bugün

siteyi galeyana getirmiştir. şu sıralar sırf milleti gaza getirmek için sureler ve arapça yazılar yazmış, insanların tırsanları içine sıçmış, tırsmayanları taşak geçmeye devam etmişlerdir. gülerek izliyoruz efenim.
hikayeden etkilenen insanlar için korkunç bir hikayeymiş. okumadım.
Her parttan sonra bilinen bütün sureleri okumaya neden olan hikaye.
bu atakan'da var bir şey, beyaz şov'a çıkan küçük kızın da başını yediydi.
her gün okuyacağım diyorum ama cesaret edemiyorum inci sözlüğü çalkalıyor hikaye.
Alt alta bazi isimler yazmistir, herkes de “okumayin sakin onlari” diye kendini yirtmaktadir. Ben okudum, yarin editler vaziyeti bildiririm. tirstim sozluk.

Edit: uykulu halimle macera aramisim lan, bir halt oldugu yok. Simdi “niye bundan korktum ki lan ben” modundayim. Yani gece uykunuz varken okumanizi tavsiye etmiyorum.
7,5 yaşındaki bir çocuğu psikolojik edebilir.
kaptırınca ürkülen kendine gelinde güldüğün bir hikayedir.
Hikaye okunur ve ben korkmuyorum bundan mı korkacağım diyen ergenimiz, o akşam müşteri hizmetlerini aramak mecburiyetinde kalır;
Müşteri hizmetleri aranır;
+ buyrun efendim ben atakan, nasıl yardımcı olabilirim.
- hsktr... amk pezevenki kapat lan telefonu. anneciiiğğğğiiim.
+ haaa...
gerçek olsun yalan olsun zerre ilgilendirmeyen, hikayenin sarmasından ötürü merakla devamını beklettiren...
az sonra atakan'ın capsinin paylaşılacağı hikaye. bir yandan tırsıyorum bir yandan da sürekli bir şey dürtüyor bak diye. yoksa...
sağlam yazıyor. dediğim gibi sağlam yazıyor. araştırıyor adam.
bi' tane swfi açıp resmen sıçtığım hikayedir.
ben hiç bu kadar korkmadım lan.
o swfi ekleyenin ağzına ben of.
musallat filminden ne bir eksik ne bir fazladır. kurguda bazı değişiklikler vardır, insanlar bu tarz tabulardan korkar, ayrıca abartılacak kadarda iyi değildir, akıcıdır ve sürekli aynı kelimeler kullanılarak bilinç altına odaklanma vardır. parça, parça olması dizi sever türk insanının ilgisini'de çekmiştir ayrıca.

cinler ile insanlık alemi birbirinden ayrılmıştır ve irtibata geçmesi yasaktır. geçenler cezalandırılır... onların kötü huyluları size dokunamaz siz istemediğiniz sürece. biraz şizofreni yetiniz varsa bunu başarabilirsiniz. sakin olun, siz onlardan üstün yaratılmış canlılarsınız bunu unutmayın.

--spoiler--
işte böylece biz her Peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman kıldık Bunlar aldatmak için birbirlerine yaldızlı laflar fısıldarlar Rabbin dileseydi bunu yapamazlardı O halde onları iftiralarıyla baş başa bırak. En’âm Sûresinin 112 Ayet
--spoiler--

--spoiler--
Onların hepsini bir araya toplayacağı gün şöyle diyecektir: “Ey cin topluluğu! insanlardan pek çoğunu saptırıp aranıza kattınız” Onların insanlardan olan dostları, “Ey Rabbimiz! Bizler birbirimizden yararlandık ve bize belirlediğin süremizin sonuna ulaştık”diyecekler Allah da diyecek ki: “Allah’ın diledikleri (affettikleri) hariç, içinde ebedi kalmak üzere duracağınız yer ateştir” Ey Muhammed! Şüphesiz senin Rabbin hüküm ve hikmet sahibidir, hakkıyla bilendir. En’âm Sûresinin 128 Ayet
--spoiler--

--spoiler--
Cinleri de daha önce dumansız ateşten yaratmıştık. Hicr Sûresinin 27 Ayeti
--spoiler--

--spoiler--
(Melekler) derler ki: “Seni eksikliklerden uzak tutarız Onlar değil, sen bizim dostumuzsun Hayır, onlar cinlere ibadet ediyorlardı Onların çoğu cinlere inanıyordu” Sebe’ Sûresinin 41 Ayeti
--spoiler--

--spoiler--
Allah ile cinler arasında da nesep bağı kurdular Oysa cinler de kendilerinin Allah’ın huzuruna getirileceklerini bilirler. Sâffât Sûresinin 158 Ayeti
--spoiler--

--spoiler--
(Ateşe giren) inkârcılar şöyle derler: “Rabbimiz! Cinlerden ve insanlardan bizi saptıranları bize göster de onları ayaklarımızın altına alalım ki en aşağılıklardan olsunlar” Fussilet Sûresinin 29 Ayeti
--spoiler--

--spoiler--
“Doğrusu insanlardan bazı kimseler, cinlerden bazılarına sığınırlardı da, cinler onların taşkınlıklarını artırırlardı” Cin Sûresinin 6.Ayeti
--spoiler--

--spoiler--
De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların ilah’ına sığınırım” Nâs(*) Sûresinin 1,2,3,4,5,6 Ayeti
--spoiler--

uzak durun... sizi etki altına almaya çalışan biri olabilir. etkisi altına girmeyin.
musallat3 ü anlatıyor herif. bir yıla sinemalarda falan görülür.
Gündüz okumaya başladığım hikaye o kadar da etkilemezken, sahur vakti, evde tek başına, sadece monitörün ışığının aydınlattığı odada, kaldığım yerden devam edince, bir ürperti uyandırdı. Tam kaptırmış gidiyorken, sahuru hatırlatmak için kurduğum telefon, masanın üzerinde titreşimin o garip sesleriyle, birden çalmaya başlayınca, uzun zamandır yaşamadığım korkuyu tatmış oldum. *
korkanlara anlam veremediğim hikayedir. yalnız oldukları için mi? karanlıkta oldukları için mi? iki dua bilmedikleri için mi? inançları zayıf olduğu için mi? sakin olun... korkmayın lan bir bok olacağı yok. * yok ben şizofrenim, kendimi parmaklarım, aynaya bakar suratıma sıçarım diyorsanız siz bilirsiniz.

özeti şudur.

külot rengi : beyaz
burun : sümüklü
vücut : tüylenmekte
sivilce : yoğun miktarda

ek: beyler çok pişmanım klavyem ters döndü.

ek2:

--spoiler--
bir gece kalktım yataktan gittim pencereye
sokaklar kıpkırmızıydı sanki, gündüzler gece..
ne oluyor dedim arkamı döndüm baktım geriye
atakandı karşımda ki, döndüm bir deliye.

evim yanar ,ailem perişan hoca beni kovdu
dedem siktir çekti hayat bana çok acı koydu
bu dünya bana gülmedi herkes bana atakanı sordu
harry potter oldum genç yaşımda, bana ne haller oldu

akifi almaya gittik, bulacaktık atakanı..
atakanı bulunca sokacaktım götüne ,kolyeyi kitabı..
fakat akif benden beterdi, kalmamış dini imanı..
oracık ta ağlayıverdi anlattı yaşadıklarını..
--spoiler--

saat 16:51: arkadaşlar uykumdan uyandım. biri bu entry silmem konusunda uyardı beni çok ciddiyim çok korktum ne yapacağımı bilemiyorum. entry silmeye çalıştım ancak silinmiyor lütfen yardım edin.

rüyamda kulağıma şunu fısıldadılar; muroyızay nednisenikam paseh le- nauş ıdnay mırayasiglib
yazılan hikaye kadar dramatik olmasada her ademoğlunun başına gelebilecek durumdur. Benimde buna benzer bu kadar brutal olmasada bir hikaye geçmiştir. Lakin insanların size deli gözüyle bakmasını istemiyorsanız kendinize saklayın. Yoksa böyle dalga konusu olursunuz. Bu arada bahsi geçen varlıklarla dalga geçmenin size bi artısı olmaz aksine eksisi olur.
edit:yazının hakları kişide saklıdır.izin alınmadan kullanamaz.izin alınsa dahi kullanılamaz.
korkunç hikaye okumamışların tırstıran hikaye. daha korkuncu için buyurun: http://www.youtube.com/watch?v=g3gWsn7AnJA
okuma gafletinde bulunup gece çığlıklar atarak uyanmama sebep olan hikayedir. bir yanım sakın bir daha bakma o hikayeye diyor ama bir yanım da sonunu merak ediyor. en iyisi 7 adet Ayetel Kürsi okuyup öyle açmak inci sözlük sayfasını.
zaman :dün gece 03:30 suları,
bozkurt42 sahurunu yaptıktan ve anne baba yattıktan sonra pc'yi açar, sol framede malum başlığa girer,
linke bağlanır okumaya başlar:
1.paraqraf sonu : iyi sallamış o.ç,
1.sayfa sonu: nasıl hikaye la bu?
3.sayfanın orta yerinde çatının dökülen sıvaları cama vurur ve bozkurt sıçrar, kalkar cama bakar ,bozulan sokak lambasının ışığı korku filmlerindeki gibi yanıp sönmektedir, o esnada üst katta sahurunu bitirmiş olan komşu
sofra bezini pencere demirine vurur, bozkurt sıçmaktadır, o esnada anne su almak için kalkmıştır, oğlum der ,
kapat bilgisayarı yat, haa yarın arkadaşına bir kitap götürmen gerekiyormuş öğlen aradı
bozkurt42 uyku sersemliğiyle adı neymiş bu arkadaşın diye sorar,
anne hafızayı zorlar, 'atakan dı galiba' demesiyle erdoğan bozkurt (bkz: been) bayılıp kalır,
kalkar sabah ezanı okunmaktadır, dışarıda bir ışık görür (bkz: sıctı sıçacak)gittiğinde pc açıktır ve
hikayedeki sayfaya bağlı durmaktadır ,
sabahı zor eden bozkurt42 anneye dün gece kalkıp kalkmadığını sorar ve aldığı cevapla şok olur ben hiç kalkmadım der anne,
edit: bizim kulüpte tipsiz bir oğlan benden nutuğu isteyip duruyordu meğer onun adı da atakan mış
girilien entry sayısına bakarsak uludağ sözlük'ü de kasıp kavuran hikayedir.
--spoiler--
lümmelit kabilesinden asraf oğlu gayyum, rahat bırak beni, sucsuz yere bu ademoğluna bulaşma, şerrini hak edene ver, sadece القاتل katil diyordu fısıldıyordu, artık ne sabrım ne vicdanım kalmadı, gerçekten katil olacaktım, eğer ben katil olmasam sonum tımarhaneydi, sol elimdeki yakılmışları aynaya fırlatmak üzere elimi havaya kaldırdım o anda onu öldürecek şeyi haykırdım, cinnetü mir innas ifritün gayyum bin asraf

--spoiler--

gibi birşey paylaşmış biri.
2.sayfasında sıkıntıdan patladığım hikaye.
bir de sözlük üzerinden okumak gözlerimi yordu. word'e attım oradan okuyorum.
bir de bu sırada madem insanların ilgisini çekmiş bu kadar yazım hatalarından arınık bir pdf'de olsun bu hikaye diye okudukça düzeltiyorum yazıyı...bitijnce koyarım buralara.
Bitmesini umduğum hikaye. Tamam artık isimler de verildi. Daha da yazmasın. Insanlar korkuyo bir de bu hikayelerden. Yapmayın etmeyin.