bugün

acaba başına kötü bir şey mi geldi. dünden beri sözlükte değil galiba.
3 gündür neden entry girmiyor acaba?
hem oylar, hem de favlar.
Sözlüğe katkı sağlayan, okuması zevkli entryler giren, iyi niyetli yazar.

Dostumdur.
istanbul'un uludağ sözlük temsilcisi.
ebır ile ittifaq kurmuş pampiş. yazık kendisine acıyorum. sataşasım bile gelmiyor.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.
2 ekim'den beri entry girmiyor ve favlamıyor da. başına kötü bir şey gelmedi umarım.
edit: izinliymiş. hiç izin almazdı. şaşırdım doğrusu.
her şeyin yolunda olduğunu belirtmek istediğim kanka yazar.
taksim'den ya da şişhane'den metroya bin. son durak yenikapı'ya kadar git. oradan havaalanı veya kirazlı metrosuna aktarma yap. zaten ikisi de otogara kadar aynı hattı kullanıyor. otogarda in.
ŞU TARiFi başkası veremezdi, aykolik hç veremezdi...

ne diyoruz güngörenli- haznedarlı olsun çamurdan olsun..

bende en eski camlıkahveliyim , suyunu içmişim haznedar'ın..
artık çektiği, paylaştığı fotoğraflarda düzgün, bilinen, turistik, daha çok ilgi çekici semtlere daha çok öncelik veren yazar.
torunum benim..
çok severim...
sözlük reklamı yapıyor burada yazık.
Yapsın tabi. Karı kız varsa hemen gidelim
Birkaç minik sohbetimiz haricinde tanımıyorum ama sözlükteki kaliteli ve seviyeli çok nadir yazarlardan. *
Acaba ne kadar izin almış merak ettiğim bir yazar.
bu kadar haksızlığa rağmen hala insaniyetinden kopmadığı için kendisini tebrik ettiğim yazar. bu kadar kötülük arasında iyi niyetli kalıp değerlerden kopmamak alkışlanmalıdır. seni seviyorum.
aynı benim gibi gülşen'i, ilk hali daha çok olmak üzere, çok seven kanka yazar. son zamanlarda şunu çok dinledim kanka.

https://www.youtube.com/watch?v=stPPlrompd0
aramızdaki değerli bağı uzun süredir koruduğumuz bir başka kankam. canımdır.
Bebeğimdir.
Keşke silik olsa.

Gelişimi durmuş primat gibi aq.
(bkz: ilk entry si görünmeyen başlıklar)
ya rahat bırakın şu adamı. sıktınız artık. sinsi sinsi milleti tahrik ediyorsunuz sonra biz suçlu oluyoruz. yetti be.
bazılarının aksine iyi kalbinden hiçbir şey kaybetmemiş yazar. bütün kötü kalplilere yazıklar olsun. yuh olsun be !
13 yaşında olduğunu düşünüyorum.