.
bir erkek için girmenin acayip zevk adrenalin verdiği güzel yer. ama çoğu cesaret edemez. ya çılgınlık yaşayıp zevkini yaşarsın yada yakalanıp rezil olursun.
sadece hacetimi giderdiğim yerdir. bu kadar anlam yüklenmesi saçma.
http://thingsmakemelaugho...lr.com/image/119753825559
Genelde aynasina bakmak icin girilir.
Ayak üstü en güzel makyajların yapıldığı yavukluların çekiştirildiği ancak amacı dışında kullanılan en nadide mekanlardan biri.
m.uludagsozluk.com/g/kadınlar-tuvaleti/resimekle/#PhotoSwipe1430418658871
Erkekler tuvaletinden farklı olarak, kadınlar tuvaletinin çöp kutusunda değişik ekipmanlar veya başka şeyler görmek olasıdır. Kokusu ise ; bildiğin tuvalet işte...
milli kütüphanedekinde her daim sıra beklenendir.
nihayetinde, ince ve keskin bir bok kokusunun havayı işgal ettiği yer değil midir?
kadınlar tuvalete gitmezler lavaboya giderler.