bugün

komedidir. en ideal boy 1.83 - 1.87 arasidir. ideal diyorum bakın 1.90 olsa kötü olur demiyorum.
katılmadığım önermedir. zira zannımca erkek cinsi için en uygun boy, 180'dir.
Trajikomik bir ifadedir. Erkeğin ideal boyu 2.50 ile 2.70 arasıdır. Guldurmeyin adamı!
Her erkeğe uzun boy gitmiyor bu bir gerçektir, 190 boyunda olan çok tipsiz adam tanıdım boyu var ama nafile ya da çelimsiz bir şey, örnek olarak keanu reeves'in boyu 188'dir yuvarlak hesap 190 diyelim adama o boy uzunluğu gidiyor.

Not: Boyum 180'dir, daha da uzamak istemem bana kafi.
ideal erkek boyu 1.82 den baslar .
1.80 ile 1.85 arası iyidir ama kilosu orantılıysa 1.90'a kadar yolu vardır. bundan az ya da fazlası ilgi çekmez büyük ihtimalle.
hiamina kodugumun kahramanlari mesele boy degil anlamadiniz hala. ( ben kizim)
Onemlı olan ıslevı *
saygılar.
kimi kandiriyosunuz siz bucur cadilar. yanlis bir onermedir.
1.73 diye erkek boyu mu olur dedirtir. utanır lan insan.
1 73'lük erkek söylemi.
dışarıda görülse kafası sevilecek erkeklerin düşüncesidir.

ehehehe bıdık.
bir pigmenin günlüğünden.
Yalandır. 1.80 dururken onu kim ne yapsındır.
çekikler için idealdir evet, onlar genelde kısa oluyor.
187 boya sahip olduğum için güldüğüm önerme.
1.91 boyumla rezil rüsva olduğum ideal durumdur.

atın beni boğazdan aşağı.
Özelleştirme ile genelleştirme yapmaya çalışmak huhu, 1.82yim ben ama o adam boyu taşıyorsa her boy kafidir kanımca.
uzun boylu erkek kısa hatunla da takılır.lakin kısa boylu erkek kendinden uzun hatunla dolasinca komik, gotten gulmeli komedi ortaya çıkar.
ideal kadın boyu en az 1-65, ideal erkek boyu da en az 1-75 civarında olmalı. Diğer türlü her iki tarafta hobbit gibi duruyor. Biliyorum ki bu entry mi bir çok hobbit arkadaş eksileyecek fakat gerçekler bunlar üzgünüm.
muzaffer sanrısıdır. ideal boy 6,35'tir.
(bkz: kime göre neye göre)
bu ideal boylu erkeğin yanında topuklu ayakkabı giydiğinde uzun olacak kızlar olacaktır. (bkz: ideal erkekle aynı boyda olan kız)
Ideal 178
Alt sınır 168
Ust sınır 188.
1 73 boyulu kişi söylemi. (bkz: avutmak).