bugün

31. yaş gününe giren herkese güzel yaşlar dilerim ama o bir 31.yaş dg pastası değildi arkadaşlar henüz gerçekten çıtırım şükür ironide ne kız adımızı da mı unuttun diyebilirsiniz ayrıca sözlüğe de ilk gelişimiz değil ama hoş buldum sağ olun aşırı coşkuyla(?) karşıladığınız için.
arada yalan oldu . bazen doğru zamanda doğru yerde olamıyorsun maalesef .
True ya yüz vermedi zaar. Tatlı bir yazarımız kendisi.
görsel
aynen. şunu bi tutar mısın şizofren kardeş diye verdim eline tüm piyonlarını.
Şizofrenik vakaların saldırısına uğrayan yazardır.
yok yok eskiden de tanınmıyordum çok şey etmeyin ayrıca bacıma yapsan hoşuma gitmez. evet.
sempatik biri gibi geliyor. sanki böyle oturup saatlerce geyik yapılabilecek, hatta dert dinleyebilecek biri gibi... öyle bir şey sezinledim.
haydi eksileyin hemen, övdüm çünkü. değil mi ?
oyik duygulandım

görsel

şaka şaka bi de para mı alacağım sizden çay kahve bizden değil o da sizden *
(#45535408)

Şu bebeklik fotoğrafını gördüm ve yanaklarını yoğurmak geldi içimden. O yaşta olsaydı yapardım kesin. Bir kardeş yazar.
Hayati dolu dolu yasamaya çalışan bir yazar. Gülüşünden belli. Hep öyle gülmen dileğiyle.
Selam verdik 8000 TL borçlandık. Neyse ki iyi hal indirimi verdi.
Hoş bir gülüşü var. Yani gözlerinden o enerjiyi alıyor insan.
Bahtı güzel olsun.

Bir yazar.
Ay bu ne be. Nickaltım kirlenmiş pü. Utanmasa buraya bırakacak herife bak.
utanmak güzel bir duygudur, sayın yazar.

https://m.uludagsozluk.com/e/45547344/

https://m.uludagsozluk.com/e/45547930/
evet mutlaka bu duyguyu edinmelisiniz *

https://m.uludagsozluk.com/e/45547967/
osmanlının fütuhatında çok önemli başarılara imza atmış serhat boylarındaki akıncıların ruhunu taşıyan öncü sözlük kadınıdır.
Sözlükteki erkeklerin boş yaptığı bir yazar.
Herhangi bir suç işlemediği sürece istediğini yapma ve istediği gibi giyinme hakkına sahip olan sempatik ve hoş yazar. Kimse de karışamaz giyimine. Ortadoğu gibi kapanmasın güzeller güzeli kızlarımız.
Rahatsız olan gözünü kapatabilir kimsenin iddiası ya da inadı yüzünden giyinmedim giyinmem de normal günlük yaşantımda da böyleyim. Konu memelerime gelecek olursa olanla gayet iyiyim memesi olmayanlar memem hakkında yorum yapmazsa sevinirim. Hepinizi öpüyorum canlarım teşekkür ederim. Memeleriyle mutlu olan bir yazar.

edit:başlık dışı entry girmiyorum sonuç olarak arkadaşlar kendini tutamayıp başlığa tıklayanlar da ağlayarak günlüğüne yazsın madem ne denir ki.
bu durumda memesi hakkında yorum yapmaya izin verdiği sadece memeli erkekler olduğu anlaşılıyor.
Ne giydiği kimseyi ilgilendirmez tabiki ama "sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri" başlığını her gün hortlatıp sözlüğü sözlük olmaktan çıkarıp instagrama çevirmesi elbette rahatsız olunmayı hak eden türden.
arkadaşlar sözlükte prim kasmaktan cebim parayla dolup taşıyor çok artısını gördüm sözlük ahalisinin hakkımda atıp tutmasının hayatımda ne eksik diyordum buymuş sağ olun var olun eskiamaprimselbiri olarak adımı değiştirme fikrini düşüneceğim. artı sözlükte yıllardan beri zaten varım neyin ne olduğunu emin olun çok iyi biliyorum. senin gözünde obje olduğum için de çok üzüldüm arkadaşım açıkçası kimse kimsenin sikinde değil güler geçerim. sonuç olarak hayatıma hiçbiriniz dahil değilsiniz ayrıca siz instayı bu şekilde kullanıyorsanız yazık insta profillerinize daha çok blog olarak kullanıyorum diyelim. seri köz diye bağıran herif bana burada yürüse ne yürümese ne hayatlarınız sadece buradan ibaretse (ki öyle görünüyor bu kadar takıldığınıza göre) ne yazık size. günlük telaşın içerisinde takılıp gülüp eğleniyorum mutsuz sersefil hayatlarını gözüne soktuğum varsa özür dilerim çünkü ben mutluyum. bikaç ay takılıp zaten gideceğim çok dert olmasın içinize yani.

kastığım primden topladığım parayla silikon taktırcam hadi bakalım.
Anam kızdan ne istiyorsunuz. Allah onu öyle yaratmış. silikon mu taktırsın.
şurada gül gibi geçinip gidiyorduk, gitmek de nereden çıktı şimdi, hiç yakışmadı doğrusu.