bugün

3. nesil bir yazar.*

http://cennetten-kovulan.blogspot.com/
bugün itibariyle burada * yazar olmuş, nicki bir yerlerden bana tanıdık gelen kişi.
belli ki boşuna kovulmamışız sonsuzda kayıp cennetten dizelerini ve demirhan baylanı hatırlatan yeni yazarımız.
hoşgelmiş.
nickini başka bir sözlüktende tanıdığım yazar.*
cennet nasıl bir yerdir sorusunu sormak istediğim yazardır. *
uludağ sözlük'ün sahip olduğu için sevinmesi gereken yazarı.
zirvemize denizli`den katılarak onur veren, çok sağlam muhabbetçi yazar (kelimenin tam anlamıyla) arkadaşımdır. tanıdığıma çok memnun olmuşumdur.. imzalı kitabını bekliyorumdur.. selam ederim..
adının adem olduğunu sandığım yazar. *
kitabının çıkmasını heyecanla bekledğimiz yazar.
zirvede tanıştığım yazar.*
çok fazla muhabbet etme şansımız olmasa da (kişi sayısı yüzünden, 42, yanlış anlaşılmasın, öhöm) yaptığımız ayaküstü muhabbetten zevk aldığım yazar.
19 ekim ankara iftar yapıyoruz zirvesinde ilk tanıştığım uuserdır. denizli den kalkıp gelmiş, şeref vermiştir. geç gelip en arkaya geçen bendenizi ortama çeken yazardır.* ah bir de askerlik sorunu olmasa yarın okulu bitirecektir.* en çok muhabbet ettiğimi sandığım ama kitabından haberim olmadığı için yzümün kızarmasına sebep olan arkadaşımızdır. umarım bütün zirvelere uğrar.
(bkz: denizli de zirve vardı da biz mi gitmedik)
19 ekım ankara zırvesınde kendısıyle bıraz uzak otursam da yıne de yanına ulasmayı basarabılıp, muhabbet ettıgım yazardır. az zamanda hakkında cok bılgı edındım hatta.. kıtap calısmalarında basarılar dıledıgım, kalabalıkta yalnız kalmasın dıye dua ettıgım yazardır.
iftar zirvesinde bize anlatılanlar hariç başkalarına anlatılan herşeyi bildiğimiz ekürim, sıcak yazar.
yakında dünyadan da kovulacak sözlük yazarıdır.beş yıllık dostumdur kendisi.birlikte jüpiterde iki kişilik sözlük açmayı düşünüyoruz.kendimiz yazıp kendimiz okuyacağız.oradanda kovulmazsa tabii.
tavsiye ettiği nicki uuser ismi olarak almammdan dolayı haklı gurur yaşayan uuser dır. * *
keşke hiç tanışmasaydık da ruhumuzdaki karanlığı sadece kendimiz bilseydik, sığ aşklar yaşamaya devam edip uyduruk sohbetlere meze olmaya devam etseydik dediğim yazar.
yazar arkadaşımızın nickiyle aynı addaki romanı.
"insanlık tarihi Hırsızlıkla başlar. Bilimsel araştırmaların ortaya koyduğu, yerkürenin oluşumunda meydana gelen Big Bang, uzay boşluğunda değil insanoğlunun beyninde gerçekleşmiştir. Tanrı'nın yasaklarından sıkılan insanoğlu hislerinin ve duygularının esiri olup yasak meyveyi çalmış Hırsız mührünü alnına yiyerek cennetten kovulmuştur. Çaldığı yasak meyve ile yeryüzüne atılan Hırsız binlerce yıl o meyveyi kemirerek dolaşmış, yerleşik hayata geçip çoğalmıştır. Hırsızlar, hızlı bir şekilde medeniyetler kurmuş ve aynı hızda yıkmış fakat hiçbir zaman çalacak bir şeyler aramaktan vazgeçmemişlerdir.
Birincisi din kitapları tarafından kayda düşülen hırsızlık olayının sonuncusu ise istanbul-Nişantaşı dolaylarında gerçekleşmek üzeredir..."

yukardaki girişgahla başlayan suç ve yol romanı. biryerlerde rehin bıraktığınız bir ruhunuz varsa belki burada rastlarsınız ona.
bir hayat okudum kitabım değişti başlığındaki muhteşem entry nin sahibi uuserdır. tecavüze uğramış ruhuna sağlık.
karanlık ruhuna selam çaktığım sevgili dostum. vasiyet gibi yazılarıyla bu budala dünyanın alını karışlayan bir yazardır.
sözlüğe her online oluşumda direk kendilerinin entrylerine baktığım uuuserdır. kısa hikayeler tarzında yazmış olduğu entryleri harikadır. okuma da yanında yat tarzındadır.*
Mucize bizdik! içimizdeydi. Mucize gitmiyordu bir yere biz gidiyorduk. Mucize bizdik. *
mucizelere inanman dileğiyle.
kitabını dört gözle bekliyorum. o güne kadar da entrylerin sıkı takibimde.
hiç bir şey yok'un buz gibi etkisinin inadına, her şey var.
malafa bitsin onun hakkında da konuşcaz. aman sonunu söyleme.*
ankara zirvelerine gelmiyor artık, ayıp oluyor ama yazarıdır.
su sıralar yenı bır arastırma yaptıgını dusundugum uuser. *
kalp kalbe karşıdır sözünü şu an meydana getirmiş olan uuser.
tam başlıgına entry girmeye yöneldim ki bir baktım ismimin altında entrysi belirdi.
kaleminin ne denli kuvvetli oldugu bir kaç entrysini bile okusanız anlaşılıyor, fakat hepsini okumanız sizin yararınıza.
ölüm boş bir kağıt. cennetten kovulan bir nick sadece unutma. sen cennete hiç gitmedin ki. zihnin cehennemindir senin. geri dön lütfen. sıradanlık senin için en iyisi. başaramasan da rol yapabilirsin.