bugün

hıncal uluç sayesinde ün kazanmış manken.
adını bir dönem hıncal uluç'un sweetheart'i olarak duyuran, uzun ve güzel bacaklara sahip, miss piggy burunlu, estetik harikası şirin yaratık.
bikiniden dahada kısa ve açık kıyafetleri giymeyi kendine feyz*almış bayan bacak.Hıncal uluçla ilişkileri bir akşam yemeğinden daha ileri gidemediği herhalinden belli olan güzel insan...
adı bir ara fuhuş olayına karışmıştı. günahı boynuna * belki yalandır, ama yani buna da para vererek yapacak çok erkek vardır. hoş bayan...
barbie operasyonu kapsamında öğrenilen bir bilgiye göre 10.000$ değer biçilmiş bi gece için. ebru destan için ise 15.000$
cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halka boş oy atmayın çağrısı yapmış mankendir. aslında cumhurbaşkanını tbmm seciyor ama onun bu çağrısını dinleyerek ben de oy kullanacağım. en azından desteklediğim ismi bir kağıda yazıp buldugum en yakın sandıga atarım. müsterih olsun kendisi.

http://www.nethaber.com/NewsDetails.aspx?id=15637
Konu mankeni .
fuhus operasyonunda adı gecmiş ve haberi okuyanlara süpe bırakmayan hanım kızımız.
tuğçe kazaz ile özel antalya lisesi' nin bayan basketbol takımında yer almış manken.
eğlenmeye gittiği mekanda dahi çalışan, millet müzik dinleyip dans ederken moda çekimi yapabilen, diğer mankenlerin aksine sevimli ve sıcakkanlı olabilmeyi hala becerebilen, sabahın dördünde iki tantuniyi şuursuzca mideye indirebilen, kovboy çizme, taşlı yüzük insanı, model. * *
buzda dans 2 yarışmasına katılacak olan manken.
bu aralar otomobil fuarlarının gözde mankeni.

ah bir de kendini, "herkes onunla fotoğraf çektimek zorundaymış" gibi hissetmese.

"ece hanım müsade eder misiniz, arabanın resmini çekmek istiyorum" gibi gayet insani önerime, önce somurtup, sonra da "öldürücü bakışlar fırlatarak" * yanıt vermese, tadından yenmeyecek manken kişisi.
Şair olduğunu iddia etmişti.
her bunalım döneminde dövme yaptırdığını açıklayan manken..
sadece vücudu fit - güzel - dikkat çekici olduğu için manken seçilen kadın. bari sadece vücudunu kullansalar, fotomodellik falan yaptırmasalar!
içler acısı manken kişidir kendisi. Son aylarda sıkça Büyükparmakkapı sokak barlarında boy göstermekle kalmamış bir de bu sokak mekanlarından Mojonun müdavimi olmuştur. Yetinmemiş bir başka müdavimle ilişki yaşamaya başlayarak mojo insanlarını çileden çıkarmıştır. Sahne önü sevişgeni manken hanım kızımız bir gazeteye verdiği demecinde bir işadamı ile birlikte olduğunu söylemiştir ama gel sen o iş adamını bize sor bir de.
son sevgilisini merak edenler için geliyor efendim. işte ece hanım kızımız ve süpermen sevgilisi;

--spoiler--
http://www.sobeledik.com/haber.asp?haberid=2512
--spoiler--
beste yapmaya başlamış üstün sanatsal kişilik.
kukuya yazılması gereken mesajı ayağına yazmış mankenimsi kişi.
az önce yapmış olduğu işareti yapan parmaklarına kırban olunası kişilik *

edit: ağır hakaret içerdiğinden dolayı parmaklarıyla ilgili ilk fantazimi değiştirmek zorunda kaldım *
geçen izlemiş olduğum bir programda norah jones'in rock yaptığını idda edecek kadar şuursuz olduğunu düşündüğüm son derece gereksiz bir şahsiyet.üstelik programa bir izleyiciden gelen rockçı mı? sorusuna da "evet yanii tamam jazz yapıyo ama alttaki soundları duymuyosunuz galiba,bence iyi dinleyin" diyecek kadar da anlaşılan süper ötesi müzik dehası galiba kendileri!!!!
ben ece gürsel'i televizyondan gördüğüm kadarıyla hiç beğenmezdim. ünlü olma çırpınışlarını da hiç onaylamazdım. bir gün ece'yi bir yerin açılışında gördüm. taş çatlasa bir metre yoktu aramızda. o saatten sonra ece gürsel'in mükemmelliği karşısında diz çöktüm. suratı ne kadar çirkinse, vücudu bir o kadar güzeldi ve bende ona tırmanma isteği uyandırıyordu. devamını okumak isteyenler: erotik içerikli yeni kitabım tüm kitapçılarda.
nefretimin en üst noktasındaki insanımsı. güzel ve zeki(!)olduğunu zanneden yapay tip.
sikko bir magazin programında kendisine sorulan "4090+10 kaç yapar" sorusuna "5000" cevabını vermiş zeka küpü.
hıncal'ın kendisini dışlayıp betül demir'le kanka olmasının ardından gündemden kaybolma korkusunu dindirmek için, yanında iftar yapan hiçbir şey den habersiz garibim arda turan'ın ismiyle reklam olmaya çalışan zavallı kadın. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar