bugün

monopop grubunun güzel sesli solistidir. 2 gün boyunca, taksimde sergilediği canlı performansı ile beğenim, kazanmıştır.
bensiz yapamazsın adlı albümü iki güne tüm müzik marketlerde yerini alacakmış. nihat odabaşı'nın çektiği albüm kapağı fotoğrafı:

görsel
o ses türkiye de gördüğümdür.
burnu estetik olan sesi hoş solist.
bensiz yapamazsın klibiyle arz-ı endam etmeye başlamış şukela ses.
hulusi derici nin kızıdır.
düşler ülkesinin gelgit akıllısı adlı şarkısı nedense benden başka kimsenin hoşuna gitmeyen sesini intizara benzettiğim şarkıcı hatun.

http://www.youtube.com/watch?v=cazbLcE066w
sesini beğendiğim ender türk şarkıcılarında.
bu entry bana yakışacak mı bilmiyorum ama. kadının dudakları çok güzel aga. güzel ve alımlıda seside şarkısı da güzel.. allah bahtını açık etsin.. sevdiğine bağışlasın. gözümüz yok..
modern sıla gençoğlu.
düşler ülkesinin gelgit akıllısı şarkısında "kıyamam sana" derken insanın içini okşar.
sesi bir değişik hatun. ama kötü değil kesinlikle.
düşler ülkesinin gelgit akıllısı şarkısı favori şarkım sesi de gerçekten çok güzel. (bkz: irem derici)
düşler ülkesinin gelgit akıllısı adlı şarkısıyla en uzun şarkı ismi tamlaması yapan şarkıcı bacımızdır.
şahane bir sese sahiptir kendisi.

şarkı yapma yavrucum albüm yap dinleyelim.
sılayı andıran, o ses türkiyeyle tanıdığımız sesi guzel bayan.
düşler ülkesinin gelgit akıllısı şarkısını çok beğendiğim dudakları çok güzel olan hatun.
ilk defa o ses türkiye ile sahneye çıkan, düşler ülkesinin gelgit akıllısı şarkısıyla tanınan ünlü sanatçı.
güzel sese sahip hatun zamane sanatcilarina degil de, daha cok 80 yillarin yesilcamdaki kadinlara benziyor.

http://www.youtube.com/watch?v=bcL24NLfR9c

edit: insallah bizi demet akalin'dan kurtarir.
sıla'nın kopyası hatun. sılayla 25 yıl, bir 25 yılda bununla geçirsem heralde mutlu ölürdüm...

edit: kendimden utanıyorum amk. bu entry yazılırken depresyondaydım.
dinlemeye değer ses.
şaşı mı değil mi, güzel mi çirkin mi çelişkilerine sahip olduğum ama sesini çok beğendiğim şarkıcı.
Çakma Sıla Gençoğlu sanki.
güzel sesi ve şarkilari var yeni albüm yapsa da dinlesek.
sıla'yı andırdığı doğrudur belki ama özgün bir yorumu olduğu da gerçektir. ses rengi çok hoş olan ve kaliteli müzik yapan sanatçı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar