bugün

real madrid'in yedek takımı olan castilla'da oynayan sağ bek. kendisini fm 2009'da çok ucuza alıp üç beş yıl kirada demlediniz mi bir canavar yaratabilirsiniz.
örnek vermek gerekirse sosyete gururla sunar.
görsel
real madrid çıkışlı, ayaklarına hakim, süratli bir sağ bektir.
adı beşiktaş ile anılan ganalı defans oyuncusu. Şu an Porto'da oynuyor.
Beşiktaş bu transferle birlikte sağ bek bölgesini ikilemiştir. Şimdi sırada orta saha transferi vardır ve şarttır.
hayırlı olsun beşiktaş' a başarılı bir tranfer daha.
Valla yönetim dayaklık. Adam NorveÇ'te yılın futbolcusu olmuş. ( martin linnes ) bir transfer edemediniz şimdi bu adamı aldınız. Porto'da kadroya giremeyen oyuncuyu biz ne yapalım.
2.5 milyon euro para veremeyen kulübün yeni transferi.
hayırlı olsun beşiktaşımadır. her ne kadar adı sanı fazla duyulmamış olsa da yönetimin son yıllarda ki nokta transfer atışlarına bakarsak iş var oğlanda.
Porto aldıysa vardır bişeyler.
türkiye için yeterli olacağını düşündüğüm hızıyla varolan oyuncu. tackling'de falan sıkıntı var, kuvvetli de değil.

açıkçası scout transferi değil de menejer transferi gibi daha ziyade. bana öyle geldi.

idare eder yani beşiktaş'ı. hee adama cafu muamelesi yapılırsa yanlış olur. öyle bir beklentiye girilmemeli.

belli ki alınabilen bu.
beşiktaş'tadır.

rasim ozan kütahyalı sokakta parfüm ve saat satıyor diyor.

troll lük yapma diyorlar rasime. adam diyor ki beşiktaş aradığı sağ beki porto'da değil sokakta buldu.

ulan aq yaa.
entersan şeyler oluyor. öncelikle adamın adını bugün ilk kez 5 haberlerinde ntvsporda duydum. hemen ufak araştırma yaptım. işte tesbitlerim:

- adam geçen sene mayısın son haftası ligin son maçında 11de çıkmış. 90 dk oynamış. maçı standart liege kazanmış. bu artı.

- strandart liege'de 2 puanla şampiyonluk kaçmış. 2.olunmuş.

- aynı adam gana ile dünya kupasında 1 maç oynamış. ee bu da iyi.

- portaya transferinden sonra ne 11 de ne sonradan hiç maça çıkmamış. istatistik 0. bi rezerv takımla 2 maça çıktı dedikodusu var. o da antrenmandan gibi bişi. bi istatistik vermez. yani hiç oynamamış. garip. büyük bi eksi.

- bi kas sakatlığından bahsediliyor. dünya kupasında oynadığına göre. bu sakatlık temmuzdan sonra ortaya çıkmış. porto'nun bate borisov u 6-0 yendiği maçtan önce A takımla antrenmana çıktı diye bi haber buldum. bu demek oluyor ki 25.11.2014 ten beri A takımla çalışıyor.

- arada nerdeyse 2 ay var. gene oynamamış. bu da büyük eksi.

şimdi akla gelen soru bu adam sakat değilse ve real madrid ve başaralı sayılacak bi belçika kariyeri varken neden 5 aydır top oynamamış. acaba mental sorunları mı var. paragöz mü? geçimsiz mi?

neyse yarın sağlık kontrolune gelecek. umarım tamamen sağlıklı çıkmaz. adam sağlam olmasına rağmen oynamıyorsa başka sorunlar var demektir. beşiktaş bu sorunlarla uğraşacak durumda değil. takımın kimyasını da bozar.

ee tamamen ağır sakatsa zaten gitsin geri.gönderin.

ama ufak tedavi ile halledilecek bi sorunu varsa, o çözülünce azimle çalışacaksa gelsin. bi kaç güzel maç çıkarırsa zaten bize yeter.

hadi her koşulda hayırlı olsun beşiktaşımıza
yem gibi geliyor. ardından esas sağ bek çıkacak gibi.benim bildiğim bilic 1 yıl top oynamamış adamı ilaç diye almaz.
beşiktaşın porto'dan aldığı sağ bek.
ama yazıyı okuduğunda iyi mi kötü bir karara varamadım, anlaşılan yazan da varamamış!
http://abcspor.com/index....ni-sag-beki-daniel-opare/
an itibari ile resmi site de gorusmelerin baslandigini kap'aaciklanan futbolcu...
Ne kadar katkı sağlayacağı meçhul olan beşiktaşımızın yeni kapalı kutusu.
(bkz: fenere opare)
linnes, maxi pereyra, cicinho, layum, pinto derken en sonunda karar kılınan isim. Ismini Ilk defa, görüşmelere başlandığı borsaya bildirildiğinde duyduk. Istatistiki veriler ışığında konuşursak, pek de umut vaadeden bir isim gibi durmuyor. Ama transferde bizzat Bilic'in rol oynaması yüreğimize su serpiyor biraz.
Yine de rahat değilim. Ikinci yarı çok zorlu bir fikstürde oynayacaksın, oyuncular kırılganlasti, şampiyonlugun adayısin, avrupa liginde de şansın varken Neden daha tecrübeli bir isim alınmaz? diye sormadan da edemiyoruz.
dünyanın en iyi sağ beki.
evrenin en iyi sağ beki bile olabilir. bekleyip görmeye gerek yoktur.
dani alves'den daha iyi bir sağ bektir.
ilk yorumum elbette öncelikle izlemek gerekir olacak.

ancak alt yapısı iyi bir oyuncu belli ki, yok porto da kadroya girmedi gibi olumsuzluk oluşturmaya çalışan arkadaşlara bildirmek gerekir ki, bir oyuncunun porto gibi hele hele r.madrid gibi takımlarda kadroda yer bulmaması kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez, özellikle porto gibi takımlar ihtiyaçları olmadığı halde, böyle bir çok genç ve yetenekli oyuncuya yatırım yaparlar ama bazen bu oyuncuların önündeki oyuncular öylesine performanslarına devam eder ki, oyuncu da doğla olarak kadro da yer bulamaz, şuan Porto'nun zaten mevcutta 15-20 milyona alamayacağınız iki sağ beki var zaten, napacak adamlar yedek kulübesinde 5 sağbekle mi çıkacaklar.

ikincisi bu transferi bilic istemiş, bu da ikinci olumlu durum, lakin kendisinin transfer karnesinin parlaklığını kimse inkar edemez.

üçüncüsü zaten adam yıl sonuna kadar, satın alma opsiyonu ile kiralanıyor, zaten iyi çıkarsa uçuracak, yoksa sene sonuna kadar bu zaman kadar iyi kötü idare etmiş serdar ile devam edeceğiz.

inşallah iyi olur, sıra geldi tolgay Arslan'a ben bu adamı özellikle çok istiyorum, veli'nin ayağı iyi top yapan ve hızlı hali. eğer alınırsa , veli-atiba kırmızı gördü yoklar varlar derdi bitecek.

bence böylelikle Beşiktaş, devre arasında tam ihtiyacı olan üç bölgeye nokta transferlerle işi bitirmiş olacak.
bu ülkenin tek can paresi pierreparedir gerisi de yalandır. şimdi bunu da alıp reklamlarda oynatırlar. 3harfliletirler insanı.
sakatlanırsa bizdendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar