bugün

entry'ler (813)

nihavend longa adlı zevat

Aslında haklılık payı olan akturoldür nonoşlar.

Zira Tayyib dem e gelin bırakın silahları, insan olun adam olun, bu ülkede beraber yaşayalım, sizin dağdaki itleriniz gebermesin, bizimde askerimiz, polisimiz şehit olmasın, size hediye etmek için hazırladığımız mermi ve sarı poşetlere harcadigimiz parayı da ülkemizin geleceği için harcayalim dedi ama ortaklarımız, candaslarimiz kendilerine yakışanı yabti, iplemediler bundan sebep mermi ve sarı torba aldılar karşılığında.

Biz ne yabtik bir kaç belediye kazanmak için ortak olduk bunlarlan nonoşum, ne dedilerse yabtik. Belediye binasından bayrağımızı indirdiler, biz ay Kocaeli de belediye tabelasına tc asıldı ayol diye ortalığı ayağa kaldırdık ama mejburduk zira sayelerinde belediye başkanlığı felan kazanmıştık.

işte bu yüzden haklı akturoll dedim şekerim, biz insan olun dedik siz ise can suyu oldunuz bunlara demiş yani kısaca. Ya da ne kadar namussuz olduğumuzu da yüzümüze vurmuş olabilir. Yarabbi Şükür yağmur yagiyo ayol!?!?!?

barbi olgay a arkadan dayamak

Ayhh çok hoş kız. Umarım gerçekleşir , gerçekleşir de ardından sıra bana gelir.

Var bı hayelimiz ayol. Hofff!!!

karton toblayan cocuga arkadan sımsıkı sarılmak

Tüm gücünle böyle, sımsıkı. Taşa bastirsan delecek , duvara surtsen ateş çıkaracak şekilde. Aahhh aşko ahh!

Ne var yani aşkıma karşılık versen, belki birlikte horlanda ya gideriz, hayat neler çıkarir karşımıza, bı bakmışsın bembeyaz gelinlikler içerisinde telli duvakli helalim olmuşsun.

Hayeli bilene çok hoş ama hayel işte. Hofff!!!

bik bik i ağdacıya götürmek

Allah'ın hanzolari, ekepeli deyilmisiniz hepiniz aynisiniz. Bik biyi agdaciya goturcekmis, çok mu komik, deyil.

Aahhh ahhh eskisi gibi eril, barzo, hetoro, kumaş pantolon altına kösele ayapkabi giyen bı ekepeli olucaktim ki, bik biyi bı akşam boğaz manzarali bı restorana götürür, akşam yemeyini yiyip, şarablarimizi yudumladiktan sonra da evine birakicaktim ama mamafih nonoşlar, artık kemalisim. Bığktım ayol, bığktim.

Tayyib istifa, istifaaaaaa?!?!?!?!

toplu taşıma

Biz inince araçtan topsuz taşıma oluyomus nonoşum. Öyle diyo pislik ekepeliler, Allah'ın belaları. Ne alıp veremedikleri varsa biz kemalislerlen???

kemalist erkekler gizli eşcinsel midir

Allah'ın belaları. Tek derdiniz gizli ibne kemalisler olmuş. Ne var yani velev ki ibneyiz ne var, ne var ayol bunda ne var, ne , ne, neeee!!!! Ayyy bayilazam???

titaniki batıran buzdağı cehapelidir

Ay ne kadar komik, komik olduğu kadarda kronik bı baslik. ekepeliler anlarsa tabi, zeka seviyelerini bihayri asiyoda böyle başlıklar.

Tayyib istifa ayol?!?!?!!?

çöp toplayan biri toplu taşımaya binmelimi

Binmesi gerekiyorsa tabi ki binecek. Adı üstünde toplu taşıma. Rahatsız olan gavatlar rahatsız olmak istemiyorlar ise taksiye binecekler.

karton toblayan cocuga arkadan sımsıkı sarılmak

Tek hayelim nonoşlar. Ama aramız bozuk bu aralar. Mevzuu biliyosunuz, taytlı foto muabbeti. Sola doğru yatık kalın, uzun, iri bı şey varmış gibi bişey gorunuyo burdan bakinca dedi attığım fotoyu görünce.

Bende aşkım burdan bakinca hişbi şey görükmüyor, yanlışın olmasin sakın. Tayt podluk yapmış da olabilir dedimse de dinletemedim, kesti bütün selamı sabahı, engelledi beni.

Çok üzülüyorum nonoşum çok. Hadi dön geri, dön de yüzüm gülsün, muftakta pırasa dograrkene usul usul geleyim, hisettirmeden, habersizce, aniden, birdenbire abanayim sana, arkadan sarılayım. Ömrümüzün sonuna kadar öylece kalakalalim.

https://youtu.be/7iEzrTO46sQ?si=hs9DyvUwenLirUzR

mustafa sandal ın 1 mayıs paylaşımı

Kaale alınmaması gerekir. Zira Mustafa trollun en önde gidenidir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde, ak parti mitinginin fotoğraflarını, CHP ye aitmiş gibi göstererek twit atmış ardından rezilligin farkına varınca silmişti.

Şimdi de bu paylaşımıyla artı kasıyor aklınca. Ulan Mustafa harbi Yaman trollmussun!

bik bik in bacakları

Sukuvatli ve luncluymus nonoşlar. Afedersiniz ama birden ekepeli gibi hisettim. Eski günlerdeki gibi eril, barbar ve hetoro. Yabma be guzelim, yabma be şekerim. Hofff!!!

pırasa doğrayan erkeğe arkadan sarılmak

Karton toblayan aşkıma yabmistim bı keresinde, pırasayi iki elinlen sımsıkı kavramış dogruyodu, o an ne oldu anlayamadım, kendimden geştim dayanamadım arkadan sarıldım buna, sımsıkı.

Kafasını çevirip, hinzirca bı gülümseme attı. Sonrası mağlum , özele giriyo anlatamam.

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!

atatürk ün hiç seçime girmeden ülkeyi yönetmesi

Kula kul olmaktan,önünde eyilmekten kurtulduk ayol. Hadi eyvallah.

https://x.com/ErdemOzvere...tatus/1604567118934056967

johnny bellington

Taş kafa kemalistlerin, hakkında olumlu düşünce aramasi çok saçma olmuş.

Lan beton kafa, sizin gibilerle dolu bir ortamda, sizin gibi olmayan, düşünmeyen biri hakkında nasıl olurda olumlu bir düşünce hasıl olur lan?

sözlüğün en götü

(bkz: island im)

ekrem imamoğlu nün 34 bin 571 dolarlık kol saati

Yandaş medyanın gözünden kaşmamış, ışıklı başkanımızın saatine takılmışlar şimdi de nonoşlar.

Neymiş baya bı para ediyomus felan filan. Matematiyim pek kuvvetli deyil, ben hesablayamadim ama ederi önemli deyil.

Önemli olan çalışması, he çalışıyor mu imamoğlu çalışmıyor o da önemli deyil, önemli olan ne onu da bilmiyorum, bığktım ayol vallayi bığkım.

Tayyib istifa?!?!!!?!

https://www.sondakika.com...-milyon-300-bin-16676371/

bir ay boyunca sadece erik yiyip elma suyu içmek

Altına sıçarsın.

yavuz bingöl den muhalif cenahı kızdıracak sözler

Ay ezandan, seladan, islam dan rahatsız olanlar demiş , bizden bahsetmiş yani yetmemiş kartoncunun ömründen alsın hayvanlara versin demiş.

Benim için bittin artık yavuz bittin. Aşkım sen bakma buna, taytlı foto atalimmi birbirimize, morelimiz düzelir belki. Hofff!!!

true nun sözlüğün en götü güzel kızı olması

Az evvel sözlüğün en götü güzel kızı başlığına verdiyim bkz i açık oylayarak destek vermesi bunun kanıtıdır.

Evet arkadaşlar, turu artık ne yetkili adayıdir ne orlayndir, vesayre. Turu sözlüyümüzün en götü güzel kızıdır, böyle biline!

türkiye de 120000 atatürk heykeli olması

seksan yılda yapabildiyimiz anca bu kadar, Tayyib yabsinda görelim. Yirmi yıldır kaş tane ata heykeli yabtiniz da yuzyirmi bini beyenmiyorsunuz.

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!!