bugün

birisi de seni hamile bıraksın ödeşirsiniz o zaman.
Edit:ekşi verenlerin hatırına seni değilde eşini hamile bıraksınlar bari. Anlarsin o zaman başkasının tarlasını sürenin tarlasını da başkasının surdugunu.
Sende öl. Bence tabi.
bedel ödemelisin.

hem evliliğin bozulacak hem de o çocuğa sahip çıkmak zorunda kalıcaksın. hayatın tepetaklak olacak. kimse de sana acımayacak. ya hatanın arkasında duracaksın ya kaçacaksın. bakalım ne kadar insansın?
annemin yakın arkadaşının eşi yaptı bunu. ve üstelik aldattığı eşi de hamileydi. kadının bir geliri olmadığı için ayrılamadı, eşi hamile bıraktığı kadına kürtaj yaptırdığını söyledi ve hiçbir şey olmamış gibi ilişkilerine devam ettiler. bebek doğunca sevmeye gittim ve o adamı gördüm. öyle midem bulandı ki yaptığı iğrençlik yüzüne yansımış resmen. eşi yüzüne nasıl bakabiliyor şaşırıyorum.
zengin ol.

ikiside seni sevmeye devam edecektir.
Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz.
Kafana sık. ikisine de.
Karısı tarafından yakında infaz edilecek erkekçiğin kafasındaki sorudur.
olan olmuş.eleştirmemek gerek.pek çıkar yolu yok gibi.
sıkıntılı bir durum. öncelikle eşine söylemelisin. sonra boşanmak istiyorsa boşanmalısın ve ne olursa olsun yalansız bir şekilde bu işin içinden çıkmalısın, bunu o iki kadına da borçlusun ve tepkilerini de hak ettin. en önemlisi de bi can taşıyan kişiyi mümkün olduğunca stresten uzak tutmalı ve bebeğin sorumluluğunu almalısın. en temizi ve güzeli bu şekil bence.

ayrıca sözlükte nasıl başlık açılacağını öğrenmelisin. gerçi bunu pek çok kişi öğrenmeli.
iki ucu keskin bıçak.
Gecmis olsun kardes.

Allah kurtarsin.
Sonra kadınlar anlaşılmaz olur.
Başka biriside seni hamile bıraksın ödeşin diye cevap verilesi soru cümlesidir.

Erkek hamile kalır mı ya dersen

Artık hamile kalana kadar deneyeceksiniz yapacak bir şey yok*
(bkz: kürtaj)