bugün

entry'ler (13945)

bez bebek nana

sanırım ara sınavlardan dolayı kafa izni almış. belki yazın buluşuruz. artık dışarıdaki yerlerde de çay içiyorum zaten yani kütüphaneye gitmemize gerek kalmaz.

biseksüel

sanırım ben biseksüel olmaya başladım. seks güzeldir. erkek de insan kadın da insan.

eşcinsellik

ırak'ı boykot etmek için bir sebep. eşcinsel ilişkinin insanlara ne zararı var. eşcinsel değil erkek erkeğe ama biseksüel ilişki de olabilir.

icardiyi tokat manyağı yapmak

insanın yapmaya kıyamayacağı şeydir. icardi çok tatlı bir futbolcu.

ömer halisdemir

nereden aklınıza geldi böyle. allah rahmet eylesin kendisine.

suistimal

sibel can'ın çok güzel bir şarkısı.

melankoli

çok kötü bir duygu. bu kelimenin anlamına bakınca neşem yerine geldi.

kapalı hava

gezmesi güzel olan hava ama hep hava kapalı olsa kötü olurdu bence. güneşli havalar güzel. zaten ilkbahar havasını da çok sıcak ya da çok soğuk olmadığı için seviyorum.

yalnız hissetmek

şu anki ruh halim.

renault megane

eniştemin eski arabası. 2020'de arabasını değiştirdi.

her sabah kadıköy den caddebostan a koşmak

bunu yapmadım ama caddebostan'dan söğütlüçeşme'ye yürümüştüm sahilden.

tolga daşkıran

https://www.google.com/am...askiran-tutuklandi-p42168
ikinci kadir şeker vakası olarak geçiyor. iyi hal indirimiyle 5 yıl ceza almış.

ben kötüyüm aynen

geçen yaz bir abinin çok dinlediği bir şarkı.

otostop cinayeti

https://www.google.com/am...kursun-yagdirdilar-p41949
bedava yolculuk yöntemi ama her arabaya alınan iyi biri olmayabiliyormuş maalesef. otostop çekenleri arabaya almayanları da anlamak lazım. dün akşam haberlere bakarken gördüm.

allah kendini yok edebilir mi sorunsalı

allah kendini yok edebilir ama yok etmez. allah kendini yok etse bile sonra kendini var edebilir ama o zaman da yok olmuş olamaz yani allah'ın varlığı zorunlu aslında. felsefi bir konu. iyi felsefe yaptım bence.

ekonomi kötüyse bu arabalar nereye gidiyor

bugün tatil olduğu için gezmeye, yazlığa, anne babasına ziyarete falan gidiyordur.

plajda çadır kurmak yasak

bence plajda gerek yok aslında. ablam da tercih etmezmiş bunu. dün aklıma geldi bu da koçtaş'a gidince. şemsiye kurulabilir. deniz sandalyesi de güzel olur denizde oturmak için.

allah varsa neden bu kadar kötülükler var

ama o kadın 25 yıl içki içtiğini de söylemişti. taşındığını ve iradesini çok sevdiğini söylemişti.

tanrı varsa neden bu kadar acı var

pandemiden önceki günlerde de buna benzer bir söz duymuştum. acı varsa tanrı da var. acıların olması tanrı'nın varlığına engel değil.

millet açsa neden kafeler tıklım tıklım

"allah varsa neden kötülükler var" sözünü aklıma getiren söz.