bugün

entry'ler (139)

natalieflyyn

arkadaşın hepinize selamları var gelecek ay düğünü var kocaeliye gelin gidiyor, kocası tüpraş da mühendismiş.

natalieflyyn

Kendisini unurmadık buralardaysan numaram aynı.

uiudağsözlük ün prensesi

Lookin unutursak kalbimiz kurusun. Şimdi kim bilir hangi sosyal alemde alpersfin soluk beyaz donlarını görmek ile meşguldür.

true nun yetkili olması

Çöplüğe dönmüş, ergen yuvası yerde bakın burası çokomelli sözlük bile demiyorum yetkili olunsa ne olur amuna koyim.

eşin şu an nerede

görsel
görsel

Eşim değil ama sevgilim şu an yanımda konum izmit sekapark.

en son ne zaman 31 çektiniz

Bakın çok iyi hatırlıyorum 18 ekim 2016 saat 23:48 di o tarihten sonra düzenli birliktelikler yaşadığım için ihtiyaç duymuyorum. Ayrıca insan elini sikmekten nasıl bir zevk alır?

sucukyumurta

Sözlüğün en sert, zengin ve bilgili erkeği tekrardan aranıza döndü şükür namazı kılın ipneler. Hani eskilerden natilefyn diye burnu ile meşhur bir kız vardı onunla evliliğin eşinden döndüm o saçma kafasız abisi yüzüden.

kocanıza götten verir misiniz

5 aydır sözlüğe girmedim bu süre içersinde evlendim japonyaya balayına gittik sözlük yine olduğu gibi bok kokuyor. Tıpkı zallın lanet olasıca koca poposu gibi.

ekşi sözlük

Artık buranın bir değeri kalmadığından ekşi de takılıyoruz bir troll, bir de sağlam popüler olmak üzere iki hesabım var geçinip gidiyoruz.

21 aralık

görsel
Bizim de en uzun gecemiz böyle geçiyor.

sabah seksi

Eşimin kaynanamlara fındık toplamaya gitmesi ile 15 gündür yapılmayadan seksdir. Zina yapalım diyoz onada içimiz elvermiyor.

bana aşık olan yazarlar listesi

zekasız insanların sözlükte popi olma yöntemleri

arkadaşlar cumaya neden gelmediniz

siktiniz formatı eylediniz viran uludağ forum

sözlük yazarlarını utandıran şeyler

Herkeslere tiktok bağımlısı diye söylenmem ama kendiminde gizli yerlerde izlemeden durmaması.

günaydın

Arkadaşlar bu ülke de ne kadar mutlu uyanılabiliyorsa o kadar günydınlar.

sözlük hanımlarının bu akşamki kıyafetleri

içlerinde süwen olan kombinlerdir.

can sıkan durumlar

Tam evin kapısına geldiğinde ekmek alsaydın keşke söylemeyi unuttum gibi durumlardır.

sözlüğün en zeki kadını

Tabiki de yasak merve olan kadındır.

Edit: senden daha güzeli bu piyasa da yok.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

görsel

kahkaha atan kadın

Çekinmeden cesurca gülen, kahka atan , doğrusunu sapına kadar savunan, bunun için etrafındaki kimseyi umursamayan , bildiğini okuyan kadın kadındır. Yadırgayan yanına yanaşmasın!! onlar böyle mutlular.