bugün

Bilkent Üniversitesi mezunu yeni aile Bakanı. Sema ramazanoğlu gibi O da türbanlıdır.
Aile ve sosyal politikalar bakanlığına getirilmiş hanımefendi. Evet.
(bkz: Fatma Betül sayan kaya)
Adını söylemek zor eminim bir çok spikerin dili fatma gül demet sarı ya gidecektir.
meksikalı uzunluğunda isimli yeni bakanımız.
Kabinedeki tek kadındır.

http://www.haberturk.com/...ile-bakanligina-getirildi

görsel
türkiye'de kadın bakan pek olmaz; olacaksa da aile ve sosyal politikalar bakanı falan olur düşüncesinden dolayı şeklen koltuk verilmiş bakan. kadına bakış açısı sıkıntılı olan düşünce yapısının geçici temsilcisi. ne doktora yapanlar ne uzmanlar gördük hepsi hava civa.

evet, önyargılıyım. yüzümüzü kara çıkarsa da görsek!
ismi duble yol gibi olan bakan.
arjantinli türk galiba. bu ne isim bolluğu anam böyle. spiker isminin tamamını okusa haber saati bitecek.
ak trollerin yaratıcısı, iş vereni, oprasyon sorumlusu.

yukarıda yazan o geçmişi dogru ise, insan gerçekten üzülüyor. bu kadar zeki bir insanın ne işi olur ki bunlarin içinde?
eğitiminden ziyade, sırf biat eden bir kadın olduğu için, uzmanlığı dışında bakanlık verilen kişi.
öz geçmişe bak

AK Parti Genel Başkan Yrd, Dışilişkiler Başkanı.E.H.S.G ,Bilkent, NYU,Cerrahpaşa,istanbul,NewYork, Ankara Elektrik-Elektronik Mühendisi,Tıp Doktoru,istanbul Mv.
Kariyeri ile kendisine hayran bırakan aile ve sosyal politikalar bakanı.

Hem mühendis, hem doktor, hem parti büyüklerinden, hem anne hem de genç bir kadın. insanın gözleri yaşarıyor.
Yeni görevinde başarılar dilediğim bakandır.
Umarım gereksiz sululuk yapmaz.
bir kereden bir şey olmaz diyecek yeni bakandır.
Meslektaşım olan bakandır. Öncekine göre daha iyi olacağını düşünüyorum açıkçası. En azından tahsilli. (bkz: Mürekkep yalamak)
Başbakan olarak bile seçilebilirdi belki de. (bkz: Binali Yıldırım)
Kaliteli bakan.
hükümet kabinesinde bakan olan tek kadındır. bu hükümet bir kadına yalnızca bu alanda yer ayırır. çünkü kadın onlar için yalnızca aile alanında yer alan bir bireydir. ben sanmıyorum eğitim bakanı olarak bir kadın, kültür ve turizm bakalığında bir kadın göreceğimizi.

özgeçmişine baktığımızda saygıyı hak edecek, iyi işler başaracak nitelikte bir kadın, umarım hükümet içinde doğru kararlar alır ve önceki bakan gibi yanlış söylemler içerisinde görmeyiz. partisine yandaş kurumları körü körüne savunmamasını diliyorum.
Hakkında hayırlısı diyerek umudum arttıran bakandır. CV is gerçekten çok iyi umarım hayalindeki politikaları gerçekleştirecek ortamı bulut. Ülkemizde zeki veya çalışkan olmak pek para etmiyor sonuçta.
Cerrahpaşa'ya da girdiği söylenen bakan. Mezun olmuş mudur bulamadım. Lakin özgeçmişi gerçekten çok iyi umarım facia yaşamayız tekrardan pek umudum olmasa da.
kaşlarını düzeltmeyen bakan. ayıp. bir de kadın bunlar.
Bu kadar eğitimi, kariyeri falan var ama çok genç görünüyor. Kıskandım.

Ayrıca gelen gideni aratmaz bu konuda eminim. Gidenin daha kötüsü olamaz.
teorik bilgisi bol, pratik bilgisi yok tadında bir öğrenim profiline sahip. teknik bilsen de pratik ve reel pazar/dünya tecrüben yoksa işleri sarpa sardırman olası... zira böyle profiller kağıt üzerinden karar vermeye yatkındırlar ve verdikleri kararlar reel hayat ile uyuşmaz. altındaki bürokratlar fazlaca sıkıntı çekecektir.
bu kadar alınan eğitim boşuna gitmiş çünkü akp.
1.Sema Ramazanoğlundan sonra Aile ve sosyal politikalar bankanlığının ikinci faciası olarak tarihe gececek kadındır. Nasıl sema ramazanoğlu bakan seçildiğinde bundan bakan olmaz dediysek bundan da bakan olmayacaktır. Bin ali in ali gibi olacak bu da, Bekliyoruz.
2.Aile ve Sosyal Politika gibi bir bankalığa elektrik elektronik mezunu birinin gelmesi nasıl bir saçmalıktır? Liyakat yürümüyor bu devlette.
Bu bakanlığa mühendis değil Hukukçu lazım.
3.Ailenin haklarını mühendis değil hukukçu korur. Ailenin haklarını kadının erkeğin çocuğun haklarını mühendis değil en iyi hukukçu bilir. Sosyal politikaları mühendis değil Devletin sosyal yükümlülüklerini bilen anayasayı iyi yorumlayabilecek biri yerine getirebilir. Ömrü x y ile gecen formüller arasında gezinen bakanın getirceği yenilik ne olabilir?
Hukukçu birini getirin lu bakanlığa, artık size yeter!
illa türbanlı olacaksa hukukçusundan bulun şunun.
Paralelcidir. Nihahaha.. Akitlerin kafasini karistirmak sahane.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar