bugün

vallahi iftira. kim görmüş dedin? yahu hiç bir alakam yok. iş yerimden biri işte. zaten evli o.
doğmamış çocuğa don biçmekle aynı anlam kökenine sahip cümledir.
biçelim efenim,
gelecekteki sevgilim, lütfen pes bil.
Geçmişteki sevgililerimi sorup , kıskanacaksan, hiç başlamayalım.
hayatımdan çıkmanı istiyorum sevgilim. senden nefret ediyorum.
gelecekteki sevgili sana söylüyorum; lütfen türk kahvesini sakızlı yapmayı öğren, kıymalı böreği fazlaca yakma, leblebi tozunu yerken boğulma, karda yürürken izini belli etme, akıllara zarar-gönüllere yarar bir hekim ol, bu kadar.. Bir de beni sevmekten kendini alama..
gelecekteki sevgili ;

yanımda her türlü pisiliği yap osur,geyir,ayak parmaklarının arasını temizle,dişlerinin arasındaki kalan yemek parcalarını tırnağınla çıkar,tyuvalete girdiğinde işerken veya sıçarken , poponu tarrat ederken kapını hiç kapatma seni hep izliyim

ozaman seni çok severim.
hiç olmayacaksın.
senden bir entryim olsun istiyorum .
kırmızı kar yağmadan gelme.
gelecekteki sevgiliye...
- lütfen adam ol, insanı ayar etme,
- biraz kibar ol, öküzleşip asabımı bozma,
- bir de sev beni ya, çekip gitme...
hoş geldin, çok beklettin nerelerdeydin?
benim için önemli olan güven ve dürüstlüktür. bunların yanında bir de beni sevdin mi, tamamdır.
yalnız öyle emir vermeyeceksin bana, özgür olmayı severim birazcık. eğer evliliğe karşıysan geldiğin gibi geri git. gelir geçer ilişkiler bana göre değil.
dolapta yemek var, ısıtırsın yersin. ortalığı fazla dağıtma, pasaklı insanları sevmiyorum.

öptüm

geçmişteki sevgili adayın. *
canım benim senin neye benzediğini nası biri olduğunu henüz bilmiyorum. amaaa şimdiden anlaşalım bana ferrari almazsan vermem sana.

(bkz: bana ferrari alsana berkcan)
hep gelecek zamanda kalma, şimdiki zamana gel. hayat şimdide gelecekte değil be güzelim. kaldır güzel kıçını.
gelmezsen gelme.
gelirsen ekime gelmezsen skime kadar dicem ama desemmi bilemiyorum gel yinede zaten yalnızım canım sikiliyor benim.
--tanım--
gelecekteki sevgiliye yazılan yazıya ithafen söylenen cümle.
--tanım--

(TEKEL)inle tut beni (ALKOL)larına sar beni; n(EFES)ine muhtacım;(BiRA)n olsun bı(RAKI)p gitme beni...
(bkz: copy paste)
demir demirkan'ın zaferlerim şarkısı ile bunu harmanlamaktır.
--spoiler--
sevgili gelecekteki sevgilim,
umarım bayansındır.
--spoiler--
kuantum düşünce tekniğine göre; yazılanlar ; her gece yatmadan önce ve her sabah yataktan kalkmadan önce zihinde gerçekmiş gibi canlandırılır, 3 hafta bu döngü devam ettirilir 1 hafta ara verilirse bir kaç ay , en geç 6 ay zarfında, içindekilerin hepsinin gerçek olacağı yazıdır.
(bkz: yaran facebook iletileri)
şimdi sen geldin ya ben daha iyiyim...
- biraz geciktim kusura bakma.
sen de kahpelik yapıp en yakın arkadaşlarımdan birine meyil edersen seni ve o karaktersiz arkadaşı katlemek hayatımız yegane amacı olacaktır. adam olmayı beceremeyen bu fırıldak dünyanın yavşak insanları!!
denize bakmayı bilmiyorsan hiç gelme çünkü bir gün mutlaka boğulursun. * *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar