bugün

yerden göğe kadar haklıdır. üniversitelerin işi "en iyi çıkış yapan bilmem ne sanatçısını" mı seçmektir? oralarda okuyan çocukların başka işi yok mu da bu boktan işlerle uğraşıyorlar.

şu hale bak! türkiye'de yüzlerce üniversite var. her biri her kulübü kafasına göre birilerine ödül dağıtsa, ödül dağıttıkları mümkün değil törenlere yetişemez. böyle boş işlerin memlekete, öğrencilere ve üniversitelere ne faydası var?
bahsettiği üniversiteliler yıldız teknik işletme kulübü öğrencilerimi doğrusu merak hakarettir.
Şaşırmadım. Bu kadın ukala, itici, egolu, çirkin, kaba, cahil ve davranış bozukluğu olan bir kadın. Ünlü olduktan sonra şarkılarınında tutmaya başlamasıyla bildiğin kendini beğenmiş birine döndü bu kadın. Bilmiyorum belki öncedende böyledir ama önceden bu denli olduğunu düşünmüyorum. Birde bu sanatçımsı insanın şarkıları ülkemizde en çok tıklanan şarkılar. Tamam, üniversitelilerin iki üç-üç sene sonra en iyi çıkış yapan sanatçı öfülü vermesi saçma ama bu saçmalıkta bu üslupla dile getirilemez. Ah be iremcim.... Sen anca bu ülkede yaparsın bu artistlikleri.. Kıps kıps..
Kişiye " irem derici kimdi yaa" sorusunu sorduran başlık.
(bkz: 90 milyon tıktan sonra kalkan göt)

açıkçası hiç yadırgamıyorum, eleştirmiyorum.

çünkü siz onun kliplerini 90 milyon kez izlerken düşünecektiniz bunu.

siktirin gidin samimiyetisizler...

itici diyorsunuz da amına koduklarım bunun/burnun kliplerini siz izlemiyor muydunuz?

nerde bir üniversiteli görsem "kolbomon tok sohobono" diyor.

hak ettiniz embesiller.

bu ülkede böyle aga. birinin götünü kaldırarsınız o da size hakaret eder.
bu başlık sayesinde tanıdım. demek ki asıl çıkışını yeni yeni yapıyor.
sikimde değildir. çünkü siksen ben bunun/burnun gibilere şans vermem ödül hiç vermem.

lan amına koyim baba parasıyla klip çekip, kliplerini çektirmek için babasına yalvarıp daha sonra babası da yapımcı şirketlere yalvarıyor.

sonra ünlü oluyor. ulan siktiğim üniversite kulüpleri sizi deli mi sikti lan ne diye ödül veriyorsunuz lan?

bunu savunan orospu çocukları da fazla zaten.

baksana attığı tweetler binlerce kez rt ve fav edilmiş. o rt ve fav yapanlar arasında hiç mi üniversiteli yok? alayı üniversiteli.

kendi kazdığınız kuyuda sizi sikiyorlar olum.
duyar duymaz, mahalledeki arkadaşlarla haley çektiğim haber. iyi ki üniversite hayatımı yarıda kesmişim hahaha. şimdi onlar düşünsün. *
(bkz: irem derici kim bozuyükspor da mı oynuyor)
güldürmüş hakarettir.
üniversitelilere değil kendisine ödül vermeye kalkan üniversitelilere hakaret etmiştir.
Çok haklıdır.
iki gün sonra unutulacak şarkıcı! nın hakareti. neyine ödül veriliyorsa. elalemin üniversitesi bilim ilim peşinde, bizimkiler kime ödül verelim onun derdinde. bırakın artık reklamları.
irem derici kimdir diye sormama sebep olan olay. Bu kimdir ki hakaretini üstümüze alalım, 7. Sınıf pop yapan zırt pavyon şarkıcısı kılıklı ne demiş ne demiş banane?
kadın yılın şarkısını yapmış 2 tane kıytırık üniversitenin ödülüne mi kaldı allasen..sonuna kadar haklıdır.. (bkz: #direniremderici)
ben zaten balıkesir in çılgın eşekleri videosunu kaldırtınca ne olduğunu anlamıştım. beni şaşırtmadığın için teşekkürler irem.
üslup doğru olmasa da verilen mesaj doğrudur. Hos, irem derici nin burun gerek fiziksel gerek ruhsal olarak bayağı havada ama üni kulüplerinin bilim üretmek yerine ayda yılda çıkıp ödül dağıtmalari saçmalık. Sen kimsin de kimin adına yılın en başarılı kişisini seçiyorsun?
ne olursa olsun yanlıştır. hakaret etmek asla tasvip edilemez.
hakaret falan algılanır mı bilemem ama tespit doğrudur. belki kelime seçimi daha farklı olsaydı daha sağlam olurdu ama samimiyetine vermek lazım. babasından yardım alaydı bu konularda biraz...
ikinci en iyi çıkışını üniversite öğrencilere çıkışarak yapmıştır.

edit: şimdi kadının ne demek istediğini tweet i okuyunca anladım. öncelikle kadının haklı olduğu çok nokta var. üniversiteler törene katılırsan ödül veririm, yoksa başkasına gider ezikliğini yaptığına adım kadar eminim. lakin biz ülke vatandaşları olarak bunu yapacak karakter ve kapasitedeyiz. kadın hiçte haksız değil. götünüze sokun ödülünüzü. ezik herifler. hem üniversiteye sözylemiş. üniversite öğrencilerine değil amk. başlığınızı silkiym.
2011'de o sese katılıp ünlü olduktan sonra böyle açıklamalar yapması... Bizden biri sanmıştık ama para insanı değiştiriyor be * *
Yahu kadın ne demeye çalışmış siz mankafalar ne anlamışsınız . Kadın , gösteriş yapmaya çalışan üniversitelere ve üniversitelerden ödül alan ''sanatçılara'' oraya gidene zaten ödül veriyolar amk diyerek ayarın kralını vermiş. Fakat kıt türkçesiyle ayar verirken kendide inceden ayarı yemiltir .
haklı bir serzeniştir. iki buçuk sene olmuş lan. koca iki buçuk sene. yıllarını vermiş bu işe. kadını nasıl en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülüne layık görürler. lütfen kendinize gelin üniversiteliler. ayrıca üniversite gençliği irem derici mi dinliyor? burdan bunu çıkarmamız gerekiyorsa eğer daha vahim bir durum var demektir.
(bkz: hii bok dedi)
Bunu dinleyeceğime arsız bela dinlerim. Hadi etkinlik yapalim. Balikesirin cilgin eseklerini uplayalim.
kendince bir tepkidir. gelirseniz ödülü size vereceğiz mantığına koyduğu tepki de sonuna kadar haklıdır.

ben bu hanımefendiyi dinlemiyorum ama geçen yılbaşında ilker'in programa katıldığında takındığı samimi haller çok hoşuma gitmişti. kanım ısındı diyebilirim. yine dinlemesem de bir sohbet programına falan çıktığında izlerim açıkçası.
----insan sevme hissini israf etmemeli,Kim ne kadar sevilmeye layıksa,onu o kadar sevmeli--->>>>>>>Necip fazıl<<<<<<<