bugün

ogame tarzı internet üzerinden oynanan online bir oyun (olsa gerek). an itibari ile google reklamlarını istila etmiş durumda.
gemilerin kendi kendine patladığı premium üye olmadan oynanmayacak online oyun..
ogameden en büyük farkı simülasyonlu olmasıdır. fena bağlar. premium üye olmadan da biriktirdiğiniz uridiumlarla tamir olabilirsiniz.

http://www.darkorbit.com
(bkz: dark orbit)
küfür haznenizin gelişmesini sağlayan oyun.
+abi tam 80.000 oldu uri aldım goliyi.
-500 bıraksaydın lan kenera.
+has. patladı lan.
-demiştim.
+kontörün var mı lan uri alalım?
genellikle 6-12 yaş arasında çocukların ve aynı zeka yaşlarında yetişkinlerin oynadığı online oyun.
Üye sayısı oldukça artan bir oyun. Benimde oynadığım ve bırakamadığım aynı zamanda arkadaşımın iyi bir fiyata gemisini sattığı oyun. boş vakti olanlara tavsiye ederim (bkz: uzayda savaş)
TeamSpeak ile oynanan klanların ve şirketlerin savaşmasıyla zevklenen oyun.
Oyun sıralamasındaki oyuncular büyük miktarda para yatırır Alfa Beta Gamma ve Delta portallarını hazırlamak için.
Küçüklerin kasmak, büyüklerin savaşmak için oynadığı adminlerin çoğunluğunun Türk olan web tabanlı oyun.
bi aralar forum moderatörlüğünü yaptığım dandik oyun.

internetiniz çok hızlı olsa hiç kasmasa dahi o younda sürekli bir bağlantı problemiyle karşılaşırsınız.
Son zamanlarda çocuk gibi başından kalkamadığım oyun. Umarım Knight kadar uzun süren bir deneyim olmaz.(9 yıl)
son yaptığı yeniliklerle sizin cebinizdeki paranın tamamına göz dikmiş oyundur.

ilk başlarda keyiflidir. Oyunu öğrendikçe sıkıntılar artmaya başlar. TS ye dahil olursunuz, toplu savaşlar falan derken keyif alırsınız. ancak sistem donmaları, port hataları ile oyunda kahrolursunuz sinirden klavyeyi mouseyi duvarlara fırlatma ihtimaliniz var. tabii sport ile iletişime geçtiğinizde TTnet hatası vs gibi saçma sapan cevapları alırsınız. Almanya'da yaşayan bir arkadaşıma bile TTNET sorunuzun var demişlerdi. ehu ehu

neyse sözün özü; ilk başlarda keyifli gelsede sonralardan sinir olmanıza yardımcı olacak, browser üzerinden oynanan uzay oyunu..
birileri kıyak geçmediği sürece oynamak için büyük bir azim ve çaba gereken oyun.
vru luların kendilerini gerçekten venuslu sandıkları oyundur.
çünkü tamemen insanlık dışı hareketleri var.
en asil duyguların şirketi mars mining operations tur. venus resources unlimited liler venüs e şarkılar yazarak sevgilerini dile getirmişlerdir, savaşta ibnelik yaparlar. earth industries corporation'luların ise venus resources unlimited lilerden farkı yoktur.mars mining operations'ta hafif hafif iç savaşlar başlamıştır. earth industries corporation'u venus resources unlimited kölesi olarak görüp ittifak halindedirler.
pvp haritasında oynayıp düşman kesebilmek nirvana nın bir altındaki seviyeye ulaşmaktır.
son dönemde; paralı oyun modunda çalışan, müşterilerine verdiği sözleri tutamayan, kelimenin tam anlamıyla internet aracılığıyla aldığı paraların hesabını veremeyen dolandıran oyun.
dikkat ; oynamak isteyen arkadaşlara duyurudur... tüm sever çökmelerini, oyun kasılmalarını, oyuncuları kandırmayı ve site tarafından verilen sözlerin yerine getirmemesini ilaveten her aktiviteyi paraya bağlayan bu oyunu oynamadan önce bir daha düşünün..
hile programları kullanan userler oyunu istila etmiş durumdadır site bunlarla mücadelesin başarısızlığını kabul etmiştir.
bağımlılık yapan oyundur,paranızın kıymetini biliyosanız hiç başlamayın derim ben.
Zevkli ve bağımlılık yapan oyundur.
Mars mining operations şirketinde başlamak daha avantajlıdır, rahat kasılır.

Premium üye olunduğu zaman masraflar azalmakta ve gemi rahatça döşenebilmektedir.

Oyunda bir yerlere gelmek için leveldan önce premium üye olup sürekli uridium kasmakta fayda vardır.
Böylece elit hale gelip daha çok uridium kasıp kendinizi savaşmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Full elit Uridium kasma gemisine örnek olarak kendi gemim goliathtan bir resim koyayım.

http://img545.imageshack.us/img545/1353/goli.jpg
3 yıl boyunca oynadım bu oyunu çok emek serfettim fakat oyunun yöneticileri biraz puşt paran yoksa takmıyorlar. En azından ts (teamspeak ortamı var diye muhabbet ederek güzel oluyordu baskınlar falan. benimde 29 tane baskın videom var bu arada
(bkz: ) http://www.dailymotion.co...ygboyla-baskin_videogames
resmen okanın nihatı kurtarma planında lost hakkında konuşan adamın dediği gibi

--spoiler--
darkorbit çok bozdu baya bozdu yani inanılmaz bozdu yani çok fazla bozdu normal öyle böyle bozmadı yani
darkorbit çok bozdu acayip bozdu öyle böyle değil yani baya bozdu inanılmaz bozdu darkorbit o kadar bozdu önünü alamadık yani öyle bozdu
darkorbit çok bozdu baya bozdu yani öyle böyle değil inanılmaz bozdu çok fazla bozdu yani önünü alamadık öyle kötü bozdu yani bozdu bozdu bozdu bi yerden sonra bozmaz diye bekledik daha da bozdu artık bozmasın dedik iyice bozdu artık inanamadık bozdu bozdu bitti yani
daha nasıl bozulur ya dedim daha fazla bozulmaz heralde dedim ben bi yerde durcak bunun bozulması diye bekledim ama gene bozdu
--spoiler--
big point'in yapımı olan bir oyundur. 23 milyona yakın üyesi vardır. savaş oyunudur. team speak programının klanlar arası iletişimi sağlamasıyla oyun zevkli bir etkinlik halini almıştır.
resmen para tuzağı bir oyundur oyunda etkili olmak istiyorsanız para vermeniz şart. Tavsiye etmem
oyunda iyi olmak istiyorsanız ya oyunda sürekli kasılmanız lazım ya da oyuna para yatırarak çarınızı güçlendirmeniz lazım ama benım tavsiyem kendınız oynayın para yatırmayın oyunu kendınız anlayarak ilerleyin.
mükemmel bir oyundu bir zamanlar 5 sene kadar oynadım. klanlar, siyasi kapışmalar, ts lerde buluşmalar, toplu savaşlar iç savaşlar. çokda para harcdım ama değdi. son yıllarda oyunda sırp para kazanmak için abuk subuk yeniliklikler getirdiler. neticesinde rusya üzerinden bot programı akımı ve banlamalar geldi. eski oyuncular kaçtı. oyunun zevki kalmadı haliyse kaç yıldır gemiyi açıp bakmadım bile. ilk 50 deydi şimdi kim bilir nerelerde.
oyuna gemi çalarak başlamanız tavsiyemdir zaten sizin çaldığınız gemide çalınacak oyüüzden rahat oln fazla alışmayın gemiye.