bugün

görsel
Bu capsi görünce ahhan hasss diyorum her defasında.*
Uzan gurubunun hırsızlıklarını kamufle etmek için dokunulmazlık alabilme hayalleri ile kurulmuş partidir.Ancak DYP,MHP ve Anap gibi partilerin oylarını bölerek AKP'nin tek başına iktidar olmasına yardım etmiştir.Görüntü itibarı ile RTE kendilerini pek sevmese de bu Meclisteki çoğunluğunu Uzanlara borçludur.
Velhasıl olan yine halka olmuştur.Körler ile sağarlar birbirini ağırlamış bize de nal toplamak kalmıştır.
miting e katılmaları için insanlara cep telefonu dağıtan parti.
gerekliligi polonya'da varligini surduren "beer lovers" adli partiyle kiyaslanabilecek parti.
görsel
akp nin akıllıca kullandıgı partidir. zira akp bilmektedir ki genc parti %10 barajını asamayacak ve secimden sonra zaten her dalaveresini herkesin bildigi cem uzan ın ipini cekmek kolay olacaktır. fakat ondan once ortanın sagında kendi capında ulusalcı, degerlere saygılı ve vaatkar bir partinin secime girip dyp, anap ve mhp oylarını bolmesi gerekmektedir.

nitekim akp nin de bekledigi gibi olmus, genc parti aldıgı %7 oyun cogunu mhp, anap ve dyp den alıp gorevini yapmıstır. bundan dolayı ozellikle mhp ve anap oyları cok sınırda kalarak barajı asamamıs ve milletvekili cıkardıgı bircok yerde onların yerine akp milletvekilleri gecmistir.

akp nin tek basına iktidar olmasında ortanın sagındaki bircok partinin barajı asamaması onemli etkendir. bu duruma en cok yardımcı olan da genc parti olmustur.
öss kalkacak gibi sloganla bir kere baştan kaybetmeye mahkum olmuş parti. bu ülkede öss sayesinde yüzbinlerce insan ekmek yiyor. dersanesi, özel öğretmeni verir mi lan bunlar oy sen böyle dersen? öss kalksın ben de isterim bunu ama yolu var yordamı var.
muhtemel 2011- 2012 seçiminde umarım karşılaşmayız seninle sayın uzan. ülkeme hesabını ver, sonra ne yapıyorsan yap ama siyaset değil. vakit kaybı. yazık günah.
ikinci başkanının aynı zamanda yolsuzlukla mücadele derneği başkanı olduğunu öğrenince yarıldığım parti.
seçim alanlarına kıcını yırtarak konusma yapan, sahtekar bi başkana sahip, fiyasko bi parti. şu an için bir üniversiteli genci evinde vereceği bir partide bile daha fazla adam toplar...
villanın gizli bölmesinde bulunan bir oda dolusu kontörleri kendileri dinlendikleri için,ileride uzan ailesinin kullanması için saklandığını söyleyerek savunma yapmak yanlıştır.burada söz konusu bir avuç yada cep dolusu kontör değildir.bir oda dolusu kontördür.değil cem uzan ailesine bir vilayet'e yetecek kadar çapta kontörler söz konusudur.ayrıca Bir Telekomünikasyon Devinin sırf dinlendiği için bu eylemi gerçekleştirdiğini iddia etmekde adı konamayacak bir durumdur.Telekomünikasyon Devi Olup Telekomünikasyonun Her Türlü Cinliklerini Bilen Biri Olmasınıda Geçtik Villasının,adasının envai çeşit yerlerini mafya babaları gibi uydudan takip yöntemi ile görüntülemek gibi cin fikirleri bulan birinin o kontörleri dinlendiği için sakladığını iddia etmekde yanlış değil ayıptır. bunada eyvallah çekelim dedik peki ya o sadece rus mafyasında bulunan*otomatik silahların açıklaması ne olabilir?
politikanın p'sinden anlamayan duygusal bir cem uzan'ın yönettiği parti.

***neden?***

sen gel türkiye cumhuriyeti başbakanına allahsız de ve bu yüzden piyasadan yok olma noktasına gel. siyasetten anlayan birisi erdoğan gibi birisine allahsız demez. isterse gerçekleri söylesin, piyasadan silinme noktasına geldi bu kullandığı sıfat yüzünden, sonra da siyaset diye kıçını yırtmasın.

halkın saf duygularıyla çok iyi oynayan bir yalancı'nın yönettiği parti.

***neden?***

o da biliyor ki, bu millete aç olduğu şeylerin sözünü verirsen sana köpek olur, sonra da bir iki kemik atarsın önüne onu yalar ve susar, sözlerine tutmasan da olur. çok iyi öğrenmiş bunları. mazot 1 ytl olacak, 14 emekli maaşı verilecek. yediği yemekleri sindirip bok yerine para sıçıyor olacak ki böyle bir söz verebiliyor. bunlara kanan zavallılar olacak ve cem uzan (olası görmüyorum ama) iktidar olursa bunları yerine getirmeyecek. kaymağını peşindeki şakşakçı gerzek gençlerin sırtına basarak yiyecek.

pilavcının partisi.

***neden?***

pilav dağıtıyor lan adam köy düğünü gibi, keşkek de dağıt bari tam olsun. ah garip halkım suratına bakarak taşşak geçen, senin bir tabak pilava tav olman için uğraşan bir düzenbazı adam yerine koyuyorsun. ben koymuyorum.

küfürbaz ve kindar bir adamın yönettiği parti.

***neden?***

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=3795413

velhasıl uzatmak istemiyorum efendim. peşindeki şakşaçılarını görüyorsunuz. günde 100 entry girecek kadar boş vakti olup kendisine siyasetçi diyen kolpettinlerden oluşan bir kadro ne kadar başarılı olur, entry girmekten boş vakit bulup da proje üretebilir mi siz karar verin. ama siz de haklısınız proje üretmeye gerek yok, bir catering firmasıyla anlaşıp tavuklu pilav artı ayran dağıtır entry girerler, o da yeter onlara. bir de üstüne ketçap sıkın öyle yapıyorlar sokak pilavcılarında.
yalan olmuş partidir.
villasınının gizli bölmelerinde yüzlerce milyar değerindeki telsim kontörlerini saklamak gibi devlet'i dolandırma amacı güden eylemlerde bulunduğu; gerek görsel gerekse yazılı medyada yer bulan * bir insanın maç aralarında verdiği reklamlarla son demlerini oynadığının portresi.işin ilginç tarafı kendisi,elindekilerle medyanın güçlü patronlarındayken sabah akşam tv'sinde doğan ve karamehmet'e saydırırken.batağa düşünce nasıl oluyorda bu adamların tv'sinde hala partisinin reklamlarını döndürüyor.
mevzuatlara göre güvenlik şirketleri ve polis teşkilatına bile sınırlı özellikde ki otomatik silahlar verilirken bu silah'ın bir siyasi parti başkanından çıkmasını yasal olarak değerlendirmek bu konuya uzak olan kişiler içinde akıl kârı değildir.ayrıca o kadar siyasi,zengin gördük.hangisinin evinde g3 yada kalaşnikof bulundu.oldu her zengin her siyasi full otomatik silahlar alsın sonra çıkıp teşhir etsin.bizde bunu legal bir durum olarak değerlendirelim.geçiniz efendim geçiniz.
Hayatımdaki ilk oy verdiğim parti. Biraz hayatta kalabilseydi gençlik kollarına üye olmayı bile düşünüyordum.
Eğer olsaydı Şimdiye ukraynalı hatunlarla sarılmıştı etrafımız ama olmadı kısmet olmadı.