bugün

erkekleri ağlatan durumlar

- babanın evladına sırf annesiyle görüştü diye siktir çekmesini hazmedemezsin, hırs yapar ağlarsın,

- 13 sene anneyi görmezsin, anne kokusundan mahrum, sorunlu bir çocukluk geçirirsin; çocukluk elden gitmiştir hırs yapar oturur ağlarsın,

- bütün çocukluğun içine itinayla sıçan üvey anne denen insanımsının vicdansız ellerine seni kim bıraktı diye sorar durursun. Kimseyi suçlayamazsın ya da herkesi suçlarsın işin içinden çıkamazsın hırs yapar ağlarsıh,

- anne ve babanın boşanma duruşmasında baba tarafından zorla şahit yazdılırsın, 12 yaşında mahkeme ne, hakim ne bizzat şahit olur öğrenirsin, adın annesini babasını boşayan çocuğa çıkar, dudaklarını ısırırsın hırs yapar ağlarsın,

- okulda aman öğretmen annem babamla ilgili soru sormasın, aman boşandıklarını arkadaşlarım öğrenmesin diye şekilden şekile girersin. sonra böyle geçen okula hayatına söversin hırs yapar ağlarsın.

lafın kısası şu ağlamanın cinsiyeti yoktur. deve gibi bir adam ol, çoluk çocuğa karış hiç fark etmez. kaybolup giden yılların, yaşayamadıkların varsa ağlarsın, hem de hüngür hüngür ağlarsın. kimsenin de ayıplamaya yargılamaya yetkisi yoktur. hayat benim hayatım, kaybolan yıllar benim yıllarım. bekara karı boşamak kolay demişler!