bugün

entry'ler (4998)

moderatör

bir allah'ın kulu çaylaklığımı kaldırsın lütfen.

moderatör

çaylaklığımı kaldırır mısınız lütfen ? 9 aydır çaylak statüsündeyim. rica ediyorum.

15 eylül 2022 rennes fenerbahçe maçı

Penaltı ve kırmızı kart jokerini yine kullanmış menerim. Sanki camp nou da barcelonayla berabere kalmislar gibi seviniyorlar aq. Basaksehir fiorentina ya 3 attı. 3 galibiyet var bugün turklerden. Tek yenemeyen fener. Birde saçma sapan Gslilere yine laf atıyorlar. işte bu sebeple sizi desteklemiyoruz işte bu sebeple antipati topluyorsunuz. Sizin gibi itici fenerliler yüzünden adam gibi fenerli olan %5 lik kisima yazık oluyor. Gruptan çıksınlar bakalım son 16 da sert sokus yer babalarının evine dönerler. 2-1 rennes alır demiştim ama son dk penaltıyi hesaba katmadik. Yine de kendimi takdir ediyorum. Tahmin gücüm ve futbol bilgim gayet güçlü.

muhabbet kuşlarının ölüm sebepleri

acayip üzgünüm. dikkat edin şu canlılara.

muhabbet kuşlarının ölüm sebepleri

kafalarını duvara çarpmaları.

görsel
görsel

ya abi ben anlamıyorum. 30 günlükken aldım bir kuş. önceden de vardı. dişi vardı. yanına erkek yavru aldım. dişi olan bunu dövüyordu. çözüm üretmeye çalıştım. aldım başka bir kafes. 2 si ayrı kafeste duruyordu. neyse 7 ay falan geçti bu yavru kuş hala uçmayı beceremiyor. kendini duvara falan vuruyor. yine çıkardım kafesten uçmaya çalışırken yine duvara vurdu. koydum kafese. 2 saat geçti bu kuşta acayiplik var tünekte duramıyor devriliyor. hemen veterinere götürdüm. onun bunun evlatları kuşlara bakmadıklarını söylediler. vitamin antibiyotik verdi. eve geldim içiremiyorum çünkü kuş felç gibi yatıyor. gagasını açtım zorla damlattım ağzına. iyileşmesini bekliyorum ama nafile yatalak şekilde duruyor. sadece kalbi atıyor garibimin. öleceğini anladım ama bir umutla bekledim başında. maalesef kalbi yavaşladı yavaşladı en sonunda öldü. çok koydu be. anlamadım kafasını çarpıpta mı öldü yoksa hastalandı mı başka bir sebebi mi vardı yalnızlıktan mı öldü anlamadım 2 gündür kendime gelemiyorum yahu. yavru kuş neden ölür henüz 7 aylık. iç kanaması geçirmişte olabilir ama oç veterinerler bakmıyor ki adam gibi. allah belanızı versin sizin.

21 mayıs 2023 galatasaray fenerbahçe maçı

dua ediyorum aynı puanda olalım. ulan cehenneme çeviririz. gs yi bjk ile karıstırıyorlar galiba. 2012 de sahasında kupa kaldırdık. zırladılar. ışıkları bile açmadılar kudurduklarından. 2013 de sahalarına şampiyon olarak geldik. galatasaray finallerin takımıdır. siz dua edin de o maça bırakmayın şampiyonlugu.

--spoiler--
stephen yine yardırmış puhahaha. olum fenerbahçe'nin en çok koyduğu, en kolay yendiği takım sizsiniz amk. geçen sene 2 maçta da tokatladık yine. yüzde 1 şans yokmuş falan, geçeceksin bunları yavru aslan. senin fransızları desteklemen zaten normal. kan çeker ne de olsa.
--spoiler--

tamam birader. sen aynı puanda 37. haftaya şampiyonluk maçına gelsene bir şey deneyeceğiz. dua edin ya gs ya da senin takımın önceden şampiyonlugu garantilemiş olsun. şampiyonluğu yiyorsa o maça bırakın. yer mi. yemez.

günün iddaa kuponu

rennes-fb ms 2 mi ahahahahh güldürme beni hepsi gelse bile bundan yatar.

rennes acımaz fenere. fenerde teknik taktik yok. oyuncular çok düzensiz oynuyor. 10 kişi kasımpaşa 6 gol attılar götleri kalktı. 10 kişi adanademirspora 4. golü attılar götleri kalktı. bam güm topa vuruyorlar. sahada kompakt bir fener yok. fenerin tek olumlu yanı hocası. jesusu çok önceden bilirim. kaliteli hocadır. ama maalesef loser bir kulübe gelmiştir. uzay takımıyız. en büyüğüz. avrupa fatihiyiz. fenere biat edin gibi şeyler duymayacak olsam fenerin kazanmasını isterdim ama bu itici söylemler ve fenerli taraftarların antipatikliği, körü körüne holigan olmaları, adeta akp zihniyetini benimseleri yüzünden fenerin kaybetmesini de bir tarafım istiyor. ama ülke puanı lazım. bu sene 15. falan olmalıyız ki bu sene galatasaray şampiyon oldugunda en azından ucl ye girebilelim. jesus türkiye ligini küçümsüyor. ama şunu unutmasın ki 37. haftaya gs fb aynı puanda ve şampiyonluk maçı için gelirse jesusun %1 bile şansı bulunmamaktadır. zaten jesus benfica da final maçlarını kaybetmekle ünlü. hoş zaten winner bir hoca bile olsa galatasaray final maçlarını her zaman kazanır bu değişmez bir kaidedir. maça gelecek olursak bol gollü bir maç olsun. rennes çok hızlı oynuyor. kendi evlerinde de maça favori çıkacaktır. zaten iddia oranları da bunu söylüyor.

rennes 2-1 fenerbahçe. tahminim.

stephen kusku

--spoiler--
belki annesiyle karşılaşırsam ciddiye alabilirim diye düşünüyorum. yaş bakımından.
--spoiler--

ana bacı karıştırma oksijeni tersten soluttururum sana. son uyarım.

stephen kusku

uyku düzenini normale sokan yazar. artık gece 4 5 gibi buralarda olamayacağım bir sonraki uyku düzeninin bozulmasına kadar.

seks yaparken heyecanlanan erkek

özellikle ilk deneyimse altına bile sıçabilir. ben ilk yaptıgımda heyecandan çavuşu kaldıramamıştım. ellerim titriyordu. tabi o kadar yıl beklemişsin bu anı. bu özel anda heyecan patlaması yaşamak normal. seks yapmadan 3 gün önceden başladı benim bu heyecanım. ayakta bile duramıyordum elim ayağım titriyordu. tabi sonradan proflaştık şimdi mala vurup geçiyoruz.

sevişmek ile seks arasındaki fark

sevişmek sanattır. seks ise sanatoğlu.

sevgiliyi o kadar çok sevmek ki öpmeye kıyamamak

öperim ama silkmeye kıyamam. öpmek sevgi göstermenin en masum halidir.

13 eylül 2022 liverpool ajax maçı

kg var oynadım. bol bol gol çıksın bakalım.

fenerbahçe 2022 formalarında 5 yıldız olmaması

kardeşim hayırdır muz cumhuriyeti mi burası herkes kafasına göre yıldız koyacak. ya yıldızsız çıkacaklar ya da silke silke 3 yıldızlı çıkacaklar. yok öyle koftiden şampiyonluk eklemek. burada milyonların hakkı yeniyor.

beşiktaş

galatasaray'ın oyununu beğenmeyenler beşiktaşın oyununu izleyin diyordu. hani la. reziller. orta açmaktan başka bir bok yaptıgınız yok. galatasaray her hafta 25 şut çekerken çeşitli pozisyonlara giriyor sürekli. üstelik orta açmadan. zaten takımın boy ortalaması çok kısa. hahahahahahah uzay takımı tinerciler başını aldı. güzel.

galatasaray

her hafta üstüne koyarak oynuyoruz. güle oynaya bu sene şampiyon olacak takımım. dibi gördükten sonra her zaman yükseliyoruz. 23/24 ve 24/25 sezonlarında şampiyon olup şampiyonlar liginde çeyrek final oynadıktan sonra 25/26 sezonunda 6. bitirecek olan takım. döngü her zaman böyle gidiyor.

12 eylül 2022 beşiktaş başakşehir maçı

memiktaşıma pompalıyorlar bile. dedik bir kere.

fenerbahçe

biri şikeyle olmak üzere 19 şampiyonlugu bulunan toplamda 34 kupası bulunan türkiye'nin 3. büyük kulübü.