bugün

insanın başına gelebilecek en kötü olaylardan biridir. Genelde ilkokulda erkek çocuklarında görülen bu olay lise ve ortaokulda kızlarda görülmeye başlar.
cinsel gelişimin ergenlik aşamasında sıkça görülür.doğal bir haldir. abartmamak gerekir.özellikle erkek okullarında daha sık rastlanır bir olgudur.
keman dersi isimli özdemir erdoğan şarkısın hatırlatan başlık.
sol la mi re mi do fa si
nedir bu duyduğum heyecan
yaaaa hatırlayamıyorum sözleri.hani aşıklarda birbirlerine kız dersleri bırakcam filan diyo.
ilkokulda "bilgili insana hayranlık" , lisede ise ergenlıgın getırdıgı bır sonuctur. Mutlu sonla bitmemesi muhtemeldir, kötü sonuclar dogurdugu ise nadir görülür, bi süre sora unutulur gider.
Felsefeye olan ilgimi tamamiyle asık oldugum hocama borcluyumdur *
(bkz: ertuğrul ekemen e aşık olmak) **
Genelde lise çağlarında görülen bir durumdur.Genç ve yakışıklı bir öğretmense bütün okulun kızları ona aşıktır.Korkulacak bir durum yoktur.Genelde öğretmenin tayini çıkar.
öğretmenin her davranışı karşısında, "ulan yoksa o da mı bana boş değil" gibi sanrılar olması veya kişinin, öğretmenin evlendiği gün şehri ateşe verme gibi iddialarda bulunması mümkündür*.büyütülmemelidir fazla.geçer..
kendi yaşıtlarını yetersiz görüp değişik kıyafet ve tarz ile kendini geliştirmiş, hemen hergün görülmesi sebebiyle psikolojik olarak aşk moduna giren öğrenci ve bazen öğretmenlerin yaptığı eylemdir. genellikle tüm öğrencilere yakın olan beden eğitimi, resim ve müzik hocaları tercih sebebidir
en lezzetli olaylardandır. allah devamını getire.
amerikada seks skandallarına sebep olan, yurdum öğrencilerinde çeşitli fantezilerin üremesine sebep olan durum.
her ne kadar kıt beyinli insanların art niyetle yorumladıkları bir hadise olsa da bu konuyu ciddiye almak gerektiğini düşünüyorum.
samimiyet ve duyguların temiz paklığı konusunda istisnalardan söz etmek elbette mümkün ama bu durumu illaki alay malzemesi yapacağım diyen liseden kalma sübyanvari abzürtleri, henüz olgunlaşamamış beyinleri yok etmek istiyorum.
herkesin başına gelebilecek bir durum tabii ki değil ama söz konusu ciddi anlamda bir kalp çarpıntısı ise burada önemli olan hislerin, mevki pozisyon ya da öğretmen öğrenci ilişkisinden uzak kalması gerektiğidir.
bursa erkek lisesi'nde okuyup ingilizce ögretmeni melek özdemir olan her ögrencinin yasadigi durum.
(bkz: Renklerin içinde)
http://www.youtube.com/watch?v=Cxm-AVf5tac
ilkokul ya da okul öncesi eğitimi öğretmenlerinin karşılaşma olasılığı diğer meslektaşlarından yüksek olan durumdur.
lisede yaptığım eylemdi, çok umut vermişti, beni sevmişti. dersi başına yıkmamdan hoşlansa da kızıyordu, bana kızdığında kırılsam da hoşlanıyordum. öldüğümde gamzelerine gömer misin beni dedim, tenefüste herkes dışarı çıksın sen kal dedi.

giyme böyle kısa etek kıskanıyorum dedim, giymedi. kızıla boyatsan saçlarını, müthiş olur dedim, ertesi gün boyattı. sizin oralarda kiralık ev var mı, kışın koluna girer gelirim dedi, bir hafta kiralık ev aradım.

evlenme teklif ettim, ciddi ciddi reddetti. çaldım ben de güneş gözlüğünü. geçenlerde karşılaştık bir düğünde "gördün mü bekleseydin ben de büyüyormuşum demek ki" der gibi baktım gözlerine, gamzeleri çukurlaştı, başını eğdi önüne.

ismini bile hatırlamıyorum şimdi, kızıl saçları aklımda.
evlenme teklif etmiştim oysa...
boşu boşuna umutlanmaktır.
aşkların en masumu, sevgilerin en dolusu.
(bkz: my first sex teacher) *
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: efe)
(bkz: gönül hoca)
öğretmenin derin bir haz duyduğu olaydır.
9.entrydeki videonun altındaki 2. yorum.*
başımdan birkaç kez geçmiş olaydır.ilkokul öğretmenini rüyasında dansöz olarak gören kaç ilkokul çocuğu tanıyorsunuz?

sapıklığım o zamandan kalma demek ki.**
lise döneminde öss'ye hazırlanırken, özel hocadan ders alırken gerçekleşen eylem.
20 yaşındayken bile ona benzeyen birini aramanıza sebep olabilecek kadar ruha işleyebilen bir olay. salaklık...
tersi için bakılması gereken eylem.
(bkz: öğrenciye asık olan öğretmen)