bugün

bunların imdadına hektor yetişir.
yalnızdır bu kişi tanınmıyordur.Belki bir umut birileri de bir şeyler yazar diye durmadan nickinin altına bişiler yazar.
(bkz: karga) * *
bari kendi girseymiş denilen yazar.
(bkz: kromozom45)
bu basligi gorene kadar eksiklik hissetmeyen, gordukten sonra da ulan yoksa bende bi ....likmi var diye dusunceden dusunceye kosan yazar
(bkz: bir hoşgeldin yok mu)diyen yeni yazardır
(bkz: emre akoz)
muhtemelen çaylaktır.düşünceli bazı sözlük yazarlarının "bilmem kaçınci nesil çaylak, hoşgelmiş" şeklindeki tanımlamalarıyla amacına ulaşır, rahat bir nefes alır.
normal bir durumdur uzun süre benim de adım altına yazı yazılmamıştır gocunacak birşey yoktur yazmaya devamdır...
(bkz: barbrassa)

edit: tşk rwm.
gizemli takılan cool yazar.
hakkında söylenecek bir şey bulunamayan yazardır.
reklama ihtiyacı olmayan, popüler olma kaygısı gütmeyen yazardır
burada yazarların olayı hoşgeldin beş gittin entrylerine bakmak değil, vatana millete faydalı yazılar yazmaktır.* * *
ara ki bulasın...hele ki uludağ sözlükte bulmak çok zordur zira burada yazar olmamış çaylakların bile hakkında açılmış başlığı ve içerisinde bir kaç entry si mevcuttur...
en asil duygunun insanıdır.
henüz yeni yazar olmuş kişidir. zira karşılama komitesi gibi çalışan yazarlara sahip bu sözlükte öyle kolay kolay hoş geldinsiz başlık sahibi olmak zordur.
mesela ben....Sözlükte yer edinmeye çabalayan bu yurdum insanına entry yazacak asgari ücret ve primle çalışacak yazarlar aranmaktadır
tavşan pisliği gibi yazardır. ne düşmanı vardır, ne dostu. işi gücü ona buna "güzel yazmışsın üstadım" tarzı mesajlar atarak, bir umut hakkında entry girilmesini sağlamaya çalışmaktır.
(bkz: hakkında çok entry girilen yazar)
kendisini tanıtma gereği bile duymayan yazardır.. açıkçası sözlüğü pek iplemediklerini düşünüyorum..
reklam almayan yazar, misal ben. *
(bkz: ego tatmini)
hakkında entry girip, yazarın entrylerini okuyunca işe yaramaz bir yazar olduğunu görüp yazdığım entryi sildiğim yazardır.
bilmem kaçıncı nesil hoşgelmiş yazarı şeklinde bile karşılanmamış sessiz, sakin yazardır. yazar olmuş ama entry girmemiş yazarlarda sıklıkla görülen durumdur. yoksa gir bakalım 100 entry nasıl farkediliyorsun. bir de selebriti olmak için entry girdiysen helalinden üç sayfa entry girilir. *
anlam veremediğim yazardır. insan kendini ağırdan satmalı, misal ben başlığıma 40 entry girilmeden gelmedim. kırktan aşağısı kurtarmazdı.*