bugün

econ diyim havalı olsun.
Tıbbi görüntüleme ve teknikleri.

Ama kazanamıyorum bir türlü.
Tıbbi aromatik bitkiler okuyacağım inşş.
türkçe öğretmenliği.
ilahiyat okumak isterdim ve bunun devamını getirmeyi arzu ederdim.
birce akalay'ın öğretim görevlisi olduğu üniversite olabilir. birce akalay'la sohbet etmek isterdim doğrusu.
Kesin iş bulan meslek mühendisliği. Yazılım, bilgisayar falan okumak lazım gerisi saağtler olsun.
Felsefe ve tarih .
ataması olan (eğitim, sağlık, mühendislik, iiBF) her şey diyecek de olsam okul öncesi ve özel eğitim öğretmenliği diyemiyorum. gerçekten bana göre değil.
veterinerlik.
Mimarlık abi yada Bilgisayar şuan ee okuyom ama içimde kaldı.
Fizik, felsefe.
grafik tasasım. diğer bölümlerin hepsi tamamen hobi amaçlı olduğu için kişisel gelişim dışında bir şey katmaz ve aynı zamanda bu bölümlerin hem örgünde hem açıköğretimde milyonlarca işsiz mezunu dururken bu mesleklerden medet ummak abasle istigalden başka bir şey değil
Ben tarih okumayı düşünüyorum ikinci bölüm olarak. Hadi hayırlısı.
psikoloji olabilir.
Ben tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik okumaya başladım.

Swh.
Arkeoloji…okumak isterdim ailem onay vermemişti.
üçüncüyü yarıda bıraktım. adam olana çok bile.
istanbul üniversitesi siyasaldayım. erdoğanın yerine geçmeyi planlıyorum. ama reisimiz bu gidişle bir 30 falan daha kalır onun için işletme falan okurum belki. bildiğiniz üzere işletme okuyanlar neredeyse her alanda çalışabilir. onun için işletme okuyup her alanda işsiz kalmayı hedefliyorum.
Felsefe patlattım ben. Baktım her boka muhalefetim, dedim kendime de olayım.
Okuyorum zaten, sosyoloji. Üçüncü üniversite olursa psikoloji ya da felsefe düşünüyorum efendim.
Felsefe ve tabiki tıp.
jinekolog luk okumak isterdir. tıbbiye candır gerisi heyecan.
ben bir tanesine bile dayanamayip birakmisken insanlarin bu kadar okuma sevdasini anlayamiyorum.

ama mujdat gezen sanat merkezi'nde bir bolume de hayir demezdim hee swh.
psikoloji ve sosyoloji.
sayısalcı olsaydım kimya mühendisliği.(koku üretimi de ilgimi çektiği için.)