bugün

kaya isminde birinin fatma ve betül'ü sayması hadisesidir.
Dengir Mir Mehmet Fırat ile evlenseydi düğün davetiyesi amma da ilginç olurdu. okuyan da toplu nikah sanırdı.
Helal olsun ablaya. Vallahi bu milleti kazıklayan kim varsa; helal olsun. Yaslayın yaslayabildiğiniz kadar. Üzülmüyorum. Hak ediyor bu millet. Affetme abla! Aynen devam. Ohh...
Ibb ye bok atayım derken kendi boka batmıştır.
Yediğiniz paralar burnunuzdan fitil fitil gelsin.
Milletin paralarıni geri verin.kan emiciler.
görsel

Cumhuriyet yazarı Barış Terkoğlu, kar yağışı sırasında balıkçıya giden istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu’nu eleştiren AKP’li Betül Sayan Kaya’nın AKP döneminde iBB’den aldığı yurt dışında okumak için aldığı bursa dikkati çekti. Terkoğlu, “iBB müfettişlerinin hazırladığı rapor gösteriyor ki birilerinin derdi ne yemek ne tatil. Asıl mesele kamu kaynaklarının onlar için nasıl harcanacağı!” dedi.

https://t24.com.tr/haber/...ne-yemek-ne-tatil,1011665
tüm ailesi devlette kadrolaşmış yetersiz kişi.
Eski aile ve sosyal politikalar bakanıdır şu anda tahminimce çift maaş aldığını düşünüyorum ayrıca ismi çok uzundur.
ibb ye bok atayım derken boka batmıştır.
Trolldur.evet.
Ben bunların bizim aklımızla dalga geçmesine katlanamıyorum arkadaş bu nedir ya, bu kadar kolay yalan söylemek milleti bu kadar kolay kandırmak yani vallahi beynim almıyor.
ismini soyadını arada karıştırıyor olabilir.
görsel
Valla bak yeminlen.
Tüm akrabalarını devletin önemli kademelerine getirip, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.

Zerre utanma yok...
devletin parasını sülalesiyle çatur çutur yiyen akapeli bakan.

görsel
Sözlükteki yazar kullanıcı adını hatırlatan bakan (bkz: ceren melis fatma nur)
(bkz: uvuvwevwevwe onyetenyevwe ugwemuhwem osas)
bütün ailesini devletin üst kademelerinde işe sokmuş kardeş.
Kronometre gibi isim.
halası Ümmühan Sayan 85 yaşında vefat etmiş.

https://www.memurlar.net/...er/796952/?source=twitter
o adının kısaltılmış hali

birde soyadı var

uzunzunkavaklaraltındaserinserinyataruyuroğlu.

hollanda gazisi.
(bkz: persona non grata) ilan edilmiş ayaklı diplomatik skandal.
Ben bunu hitap olarak söylersem nefes darlığından giderdim kesin. Sınavlarda nasıl optik dolduruyordu acaba.
şu kadının adını her duyduğumda " her türk asker doğar" diye yürüyüş kararı sayasım geliyor.
Başlık hortlayınca gene olay çıkardı sandım. Neyse ki bu sefer diplomatik sorun çıkarmamış, zaten daha fazlasına gerek yok.

Bir kadın.
yarın oburgun fato fatö diye aranırsa şaşırmam.
sanırım eşli yemeğe çıkmış 2 aile grubu. fatma ile sayan, betül ile de kaya evli olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar