bugün

truvada hasta olduğum özdeşleştiğim karakter. (bkz: aşil hektoru öldürmeyecekti ulan)
karizma bi abimizdir kendisi (bkz: yalakalık diz boyu)
troya kralı priamos'la hekabe'nin oğludur. andromakhe ile evlendi. ordulara komuta etti. akhilleus tarafından öldürüldü.
ölümsüzlüğüne değil bileğine güvenen delikanlı bir troya savaşçısı,troyalıların en güçlüsü!adil olmayan bir kavga sonucunda achilleus tarafından öldürülmüştür...
birçok erkek köpeğin adı. (nick sahibini kastetmiyorum)
herkese entry açan bir sözlük yazarı .
futbolla ilgili yazar.
agir bir havasi oldugunu sezinledigim ve ayrica kendisinin uludag sozluge kendini verenlerden oldugunu tahmin ettigim güzide yazar.
Millete çok güzel en-3 ve börek açtığını duyduğum şahsiyetin sözlükteki yansıması.
(bkz: hektor un bizim serhat olması ihtimali)
sazanlara her bos bakınıı doldurmaya kasmak yerine biraz da eskileri okumalaları gerektiğini hatırlatmasıyla kalplerimizde taht kurmus,bir cok yazarın baslık babası sahıs.
iyi yürekli olduğundan şüphe duymayacağım yazar.
herkes forum,anket emrahın anasıyla uğraşırken sözlüğe bişeyler katmaya çalışan yazar.
futbol klüpleriyle ilgili entrylerinden sonra başlığın 2. entrysini girmemin gelenek halini aldığı güzide yazarımız.
ilyada da Troya savasinda Zeus un hersekilde koruyup kolladiği ve ancak achilleus la savasana kadar yaninda oldugu truva krali priamos un oglu.
kuzey icin verdigi tanimla takilmis plak gibi gulmeye baslamama sebebiyet vermis guzide insan. uzaktan basit bi cumle gibi gorunuyodu ama okudum ve hicbisey anlamadim. bi daha okudum, salak salak gulmeye basladim. tum kelimeleri biliyorum, ama cumle hic bi sey ifade etmiyo. isletim sistemini kitlemis, kablolari karistirmistir. nasil yaptigini merak ediyoruz, aciklasin!
bir sözlük yazarı.
her yeni gelen yazara aynı kalıpta 'bir sözlük yazarı'diye yazmayı kendine bir borç bilmiş bir sözlük yazarı...*
sözlükte bir sözlük yazarı repliğinin sahibi. girdiğim her türkü başlığına türkünün sözlerini yazan yazar. artık bakmıyorum bile kesin hektordur diyorum. türkü hastası. balık olsa bu mesela; oltanın ucuna türkü bağlayıp yakalarım herseferinde.:))
türkü ve futbol severliği ile kalbimi kazanmış,fazla muhabbetim olmasada konuşmasından naifliği belli,sevdiğim yazar.
bir sozluk yazarı, cumlesiyle hafızalara kazınmıs yazar..
hakkinda cok yazi yazilmis yazar.
(bkz: eric bana)
Entrylerinden anladigim kadariyla tam bir Vega hayrani olan yazar.
hırs yaptığım yazardır. ondan önce yeni bir yazara "bir sözlük yazarı" yazıcam. ama merak etmesin kaynak göstercem.

edit: (#65406) (bkz: şükür)
bir sozluk yazarı olması yanısıra bende dahil birçok yazarın başlığını açmış bulunan bir ..... nedir, ne denir bilmiyorum ama (bkz: teşekkür etmek)