bugün

(#652135) entryinde çekinerek blue jean dergisini okuduğunu söyleyen yazar. çekinmesine hiç gerek yoktur, hangimiz vakt-i zamanında okumadık ki blue jean'ı?
O, bir kıyıda oturmuş güzel kafayla müzik yaparken, çıkabilecek bir arbedede uçan tekme olarak olaya el koyabilecek, daha sonra da size haklarınızı sayabilecek olan yetenekli ve melankolik şahsiyettir.
camgözlü köpekbalığı ve boris vian tarzı, ^kokteyl pianosu^ melezi bir yaşam formudur ve henüz unidentified dır.
müzik zevki ile takdir ettiğim yazar. güzel yazıyor.
geçmiş olsun dileklerimi iletmek istediğim yazardır. şahsen tanımasam da kader yoldaşlığı yaptığımızı görmek * duygulandırmıştır beni ve ben de duygularımı herkesin huzurunda kendisiyle paylaşmak istemişimdir.
derler ki kimileri, kendini tekrarlamaya başladın artık..

derim ki, haklı olabilirsiniz bak..

ve fakat halihazırda sizi sevmeye devam ettiğim içinde kendimi tekrar etmiyormuyum ama..

bildiğim bütün yanılgılarıma tekrar tekrar, göz göre göre düşerkende tekrarlamıyormuyum kendimi..

hem kendimden başka kimi tekrarlayabilirim ki a kuzum..(en alt komşu..)
* (#1469812) geçmiş olsun demek istediğim yazar.
bedenin de yeni bir izi olacak. tenine atılmış küçük çentiklerden bir tane daha.

ten inin normal rengine ulaşmak için koşturacak, pembe pembe, yeni bir küçük çizik daha.

bir gün yeterince çok olduğunda onlar, tekrar bakacak ve görecek,

yaralarından bir kılavuz,

bir cilt a b c si,

yeniden okuyacağız, yeni harflerle,,,
bu hukuk^çu müzik^siyen ile hukukumuz vardır, guguk umuzda olduğu gibi.

bir bişey olur sonra böyle ara ara, ses gelmez, seda hiç.

anlarım ki yine bir kadın vardır işte, herşeyi ile o na aktığı. zira kantarının topuzu yoktur kendisinin.

o zaman iş başa düşer işte,

guguk canım, guguk ciğerim, guguk dediydim yavrum, yok bişey..
sayesinde itirazın geçici kaldırılmasının ne olduğunu öğrendiğimiz, tematik hukuk çalışmaları bulunan yazardır. *

edit: ben bu entry taa ne zaman yazmışım... şimdi tematik hukuk çalışmasını kim yapacak...
(bkz: dirty)
hacizci bir yazar arkadaşımız.* bilgi içerikli entrylerinin devamını beklemekteyiz.*
gizli soruşturmacı ile ilgili olarak sözlüğü bilgilendiren yazar.
zeki olmaktan yorulup sıkılmıyor mu bu arkadaş yahu. ha bir de böyle giderse sözlüğü yakında hukuk ve müzik sözlüğüne çevirecek gibi görünüyor. arada eğlenceli entry'leri de yok değil bu arada hakkını yemeyelim.
sözlüğe elle tutulur bilgiler girmesi ve müzikle uğraşması sevindirici olan meslektaş yazar.
kanımca çok güzel bir ders çalışma aracı olarak sözlük kavramının kazan-kazan ilişkisini keşfetmiş yazardır.
ve yine kanımca ceza hukuku çalışıyordur.
çalışmalarının devamını ve başarılarımı iletirim kendisine buralardan.
mr. platinium man..
tahminimce kendisi hukuk öğrencisi olup derste öğrendiği her şeyi gelip sözlüğe yazarak, tekrar eden ve bu şekilde sınavlarda büyük başarılar elde eden yazardır. *
başka bir ditty daha mı var dedim, üst komşumu okuyunca yahu..

ben bay hyde ı tanırım da dr.jekyll da nereden çıktı şimdi..

kırık kemiklerin tekrar kaynadığı yerlerden izliyorum seni bebeğim..
zihninde ziplayan fillerle zaman zaman basi dertte olan, anti kahraman, sair, muzik adami, adaletin temeli yazari.
#2265679 son dönemlerde denk geldiğim faydalı başlıklardan biri. tebrik ettim efenim.
geçirdiği kaza sonrası geçmiş olsun demek istediğim, allah şifa versin yazarı.
alkol kokan karanlık blues ritmli hayalperest..tek bacağıyla hayata ağır aksak tutunmuş şiirsel kavga insanı... sirotik, patolojik, gökyüzünden korkan sınır bekçisi... sevdim lan seni... gel öpüjem..:)
sözlüğe bilgi katma azminden vazgeçmemesini temenni ettiğim ikinci nesil yazar. bugünlerde böyle yazarlara çok ihtiyacımız var.
Direk okumaya kalktığınızda, çocuğun giden bir nesneye " dittiiii !" diyerek hayretini belirttiği bir anlam verir.