bugün

o kokan ayakları öpülesi, emekçi babadır.
(bkz: leş hiç bu kadar güzel olmamıştı)
acilen çoraplarını değiştirmelidir yoksa çocuğu sözlüğü başlık sıçığına bulayacaktır.
+baba ayakların leş gibi kokuyor, git yıka.
-bu ayak kokularıyla çay alınıyor bu eve.
+yani baba ?
-bi siktir git çay koy lebron james.
(bkz: yazar burda kendi babasından bahsediyor)
helal rızık peşinde emeğini harcamış, eli öpülesi babadır. yaşı 10-20 arası genç onu idrak edemez. 20+-40 arası idrak edilir. 40+-60 arası keşke sağ olsaydı da kıymetini bilen bir evlat olarak yanında olsaydım, denilir.
senin oturduğun yerde götün donmasın, tok karnını boş bırakıp akbabalar leşine konmasın diye, sabahtan akşama kadar emek harcayandır o baba.
babanın o ayakları götüne girsin bari. di mi gençler?
adı üstünde baba dır kendisi.
cocuklarının geleceği için çalışan,karınlarını doyurmak için didinen,üşümesinler diye kendi sırtına bi kazak bile alamayan. sadece çocuklarının geleceği için yorulmadan çalışan babadır. eli öpülesi omuzda ve sırtta taşınası babadır.
Çocukları için herşeyi yapan,onlar rahat olsun okusunlar diye yorulmadan çalışan saygı duyulacak kişidir.
O çoraplar kokmasa sen buraya bu başlığı açamayacaktın.
(bkz: ya sen ne yaptın)
(bkz: gemis getirmek)
(bkz: bu eserimde hem başlıkta hem entryde sıçtım)
hem başlık yanlış açılmıştır, hem de çocuğu sözlükte sıçabilsin diye eşşekler gibi çalışan babaya saygısızlık yapılmıştır.
babası anonim olanlar anlamaz bu duyguyu.
...nın vereceği cevap: (bkz: senin götün koktu biz bir şey dedik mi)
(bkz: abi yeter çok içtin)

(bkz: bildiğin saçmalıyor bu)
kokunun aynısı benden çıksa saatlerce ayağımı koklarım ama bi başkasından geliyorsa ortam hemen terkedilmelidir..
surekli temizlenin, temiz kokular surun diyen, -demis- bir din tarafindan bin yildir sulanan bu topraklarda bundan hic nasibini almamis bir insan; hadi onu da gectim, muslumanlik inanci biraz zayif diyelim; birlikte yasadigi insanlari birer hic yerine koyan ve yasadigimiz devrin "toplumsal bir arada durma prensipleri"nden hic nasibini almamis bir insan. Belli ki yine gunumuzun saglik ve temizlik mevzularindan da habersiz bir insan; cunku malum, koku demek orada bakteri var demektir. yikamazsan o bakteriyi saga sola bulastirirsin, bunun boyle olmadigini tartisirsan "aksini ispatla" derler, elin kolun baglanir, oyle bakarsin.

ustelik bu insan tutmus ustune bir de "baba" olmus: yani cocuk yetistirecek, ornek davranislariyla! cocuk ne ogrenecek bu "baba"dan? Git calis, o zaman her ahmakliga hakkin var, ayagin da kokabilir, tuvaletin kenarina da sicabilirsin, aynaya da isemek sana serbest. Cunku evde yasayanlar insan degil, mobilya; cocuklar zaten it spermleri. Bu cocuk da buyusun, ayni mantikla ayni seyleri uretsin dursun, yuce Turk milleti de hep kalas olarak ilelebet var olsun.

Sahsiyetimi ayri tutuyorum; Cunku ben coraplarini cocuklarina cikarttiran bir babanin evinde buyudum. Simdi tek basima yasiyorum, internetimi de her haltimi da kendim oduyorum. biri beni ziyaret ederse, yada ben bir yere gidersem, temizlenip oyle gidiyorum, kimseye sikinti yasatmak istemiyorum. Baskalarina "ben gorevimi yapiyorum, o yuzden her boku yeme hakkim var" diyen babalari ve bunlarin saksakcilarini da ayni sebeplerden oturu dusuncesiz ve marka budalasi (baba: it bile olsa her eve lazim) olarak algiliyorum.
ailesi için hayvan gibi çalışıp yorulduğu için ayakları kokan bir babadır. takdir edilesidir. lakin bir duş almak çok zor bir iş de değildir. onu da yapabilmelidir.
leş gibi olan koku sanırım.
affına sığınan edit:işten gelmiş *ayakları leş gibi kokan baba
iğrenç bir durumdur. bir şey de diyemezsin kırılmasın diye. ama içn kan ağlar. yaşanılmadığı için mutlu olunması gereken bir andır.
(bkz: işten gelmiş leş gibi ayak)*
o sadece ayak kokusu değil emek kokusudur.
(bkz: issey miyake baba)
(bkz: eau de toilette)
tertemiz ayaklarla bilgisayar başında oturup yediği tabağa sıçan evlatların, anlıyamadığı babadır.