bugün

(bkz: SiNiR) (bkz: hırs)
Hapishane korkusu.

(bkz: Uğur arslan)

http://galeri.uludagsozlu.../u%C4%9Fur-arslan-339130/
kadınları süründüren, kahır eden durumlardır. "Erkekler ağlamaz" mantığını "erkeklerde ağlar" mantığıyla yıkan durumdur.
sebahate aşık olmak

(bkz: erkekleri salya sümük ağlatan durumlar)

https://www.youtube.com/watch?v=qWpy1H6jHWc
kadınlarla girilen üzücü diyaloglardır.

erkekler ağlamaz demeyin! erkekler içlerine ağlar.. ancak ve ancak bunu seven kalpler hissedebilir.
Pek bir aydır bu durumlar. Ağlayan Er kişinin baba olmasi kuvvetle muhtemeldir. Ve genelde bu ağlama olayı gizlidir. Kadınlar iste bu yüzden bizleri odun olarak nitelendirir. Ulu orta ağlayamaz bir erkek.
ölüm ve aşkın söz konusu olduğu durumlar hariç zor görülür.

birçoğu da içe atılmak suretiyle gizlenir çoğu zaman.
ölümdür.
Erkekleri ağlamaz sananlar, size sesleniyorum: erkekler sandığınızdan fazla ağlar ancak ya sizin görmeyeceğiniz biryerde ağlar, yada öylesine içinden ağlarki, o sırada yüz ifadesinde bir gülücük bile olabilir. Kim bilir iyi bir kezban olursanız belkide erkeklerin ağladığını bile görebilirsiniz.
Babasını ağlarken görmesidir kuskusuz.
aşk ilişkisinde çıkmaza girip çaresizce ağladıkları görülmüştür. genellikle çaresizliklerinden dolayı ağlarlar zaten. ölüm olayına her insan ağlar gerek yok söylemeye.
aşk ilişkisinde çıkmaza girip çaresizce ağladıkları görülmüştür. genellikle çaresizliklerinden dolayı ağlarlar zaten. ölüm olayına her insan ağlar gerek yok söylemeye.
(bkz: #19268187)
galatasarayın uefa kupasını alması.

o da mutluluktan.
Askere giderken ağlarlar Ailesinden ayrılacağı için.
sevdigi kisi tarafindan sevildigini ogrendigi an ve sevildigini ogrendikten bir muddet sonra ayni kisinin kendisini sevmedigini soyledigi andir.
ayak serçe parmağını sehpa vb. şeylere vurmak.
- babanın evladına sırf annesiyle görüştü diye siktir çekmesini hazmedemezsin, hırs yapar ağlarsın,

- 13 sene anneyi görmezsin, anne kokusundan mahrum, sorunlu bir çocukluk geçirirsin; çocukluk elden gitmiştir hırs yapar oturur ağlarsın,

- bütün çocukluğun içine itinayla sıçan üvey anne denen insanımsının vicdansız ellerine seni kim bıraktı diye sorar durursun. Kimseyi suçlayamazsın ya da herkesi suçlarsın işin içinden çıkamazsın hırs yapar ağlarsıh,

- anne ve babanın boşanma duruşmasında baba tarafından zorla şahit yazdılırsın, 12 yaşında mahkeme ne, hakim ne bizzat şahit olur öğrenirsin, adın annesini babasını boşayan çocuğa çıkar, dudaklarını ısırırsın hırs yapar ağlarsın,

- okulda aman öğretmen annem babamla ilgili soru sormasın, aman boşandıklarını arkadaşlarım öğrenmesin diye şekilden şekile girersin. sonra böyle geçen okula hayatına söversin hırs yapar ağlarsın.

lafın kısası şu ağlamanın cinsiyeti yoktur. deve gibi bir adam ol, çoluk çocuğa karış hiç fark etmez. kaybolup giden yılların, yaşayamadıkların varsa ağlarsın, hem de hüngür hüngür ağlarsın. kimsenin de ayıplamaya yargılamaya yetkisi yoktur. hayat benim hayatım, kaybolan yıllar benim yıllarım. bekara karı boşamak kolay demişler!
uğruna savaştığını kaybettiğini, hayalini kurup elde edemediğini, duvara tosladığını, çaresiz kaldığını, penisini fermuara sıkıştırdığını gören erkek ağlar. illa gözyaşı dökmez tabi (son madde hariç) ama ağlar. tamam odun da biziz ayı da.
babasını kaybettiği an.
(bkz: allah göstermesin)
annesini ağlarken görmesi.
erkekler de insan sanki robotlar gibi. duygularının yoğun olduğu anda ağlarlar kısa ve öz.
Ben gördüm birtanesini. Arkadaşım. Babası yanında ölmüş trafik kazasında. Hastane önünde perişan olmuştu.
Ağlamanın cinsiyeti yoktur. Kadınları ağlatan durumla aynıdır.
Serçe parmağın hızlıca bir yere çarpması.