bugün

valla bana göre hava hoş. giymesen de olur. kafa buysa eğer.

biz yıllardır söylüyoruz abaza diyolar. trübünlere oynuyo pis herif. aydınlıkla devrimcilikle alakası yok. ya valla kafamı kesicem şimdi.

allahtan biri gaza gelip " inadına, ulan sikerim gelin bi şunlara ders verelim. inadına sikişelim buyrun. hadi buyrun. aydınlık doluyorum şuan. haydi. ersagun bey. buyrun. )
inadına pompa. sevişmek devrimci bir eylemdir.

devrimci kıslar eklesin.
mini etekle, dekolte ile çağdaş olamaya çalışmak.

adam bir bakıma haklı aslında: neden derseniz, kurtuluş savaşını mini etekli dekolteli insanlar vermiştir.

türkiye'nin sanayisini mini etekli dekolteli insanlar kurmuştur.

türkiye'nin tarım ve hayvancılığını mini etekli dekolteli insanlar reforme etmiştir.

lan ne çok şey borçluyuz şu mini etekli dekolteli insanlara...

hatta biraz daha ileri gideceğim, mini etekli dekolteli insanlar olmasaydı olmazdık.
Solcu salakların tereddütsüz uyacakları emirdir. Yine gözler bayram edecek desene. Herifler o kadar mal ki, seneye level atlayıp inadına çıplak gezerler. inadına nedir amk. Kime inat? Kimin sikinde sizin inadınız? ilginçsiniz valla.
ben bunların beynıne sokuyum bırak kim nası istiyosa oyle takılsın hem doğu hem batı coğrafyasında yer alan bi ülkeden bu kadar fazla şey beklemek aptallıktır.
eksik kalmış beyan. mini bol elbiselerden giyin, bu denyolarla yolda karşılaşırsanız roundhouse kick'de rahatlık sağlar.

işin komedisi: 90'larda aynı olaydı, 2000'lerde hala aynı pislik, 2020'ye gidiyoruz hala aynı iğrençlik.

bir yazı: http://arsiv.sabah.com.tr...-60-112-20050109-102.html

takıldığım papyon amca diil, ona ben de güldüm, amma şebelek çırpınış diyerek.
sizdeki neyin hırsı, yokluğu olm bu? yabancı aktristlere ağzının suyu akarak bakar, yurtta gördüğü kadınları aşağılar. aile hekimliği diil, aile psikiatristleri lazım her eve.
Ülkede 2 kutup var. ikisi de Spastik.
Soner yalçin ın kemalizmi bitirmek için kurdugu cümle. Bir şey ancak bu kadar yanlış anlaşılır, yanlış lanse edilir.
adaletin sağlanması için kemalist kadınların hiçbir talepte bulunmamasını ilginç bulduğum emir biçimidir. yani sürekli mini etek/dekolte giymek için vücuda her gün en azından minimum seviyede bakım yapmak gerekmektedir. e bu fedakarlığın karşılığında kemalist erkekler ne yapacak? o aptal papyonları takıp bira göbeği büyütmeye devam mı edecekler? neandertal saç-sakal kombinasyonuna hiçbir güncelleme gelmeyecek mi? kemalist kadınların kendi vücutlarının metalaşması oranında modernleştirilmeye göz yummaları ise bu başlığın konusudur.

karşı kampanya için: (bkz: inadına adonis inadına baklava yapacaksınız)
(bkz: keko)

bunlar geçmişte cumhuriyetin kaymağını bol bol yiyen hıyar ağaları işte. AKP liler ne derece yobaz ve cahilse bunlarda o derece yobaz ve cahil! Cumhuriyetten anladığı mini etek olan dekolte olan hıyarlar. Bir nesli siz bitirdiniz diğer nesli akp bitiriyor! Sizin saçma putlarınızı Türkçü gençlik yıkacak!

(bkz: milli demokrasi)
türbana gelince ''sze ne yeaa insanlar ne giyerse giyer pff'' diyenlere neden dokunduğu merak konusu olmuştur.
giydik geliyoruz;

http://galeri.uludagsozlu...olte-giyeceksiniz-729487/
https://encrypted-tbn3.gs...y2FsD3pnZ6wMw2tfF7bRrXfaA

mına bile koruz.
sorun kimin ne giydiği değil. kimin ne saikle giyindiği ve bunu nasıl da bir ötekileştirme mekanizması olarak kullandığıdır.

bir ülkede modernlik dizin biraz altına kadar etek giymek, sakalı ve bıyığı komple tıraş etmek vs gibi şeylerle, dindarlık da örtünmeyle ölçülüyorsa vay o ülkenin haline!

hadi şimdi hep birlikte inadına başını örtenler, ülkücü bıyığı, islamcı sakalı bırakanlarla; inadına mini etek giyenler ve sinekkaydı tıraş olanlar olarak birbirimize girelim ve memleketin anasını belleyelim var mısınız?
sadece kemalistlere değil, pekekelilere de yapılması gereken bir çağrıdır.

şimdi ben bu resmi gördükten sonra 1 ay süreyle kadınlardan nefret ettim;

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/etek_3235.jpg

mınıza koim biraz çağdaş olun lan.
az kemalistlerden örnek alın.
Gülmek için izledigimiz halk tv ekranlarında gülmemize neden olan bir replik dahadır. Halk tv yi komik yayınlarından dolayı bi kez daha tebrik ediyoruz.ha bi de illa mini etek giydirecekseniz önce ananıza bacınıza giydirin.
yahu giyeyim inadına giymesine de, kız arkadaşımın fikrini de almam gerekir. sonuçta hayat müşterek yani.
Erkeklerin ne yapacağı netleştirilmemiştir.
sol kesimin sex adına büyük katkılarını ortaya koyan iğrenç bir ifadedir.
giyin giyin hatta sadece bikiniyle gezin.
gezin de görün ebenizin örekesini.
uğur dündar'la halk arenası programında, gazeteci, yazar soner yalçın'ın sözlerinin bir bölümünü barındıran cümledir.

arkadaş soner yalçın saygın bir gazeteci burada söylenmek isteneni anlamaya çalışmadan akit gazetesi gibi olayı saptırmak, suçlamak, yermek nedir!

olay şöyle gelişir(odatv alıntı);

Programda taktığı papyona dair twitter’da yapılan bir yorum üzerine Soner Yalçın şöyle demişti:

“Mustafa Kemal’in emanetidir papyon. O da takardı. Devrimci budur, saçınıza başınıza kıyafetinize dikkat edeceksiniz. Tertemiz olacaksınız. Cumhuriyet kadınısınız, Cumhuriyet erkeğisiniz. Örnek olacaksınız. inadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz.”

bu üste söylenen tam metin bir bütündür. bu bütün ayırırsan başka anlamlara çekebilirsin. bu yapıldı, yapılıyor, yapılacak fakat bunu hedef gösterme mayetinde yaparsan burada akit gazetesi mantığı girer devreye!
bu sözleri ''herkes sevişsin, herkes çıplak gezsin, herkes dekolte mini etek gezsin'' anlamına çekmenin zahmetine girmeye çabalamak saçmalık ve yersizlik örneğidir. ana kelime ''inadına''dır, yani; düşünmek, karşı çıkmak, hakkını savunmak, padişah isterse boynum kıldan incedir diyenlere inat dik durmak!'' bu sözleri çarpıtmak kolaydır, anlamaya çalışmak tabi ki zor olanı...

(bkz: dolmabahçe de oturup vapurdan inen kadınlara bakıyorum.)
(bkz: kadın mıdır kız mıdır)

örnekler çoğaltılabilir...

soner yalçın'ın eleştirilere cevabı(odatv alıntıdır.)

Biz de Odatv olarak, kendisine yapılan eleştirileri Soner Yalçın’a sorduk. Soner Yalçın şunları söyledi:

“Kabul ediyorum, programda taktığım papyonum çok kötüydü. Halbuki evimde çok daha güzel papyonlarım vardı. Bu nedenle, Cumhuriyetçi dostlardan ve yoldaşlardan özür dilerim”
illa başını örteceksin ya da açacaksından farkı yoktur. papyon takmıyorum arkadaş çirkin açma bir şey. atatürk'ün her yaptığı doğru mu? bunu giyin devrime sahip çıkın ne demek yahu? kafayı bu kadar mı yediniz?
kadın bedeni üzerinden siyaset yapan kemalci beyanı.

nerede kadın hakları savunucuları?
"inadına" olması düşündüren, kadınlar ve sonrasında tüm insanlar arasında ikilik çıkarmak için yapılan uğraşlardan birisi.
Kemalist görünen çoğu kişinin yaptığı din düşmanlığına eklenen bir yeni ironik olay. Bari atatürkü karıştırmayın bu işe. Sonra niye atatürke bu kadar önyargı var.