bugün

(bkz: gündemde kalma çabaları)
hakaret etmemiş aslında doğruyu söylemiş.

(bkz: doğru söyleyenin dokuz köyden kovulması)
3 yıllık '' şarkıcı '' 'lar da ki bu ego 33 yıllık ''sanatçı'' 'larda yok ya ben ona yanıyorum.
bunu yaparak iticileşmiştir. hayır sen kimsin ki zaten? ne kadardır bu piyasadasın? ne bu özgüven? ne bu kibir? ne bu kendini beğenmişlik ve üstün görme?

yapılan sosyal medya eleştirilerine de adeta "skimde bile değil yazdıklarınız takmıyorum" vari bir cevap vermiştir şu tweetiyle.

görsel

ve daha itici olmuştur.
bu kadın kesin ilkokulludur. Bu kıskançlık ve gündemde kalma çabalarıyla böyle demiştir.
irem derici kim amk? hesabını ünililerin acilen sorması gerekendir. ayrıca kim bu?
irem derici'yi ben bilmem eşim bilir yarışmasında izlemiş biri olarak hiç yadırgamadığım bir olaydır.

şöhret altında eziliyor haberi yok.
irem derici etmişse haklıdır, onda olan öz güvenin onda biri bende olsaydı lider olurdum. ayrıca severek dinliyoruz.
Haklıdır. Seneye balıkesirin çılgın eşeklerini seçsin o üniversite. irem derici kim amk başka adam mı kalmadı.
-siz mal gibi onun sarkılarını indirip durun
-youtubede bilmem kac milyon tıklayın
-kampuste kafeteryada falan hep bu kadının sarkılarını caldırın durun
ondan sonra irem bize hakaret etti.ulan ağzınıza zıçsa keske.
Ayıptır. Tamam 2.5 yıl sonra böyle bir ödül verilmesi saçma olabilir ama bu tepki bu şekilde mi dile getirilir. Gidersin‚ efendi gibi yaparsın açıklamanı kimseyi kırmadan ve bilhassa hakaret etmeden. Bir ton genç var bu insanları idol ilân eden. Yazık.
haklısın sen gibi gerizekalıya ödül vermeye çalıştıkları için mallar. hayır yani ne zannediyorsun kendini, bu egonun kaynağı nedir, nerden geliyo göt kalkıklığı anlamış değilim. öyle iyi çıkış yaptığın filan yok kro yerlerde çalıyo sürekli şarkıların, kro salon düğünlerinin giriş şarkısı filan... ancak ayıp olmasın diye ödül vermek istemişler ama haklısın konuşurken o iğrenç sesini duysalar kesin vazgeçerlerdi.
yanlış tanımdır. hakaret değil ayar verilmiştir. sırf gündemde diye okuluna getirtmek için asıl iyi çıkış yapana değilde zaten bilinen birine ödül vermek mallıktır.
kadın sonuna kadar haklı; bana ödül vereceğinize hakedene verin sırf beni okulunuza getirtmek için böyle eziklik yapmayın diyor.
bu da tüm sözde üniversite kluplerine kapak olsun.
üniversiteleri bilim dışındaki herhangi bir konuda ödül verdiğine yıllardır anlam veremeyen birisi olarak takdir ettiğim bir hakarettir. sanane amına koyuyum en iyi girenden en iyi çıkandan.
kadın haklı linç girişimimiz ona ödülü veren üniversite kulübüne olmalı. buna ödül veren üniversitelilere mal demekten fazla şeyler geçiyor içimden, sizlerden sanat zevki olarak daha kaliteli olmanızı,en azından bu kaliteyi ödül verirken yapmanızı bekliyorum.
Bir yildiz teknik universitesi ogrencisi olarak okulumdaki ogrencilerden utanmama neden olmus kezban. Bunun gibi kezbanlara boyle soyleme hakkini bile biz veriyoruz ankette adini isaretleyerek. Bu hakaretle zaten bitmistir diye dusunuyorum gencler icin. Umarim oyle de olur.
Durun herkes bir şeyler yazmış; ben de eleştirimi yapayım.
Ya da bana ne aq irem derici'den. Eleştirime bile lâyık değildir.
Bir yerde ne kadar hakli da olsa, uslubundan nefret ettigim bir sanatci musveddesi oldugu icin kendileri yaptigi davranisi tavsip edemedim.
irem dericinin haklı olduğu hadise.

ayrıca üniversite kulübü malın önde gideniymiş hakkaten, olum insanda biraz kulak olur sanatsal zevk olur irem dericiye ödül verilir mi ya hu.
çok güzel çok da ağır bir şekilde olaya noktayı koymuştur.
çapsız, gündemde kalmak için yapmayacağı şey olmayan kadın davranışları.
ayar yiyen aptalların çamur at izi kalsın politikasından kaynaklanan bir iftiradır. öncelikle şunu söyleyeyim siz 2.5 sene önce çıkan bir insana 'en iyi çıkış yapan' ödülü veriyorsanız ya aptalsınız ya da başka amaçlar peşindesiniz demektir. kendisinden hatta tüm pop dünyasından nefret etmeme rağmen irem derici burada haklı. sen milleti salak yerine koymaya çalışırsan böyle ayarı yersin. ha utanmadan gelip bir de buraya "ühühü iyem bize hakayet ettiii" diye başlık açılıyor ya pes!

not: pop müziği dolayısıyla irem derici yi sevmem.
not2: aptal bir popçudan bile hakaret yiyebilen üniversite gençliğinin aklına sokayım.
not3: bende üniversiteliyim.
gereksiz ukalalık yapmıştır.
irem dericinin kendini bir halt sanmasından kaynaklıdır.

http://galeri12.uludagsoz...%C3%B6t%C3%BCm_693790.jpg
Ne oldum delisi diye buna derler. Görgüsüzlüğün dibine vurmuştur.
Ödül ne ya bir şarkısını bile dinlemek kişinin kendine hakaretidir.
Böyle gidersen senden bi şey olmaz kızım.

Yalnız okudum okudum bu konuda mastürbasyon ne alaka onu çözemedim. Neler geçiyor aklından üniversite deyince o belli olmuş.