bugün

Akeppe yandaşı en son haber iddiyasi nonoşlar. Az evvel rastladım internette, akepenin dini kullanarak cayilleri nasi kandırdığı konusunda uyarıcı bilgiler paylaşırkene. Kasıklarımda vurulmusa döndüm bir anda. Neymiş efendim, ışıklı başkanımız seçime 89 gün kala camiye gitmiş, yalan. Zira ışıklı başkanımız en son camiye gideli nerdeyse beş buçuk sene oldu, dört yıl deyil, diyer seçimden önce yani. Ama dedik ya yandaş diye, tek amaşlari hedef sabtirmak, yaşama sebebleri yalan dolan, fitne fesat. Bilmiyorum bebişler, nasi müslüman bunlar anlamıyorum. Beş yıl arayla. Camiye gitmenin ne gibi bı kötü yani olabilir çözemiyorum.ama basaramiycaklar, tangamizi yirtamiycaklar, dildolarimizi indiremiycekler, kirbaclarimizi kesemiycekler, cartiyerlerimizi yakamiycaklar. Tayyy yiiibb istifaaa , tayy yiibb istifaaa, istifaaa!!!

https://www.ensonhaber.co...eyupsultanda-goruntulendi
yalan haberdir. "imamoğlu cuma namazı" basit google aramasıya sorunuza cevap bulursunuz eğer niyetiniz trollük değilse... gerçi her seçim öncesi aynı tiyatro sizinki

adam mesela ocak ayının sonunda cumaya gitmiş "şov yapma" diye terbiyesizlik yapmışlar. avel gelmiş burada "camiye gitmiyor" diyor. aranızda anlaşın öyle başlık açın

https://www.internethaber...ideo-galerisi-2287258.htm

solcusuna da "vakit namazı" dert olmuş. o da "hadi bunu kıldın, vakit namazlarını kılıyor musun" diyor. akit hemen atlamış

https://www.yeniakit.com....e-isyan-etti-1726881.html

bak mayısta akpli vatandaşla sohbet etmiş haber olmuş

https://www.yenicaggazete...a-sohbet-etti-667309h.htm

bak 2022'de yine cumaya gitmiş, yine terbiyesizlik.

https://www.sabah.com.tr/...cikisi-protesto-3-gozalti

anlamak isteyene ibret çok hayatta. bu yalanınız nedeniyle kıymetli zamanımı çaldınız sana da hakkımı helal etmiyorum. gerçi yalanı bilerek yayacak tiynetteki adam kul hakkını mı bilecek.
Teşekkürler ışıklı dost, ben de onu demek istedim aslına bakinirsan. Işıklı başkanımız dört yilda deyil bı seçim zamanı bide yılda bir felan camiye gider, gidiyor demeye çalıştım ama işte akepeli yandaş gastenin haberi tangami kasigimdan aldı. Kimin feykisin bilmiyorum ama dediğin gibi yabalim, hakkımızı helal etmiyelim bunlara ama anlamazlar nonoşum anlamazlar. bığtım ayol!!!
ne diyoruz hep bu zihniyet yarı görür tilki suyu görür balık olur. bunlar seçim kazanmak için yapmadıkları soytarılık kalmaz her seçim öncesi camilerde görünürler sonra 5 yıl cami oruç cuma namazı falan kılmazlar. bu zihniyetten nefret ediyorm ak partiye oyumu veriyorum.
camiye gitmek bir başarı değilki amk. yani bunun hesabının yapılması komik.
Kimin ne yapıp yapmadığı ya da namazı ne kadar kılıp kılmadığı umrumda değil; fakat sırf kendine oy vermediğim için bana "terörist" diyen kansıza ve partisine oy vermem. Apo iti'nin kardeşini TRT'ye çıkaran soyha terörist olmuyor da imamoğlu'nun namaz kılması ya da kılmaması size batıyorsa; bi' zahmet has Skecher'ınız efendim!
islami kesim arasında gülüşmelere neden olan mevzudur. bunları yapan oy alma yerine sahtecilikten çakma müslümanlıktan dolayı oy kaybediyor bunu kargalar anladı cuhape zihniyeti hala anlamadı.

gerçekten çok yazık.
kendi tercihidir. kimse karışamaz. kimse Allah ve kul arasına giremez.
Seçim zamanı geldi. Doğru bir hareket.
türkiyede seçim kazanmak için camiye gitmek şart.
Bu millet sahtekarlık seviyor napsın? Marta kadar bir umre de yapıp gelsin, işe yarayacaktır bence. Yılmadan usanmadan bu şekilde yola devam etsin.
Keşke gitmese ama her cumaya gidiyor.

iftiracı pezevenkler.
Yasin de okur bu şimdi. Bunlar seçimin esprisi gibi görüyorum. ister gider ister hiç gitmez. Kendi bileceği iş. Ben istanbul'da olsam yaptığı işlere göre karar verirdim. Diğer hayatı kendini ilgilendirir.
çırpınmaya başladı anlaşılan.
görsel
Ne biliyorsunuz. Belki evindede kılıyordu. insanların ibadetinden size ne.
Kendisine yönelik “hiç bir” ithamda bulunmuyorum, şahsında iyi bir insan da olabilir ama siyaseten kendisinin aynı gün içerisinde kilisede mum yakıp, havrada yiddish okuyup, yatsıdan sonra da gay bar’da toplumun nabzını tutabilecek biri olduğunu düşünüyorum.

Bence siyaseten somon balığı gibi.. dışında kaygan, dokunmaktan hoşlanmayacağın bir jel vardır, insanın elinden kayıp gider ve dış görünüşü “halktan” olan alabalığa benziyor olsa da, aslında sadece zengin kesime hitap eder.

Böyledir demiyorum ama 5 yıllık geniş ölçekli siyasi hayatında bende uyandırdığı imaj budur.
Paralı troller başlar artık karalama kampanyalarına.
isterse 24 saat camiden çıkmasın isterse hiç gitmesin bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren kısmı halka hizmet etmiş mi, çalmadan dürüst çalışmış mi, biz ona bakariz. Ha kendisini zerre sevmem orası ayrı.
beni ilgilendirmeyen bir şeydir. beni şirinevler ve bakırköy meydanlarını tamamlaması, beşyol metrobüs köprüsünün yapılması ilgilendirir.
sanki namaz sadece camide kılınınca kabul oluyor. nereden biliyorsun bu süre zarfında evinde kılmadığını kazası varsa kazasını yapmadığını?

inandığın dinden haberin yok trollük yapmaya çalışıyorsun frank... mükafatını yada cezasını sen mi vereceksin amk sana giren çıkan ne?