bugün

entry'ler (682)

atatürk 1970 e kadar yaşasaydı olacaklar

biraz daha hoca artığı şarlatan asabileceği için günümüz durumları ertelenmiş olabilirdi.

eski sevgiliden geriye kalanlar

http://www.youtube.com/watch?v=nzgqNA3So8U

yazarların şu an dinlediği şarkılar

But innocence is gone;
And what was right is wrong..

https://www.youtube.com/watch?v=gJEoxeW7JvQ

comfortably numb un solosunun çok abartılması

gerçekten de çok abartıldığını düşündüğüm bir solodur. yok efendim david gilmour bir dahiymiş, dünya üzerinde öyle bir solo daha yazılamazmış. sonuçta gitar üzerinde sonsuz kombinasyonlar elde edebilirsiniz. yarın bigün çıkıp daha iyi versiyonunu yazar david gilmiour, o zaman görürüm sizi.

aslan kadını ikizler erkeği

4 4 lük bir ikizler erkeği olarak uyumlu olabileceğine inaniyorum. biraz daha egosunun okşanma isteğini dizginlerse olur.

üniversitede alınan en düşük not

2 soruya 7 sayfa mukavemet vizesi verip 05 almak.. anlayamazsınız..

pro evolution soccer 2015

2013 ten beri pes oynamadım (ki bu 2014 oynamadım anlamına gelir) ve oynamayı da artık düşünmüyorum. Günlerce başında sabahladığım koskoca devrin 14 te çökeceğini hiç tahmin etmezdim.

ev arkadaşı

20 senelik kardeşim saydığım en yakınımın bizi ziyarete geldikten sonra'bak ev arkadaşın delikanlı çocuk burada birbirinize emanetsiniz siz gözüm arkada kalmayacak' diye tanımladığı; zaten benim de bunu bildiğim için hayatımın her döneminde kesinlikle bağlarımı koparmayacağım dostum. eh, en azından şimdilik bile daha beraber gülecek çok vaktimiz var.

sözlük yazarlarının itirafları

paran kadar konuş deseler ay sonuna kadar tamam bile diyemem ya la.

michael sikkofield

sadece yanlış çağda doğmuş adam. filozof derlerdi eğer günümüzde olmasaydık. belki de ileride derler.

yazarların sabah dinlediği şarkılar

Kazım koyuncu-ayrılık şarkısı. ah be abi çok erken gittin çoook.

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

maça as. dünyadaki en asil obje bence maça as. nedenini bilmiyorum.

supernatural

200. bölümün sonunda gözyaşlarımı tutamadığım dizi. öyle de güzel coverı yapılmaz ki carry on my wayward son'un.. tabi bir de gözlüklü entel çakma senarist hatunun aslında taş olduğunu fark etmemle çevremdeki gözlüklü hatunlara farklı gözle bakmama neden olmuştur.

reaksiyon

bunca bölümdür anlamadığım tek olayın oğuzun abisi olan mehmet rauf beyin devletin hangi kademesinde olduğudur. anladık adam taşşaklı da neci bu herif? bilen varsa bi yeşillendirsin bi zahmet.

yazarların sabah dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=8J5iq2yVm7M

ne olursa olsun yine de özlüyor insan.
hiç nefesini boş yere yorma ahmedim.
neyini özlüyorum niye özlüyorum bilmiyorum ki.
özlüyorum işte.
hani her hafta halı saha maçında yenilip
ertesi hafta yine o sahaya çıkmaya benziyor benimkisi.
ben ya oyunun kendisini seviyorum
ya da maçı kaybetmeye o kadar çok alışmışım ki koymuyor artık.
giden gidiyor ya kardeşim, sen zannediyor musun ki kalan kalabiliyor.
ilk o gidiyor lan.
gitme demiyor ya ilk o gidiyor lan.

nerde ne yapıyordur acaba sevdiklerimiz, sevgililerimiz?
onlar da bizim için ” ne yapıyordur acaba ” diyorlar mıdır la?
- mutlulardır herhalde.
onlar da mutlu olsunlar da
varlığımızla mutlu olamayanlar yokluğumuzla mutlu olsunlar ki, bir sike yarasın gidişimiz.

*yaşanan onca şeye
pay edilen ekmeğe
birlikte ilk defa dinlenen şarkılara
*ceptekini üleştirmeye
başlı kıçlı yatmalara
damı akan odalarda kurulan hayellere
*ilk aşklara
*ilk reddedilişlere
*salondaki çekyatta yattığımız eş dost gezmelerine
*sırf ucuz olsun diye yediğimiz ketçaplı pilavlara la
*yoklukta içtiğimiz mantarı hep içine düşen şişesinden ucuz şaraplara
*kaçak binilen trenlere
*esnaf lokantalarına
*görüşmediğimiz arkadaşlara
ayrıldığımız sevgililere
*alayına isyan değil işte kardeşim
alayının şerefine içiyoruz lan…

hadi, cam cama, can cana..

sabah sabah özledim lan. bi 5-6 sene geri atsak şu hayatımı; önce dünyanın en mutlu insanı; sonra da hava kuvvetleri komutanı olurdum..

esnaf çorbacısı

sınırsız ekmek, su ve turşu verirler. iyi adamdırlar. karabük'e yolu düşenin kardemir demir çelik fabrikasının girişindekine gitmesi önerilir.

bön törk dözösö özlömöyöröm

kardeş payına kadar bön dö böylö döyördöm. sonra o böttö reaksiyon falan göldö gözöl öldö.

sözlük yazarlarının itirafları

çok tatlı lan amına kodumun kızı. he bu kafayla devam edersem o kız bir bana yar olmaz orası ayrı.

yulaf ezmesi

kendimi tavşan gibi hissediyorum. sütle beraber içine kivi, bal, muz vs de koydum fakat o yulafın tadı hala nahoş bir şekilde hissediliyor. bir de günde 3 öğün yesem acaba ne olur diye merak ediyorum. bilgisi olan pm plz.

kilo alma nedenleri

enerji harcamak. bir kadın her yediğinden kilo alabilir fakat beyler için durum böyle değil. en azından kendim için konuşuyorum; tüm gün pc başında oturunca yemek yemeyi unutan ben bir halı saha maçı sonrası bir kuzuyu sıyırabilirim. evet. böyle. dağılalım.