bugün

Oldum uzaktan oldukça keyif alıyorsun.
oldum hep götüne bakıyordum ve aşırı seksiydi. bide evliydi ve kocaasını hiç sevmiyordum. o zamanlar ergenliğe girmenin bedenimde yarattığı hormonla onu bağırta bağırta sikmek istiyordum. kilodunu sıyırıp kocasının önünde lanet olası kalçalarını avuçlamak istiyordum. pişmanım ama hislerim böyleydi. cahildim hormonlarımın gazına geldim. üzgünüm.
oldum.

hatta flört de ettim. * *
(bkz: öğretmene aşık olmak)
22 yaşımda iken 32 yaşında bir kadına aşık olmuştum. Sevdik birbirimizi. Sevgili olduk lakin o trafik kazasında ölünce her şey bitti.
oldum çıktım ayrıldım.
yaşça büyük olmakla kastedilen yaşın on yaş ve üzeri olduğunu ima eden yazar sorusudur.
oldum tabi olmam zannediyordum ama oldum. Yaşıtım kadınlar çocuk vs diyorlar ama yaşı büyük olup çok eğlenceli olan, fallik diyalektiğe tabii olmayan birisini görünce oluyor insan.
Meslek lisesinde ki herkesin yaşayacağı durum. Birkaç tane bayan öğretmen varsa şanslıydık.
Şimdi ise bıktık. Düşlediğimiz gibi değilmiş çünkü.
Ufak bir histi çocukcaydı. şuana kadar kimseye gerçekten aşık olduğumu sanmıyorum.
Olmam mı. Genellikle yaşıtlarımdan hoşlanmazdım. Yaşadığım en büyük aşk dediğim o kişiyle 9 yaş vardı aramda.
Lisedeyken bi'edebiyat hocasına aşık olmuştum. Beraber olduk. Defalarca yattık. Sonra onun sakaryaya tayine çıktı. Giderken mahvolmuştum. 5-6 yıl sonra tekrar görüştük. Çok yaşlı gözüktü gözüme. içimde eskiye dair hiç bir duygu oluşmadı.

Not: erkegim.
Evli barklı bir kadına, psikiyatristime, aşık olma raddesine gelmiştim. Ayağım yere takılıp düşsem onun yanına koşarak gitmek isterdim.
Neyse ki bu psikolojiden kurtuldum. Yine de iki senedir onunla devam ediyorum tedaviye.
Oldum, bence güzeldi fakat başıma türlü dertler açan bir durumdu. Mahallenin fırlama veletleriyiz o zaman, her şey bizden bilinir bazen yaka silkerlerdi. Mahallemizin ağır abilerinden birinin kız arkadaşına bişeyler hissediyordum.

Tabi ufağız ne hissettik ne anladıysak bilemiyorum... Olay şöyle gelişmiştir. Bir gün yine mahallede top oynanıyor. Tabi bunlar büyük ya salça olacaklar. Ben de her ne kadar sevimli olsamda küfürbaz haydo gibiydim. Ağzım pisti çok küfür ederdim. Ama tipimle kurtarırdım mevzuyu "çizmeli kedi" misali.

Neyse bunlar oyunumuza salça oldu, topa el koydular. Herkes suspus olmuş köşesine çekilmiş bir ben dışında. inadım inat bir çocuktum ve korkmazdım. Başladım feryat figan küfürler etmeye, neyse beni bastıramayacaklarını anladılar önce bi dövdüler az biraz, çok değil. Sonra topu verdiler ama yediğim tokatın intikamını kolluyordum. Üst komşumuz olan sevgilisiydi o da. Onunla alacağım intikamımı beni çok sever ve gördüğünde bolca öperdi. Belki de buydu aşık olmamın nedeni, bilemiyorum. Elimdeki büyük kozu iki gün sonra mahalle ortasında o ablaya abla beni öpey miçiin!?!? diye yalvarmak sureti ile kullandım. Tabi gözler fıldırfış bunun tam yanağımdan öpecekken bi döndüm. Hissettiğim yumuşaklık tarif edilemez öhöm öhöm. Öpmüş bulundum. Ve aşkıma son noktayı bu sefer bir yumruk darbesi ile koymak zorunda kaldım. Evet çok dayak yedim. Ama hep intikamımı da aldım.