bugün

'' hoşçakal, iyi akşamlar '' denilesi söz.
elveda. bir daha buraya gelmeyecem.

(bkz: yersen) yedin di mi #kizilcikserbeti izleyecem.
yine bekleriz, ama yine aynı olmayacak, çünkü insan aynı suda iki defa yıkanamaz.
isteyenin sarf edebileceği söz. isteyen kalmakta isteyen gitmekte özgür neticede. ben gemide kalmaya devam edeceğim, fırtına çıksa da.
+1
Umarım daha kötüye gitmezsin.
Yıllar sonra geri döndüm ama aynı olamadı.
her gün yeni bir sözlük açılıyor galiba...
Bize ne, para mı verdik tohumuna. Güle güle.
ne olur gitme. ufak tefek şeylere kızıp gitme. burası çok tatlı. ekşi'de bile ben bu kadar entry girmiyorum yani ekşi'den bile tatlı.
12.nesil sin olum ne gördün de ne geçti.
kapıyı çıkarken hızlı vurma.
Aga sen de mi gidiyon be çok özleticen, sensiz buraların tadı tuzu kalmaz artık. (bkz: kim busik)
An itibariyle sözlüğü bırakıyorum. Elveda dostlarım. Yarın bir ajansla görüşmem var saat 12 de. Film yıldızı olursam sinemadan takip edersiniz artık beni. iyi geceler. Belki ben de türkiyenin Tom cruise'u olurum kimbilir.
Yallah evine barkına.

Aynen öyle.
BU KIZIN hızına yetişemiyorum ben hiç. neyse allah utandırmasın asfafa.
ee meriçler ne olacak? başka bir bayan arkadaşa sahiplendirtseydiniz bari. yazık ortada kaldılar.
Aha sözlüğün kavga lokomotifi gidiyor. Biz kime bakıp çitlek çitleyeceğiz şimdi?
Gidene s.ktir git demek lazim.
evet artık ayrılık vakti geldi çattı. iyi kötü günlerimiz oldu yeri geldi güldük yeri geldi ağladık sinirlendik ama artık veda vakti.. hoşçakalın kendinie iyi bakın. işte gidiyorum, birşey demeden arkamı dönmeden şikayet etmeden. neyse uykum geldi şimdi yatacam uyanınca girerim yarın tekrar görüşürüz.
Bsg amk.
Dertlendim girdim, içimi döktüm, gidiyorum yine. Size - düzgün kişiler- bu lağım cukurunda sabırlar diliyorum.
siktir git diye tamamlanır.
Arkamdan konuşana bacağım girsin,

Tamam komple boyum 1.65 belki hissetmezsiniz ama olsun.

Hadi ben kaçarello, allah'a emanet neyim olun, trollük yapacağım diye kendinize oç dedirtmeyin falan filan

Öperler...

görsel
Yolun açık olsun bekliyoruz en kısa zamanda.
internetle tanıştığımdan beri pek çok sözlük, forum, sohbet odası vs ya ben veda ettim, yada onların ömrü bitti. bazıları olaylı olsa da, çoğundan sessiz sedasız olmuştur ayrılık. burası büyük ihtimal ben terk etmeden kendisi fişini çekeceğe benziyor. hayırlısı. ben önce gidersem yazarım buraya.
Allah yolunu da bahtını da açık etsin .