bugün

dün gece okumak gibi bir yanlış yaptım gerçektende bir gece boyunca yatakta tırsarak geçirdim abi sabahleyinde bu halime gülüyorum hay amk.

şu an bile binlerce insan yazarın atığı dökümanlara bakıyor ve hikayenin devamını bekliyor internetle uğraşanların çoğunluğunu bir korku sardı.
daha bitmedi.
'okunmaması gereken hikayedir' dediğiniz için okuyacağım hikayedir.
* * *.
milleti imana getiren incisözlük hikayesi.*

özet isteyenler için : ev arkadaşı elemana cinleri musallat etmiş elemanda bunlardan kurtulmaya çalışıyor.saçma sapan cin, peri hikayelerinden değil adamın bir kurgusu var güzel gidiyor okunur yani.

ekleme: ayrıca yüksek sesle okumayın çaktırmadan ritüel yapıyormuşuz bakın ne oldu.
http://d1207.hizliresim.com/z/v/b4gyu.gif
her hikaye okunur gerçek hayattan daha sıkıcı bir şey değildir. okunmalı.
sözlük öyle bir hale geldi ki başlığı yazanı eksilemek istiyorsun inci sözlüğe benzetiyor diye ama altındaki entrylere baktığında artık çok geç olduğunu anlıyorsun.
dört sayfaya şöyle bir göz atıp da caps görmediğim hikayenin başlığı. hani nerede caps ?
gece okuyacağım. gündüz gündüz olmaz.
inatla caps beklenen inci başlığıdır. Gençler adam capsi özelden veriyor haberiniz ola.
(bkz: of) hatta (bkz: oooff)
http://ccc.incisozluk.cc/...kan%C4%B1tlarla/@quanttum

quanttum adlı yazarın hikayesidir.
tamamını okuduğum ve uydurma mı gerçek mi olduğuna karar veremediğim hikaye. bir gencin mumu aniden söndürmesiyle başına gelenler anlatılmakta, daha doğrusu başına gelenleri anlatmakta.
sözlüğün aklı başında insanlarının yazarın yalan söylediğini bilmesine rağmen yazarın etkili anlatışı yüzünden okuduğu ama araya giren liselilerin olayı gerçek olarak görmesi yüzünden sözlükte ünlenen hikayedir.
şu an okumaya devam ettiğim hikaye.
çok az kaldı bitecek ama kopamıyorum, hepsini de bitirmemiş.
hikayenin tamamını okudum, hatta quanttum adlı yazarın bahsettiği capslerden biri de elimdedir. 4 günde anca 4 sayfa giri girmiş olmasına rağmen, hikaye başlığı toplamda 350 sayfaya yakındır.
2 gündür afedersiniz sözlüğün a**** koymuştur bu yazar. merak edenler olursa, bana sorabilirler.
edit: caps yalanmış arkadaşlar, adam uydurma bir şeyler yapıyor fakat birilerinin başına iş açacak.
komik bir hikayedir.

--spoiler--
cep telefonumu aldım atakanı arıyorum adam 10 metre ilerde odasına gitmiyorum arıyorum, açtı telefonu ses yok alo dedim ses yok ulan konuş dedim ses yok, yeter artık lan diye bağırdım, bir daha odama girme dedi kapattı, sabaha kadar oturdum sabah agzını yüzünü dağıtıcaktım
--spoiler--
insan aylarca düşünse böyle bir senaryoyu kolay yazamaz. bir şizofrenin kurguladığı hikaye denilse daha gerçekçi olur. (bkz: alfred hitchcock) yaşasaydı adam gerilirdi.
merak edip büyük bölümünü okuduğum hikaye...
tek kelimesinin bile yalan olduğunu düşünmüyorum.
böyle binlerce hikaye var.
bir kısmına şahit de olduk...
http://www.youtube.com/watch?v=n1vjTJTRn48 bunu dinleyerek okunduğunda altına sıçma garantisi veren hikaye daha başlamadım itiraf ediyorum götüm yemiyor.

edit:stephen king'le dan brown'la tess gerritsen'le karşılaştıranlar bi gidip çay koysunlar.
merak edip okumaya yeltendiğim hikayedir. fakat işin içinde inci sözlük var be arkadaş insanın hiç bir şeye inanası gelmiyor.
günlerdir inci'de takılan arkadaşlarımın bahsettiği hikayedir.
millet kenetlenmiş adamın yazacağı enty'i bekliyor...
ne kadarı gerçek, ne kadarı yalan bilemiyorum, okuduktan sonra karar vereceğim.
iki seçenek vardır bu hikayeyle ilgili; ya bu adamda müthiş bir senaristlik yeteneği var, ya da gerçekten elemana musallat olmuşlar. sazan.avi ise bile adam güzel yazıyor.
yukardaki müzikle beraber okunması neredeyse imkansız olan hikayedir.

(bkz: o biraz göt ister)
okuduğum hikayedir, devamını bekliyoruz bakalım. gerçekliği hakkında hiçbir fikrim yok, inci sözlük bu hiç belli olmaz.
milletin yaşadığı adrenaline bak nanasını satayım.. nerde bu ifrit, nerde bu kabile!
bir şizofrenin anıları.
caps beklenen hikayedir.