bugün

1.89 olarak katılmadığı m önermedir. 1.73 nedir lan hobit gibi.
Türkiye standartlarında ideal sayılabilir. Görende hepiniz 1.80 üstüsünüz sanacak.
pigme troll'lerin iddiası.

(bkz: boy kompleksi)*
(bkz: zeka kompleksi)*
http://inciswf.com/1298717011.swf
cüceden hallice bir arkadaşın kendini kandırmasıdır.
lan kahvaltıda sağlam yesem öğlen senin kadar sıçıyorum ben. ideal boymuş. (bkz: gülme şeysi)
pek doğru olmayan bir tespittir. Mesela ben 1.70 boyunda isem erkek arkadaşım 1.73 nerdeyse aynı gibi. Erkek biraz daha uzun olmalı bana göre. Ama misal senin boyun 1.60larda ise sana daha uygun olabilir 1.73.
173 luk erkek soylemi.
pamuk prensesin 7 cücesinden en gerzek olanının verdiği beyanattır.
kısa boyluların kendi avutma durumu.
yanlış tespit ve önermedir. erkek için en ideal boy 1.63 tür.

konu kapanmıştır sevgiler saygılar. *
birimi desimetre ise doğru olan önermedir.

bilmeyenlere not: 1 dm = 10 cm.
1.73 boyundaki bızdıkların hezeyanı. 1.73 boyunda insan olabilir de, ona ne kadar erkek denir tartışılır. bücürükler sizi.
1,73 diye boy mu olur la orani dusen iddaa orani gibi swh yeni nesile bakmiyonuz mu hic ya 1,87 boyumla bn kotu hissediyorum kendimi 1,73 boyundaki adam depresyona girer. boy dedigin en az 1,80 olur. evet.
hobit erkekler icin ideal boyun boyle oldugu dogrudur. normal sartlar altinda ideal bir erkek 180cm civari olmali. *
188 cm boyumla şaşırarak baktığım entry 'dir. her konuda yarışırım.
hobbit ve benden kisa olma durumudur.

anca elinden tutup lunaparka gotururum ben o erkegi.
erkek için 1.80 idealdir. daha uzunu uzun, daha kısası ise kısa boya girer.
tesellidir efendim.
183 idealdir. Aha ben çıktım.
bazılarıda yetinmeyip 1.90 arıyor ideal olarak.
1.85 olsun bizim olsun.
1.73 çok kısa abi hatta 1.85 bile zaman zaman kısa kalıyor.
(bkz: 183)

edit: arkadaş ben olanı söylüyorum. Sizin kısa olmanız bu gerçeği değiştirmiyor maalesef.
kim demişse yalan demiştir, insan kandırmıştır. 1.73 erkek olmazdır, yazıktır, günahtır.
(bkz: he şöyle konuş yeğenim) mobil versiyon nedeniyle sadece bkz veremiyorum.
o kadın için dostum.
Kendisini 1.73 boyuyla ideal ölçülerde zanneden bir erkek yoktur. Varsa da ezilmeye mahkumdur. Ailesinde ortalaması 1.60 civarı ise kendisini idel ölçülerde sanabilir. Ama gerçek hayat acımasızdır. Şakası yoktur. Şaplağı yiyiverir.