bugün

inandına çarşaf giyip inandına cariye olacaksınız.
bu sözü duydukça,okudukça deliriyorum bunlar (bkz: açık giyinmeyi medeniyet sananlar)

ne oluyor lan daracık,minicik şortu giyince çağdaş mı oluyorsun,yobazdan kendini farklı görüyorsun değil mi ?

sayenizde elalem atatürk'ten soğuyo.
ne atatürk'ü ne 10. yıl marşını kullanmayın ulan.
karısına kızına da aynı şeyi diyordur eminim. değil mi?

pezevenk sözü.

not: pezevenk azerbaycanca anlamında kullanılmıştır.
kemalcilerin cumhuriyeti savunma şeklidir.
https://www.youtube.com/watch?v=YqoJCON8vXg
pezemek hakları derneğinin duvarında yazar.
bir söz. kimler söyleyebilir bu sözü? afedersiniz ama ............... ler. uyanın kadın hakları savunucuları! eyyyy feministler..*
göt görme meraklısı abazanların attığı,

"ben özgürüm" kafasındaki saftorik kızların da düştüğü oltadır.
gereksiz söylem.
türkiye'de ki kızlar zaten haddinden fazla açık ve gösteriş meraklısı.

avrupa'da bile bu kadar (fransa'yı tenzih ederim) değil.

soyunmak kimseyi yüceltmez.
Çok haklısın bacım devam et yılma dediğimdir. Ama görebileceğim yerlerde böyle diren.
O zaman erkeğin kalbine değil belden aşağısına hitab etmiş olursun. Nikah salonundan değil yatak odasından geçersin. O kadar.
üç çocuk tavsiyesinden dolayı recep tayyip erdoğan aleyhinde "elini bedenimden çek" minvalinde slogan atanların protesto etmediği söz.

"inadına kızlı erkekli oturacaksınız" diye de eklemiş böcek avcısı. valla ibretlik adamlarsınız.

o değil de yaşar nuri de orada lan ahahah.
giyen kimseye sormuyor zaten bu bir. kimse akıl verme cüretinde bulunmasın bu iki. bunu "inadına" diye sıçmıklayan dikta despot alagavattır bu da üç.
niye türban takan birine baskı yapsanız inadına türban takar bunu pofpoflarsınız, mini etek giyene baskı yapınca bunu vurgularsa niye ayıplıyorsunuz?
sonuçta görüntü değişik olsa da amaç senin baskının yıldırıcılığına karşı direnmektir.
görsel
özellikle benim olduğum mekanlarda desteklediğim önermedir.
görsel
Erkek olarak beni zor duruma sokacak bir istek. *
kemalist soner yalçının cumhuriyeti kurtarma yolu. hatırlandıkça güldürür. akpli değilim, apolitik bir insanım lakin akp tek başına iktidara gelince bunun gibi geniş fakat sığ düşünceli sözde çağdaşların suratını görmek isterdim.

işte laiklik, çagdaşlık bu! inadına götünüzü açın, inadına memeleri etrafa saçın inadına orospu olun inadına gavat, atam yoksa mezarında ters döner.

https://youtu.be/Cm2H85vhJBM
uğur dündar'ın eklemesi; inadına kızlı-erkekli oturacaksınız inadına!

(bkz: emriniz olur paşam)
(bkz: bir kemalistin hezeyanı)
laikliği soyunmakla sınırlandıran mal insanın beyanı. bunları savunanların aklı da yok fikri de.
edepsizliktir. Yapmayın etmeyin.
gardırop laiklerinin saçma sapan söylemi.
Çağdaşlığın, ilerlemenin giyim kuşamla olduğunu sanan mal beyanı.
Lan bi karar veremediniz be ne giyerseniz giyin amk koca ülkenin derdine bak ya Çıplak gezin biz ne yapalım yani bize ne?
turban takip o igrenc uzun paltoyu giymeyin de ne giyerseniz giyin.